Jump to content

Recommended Posts

Mi też ostatnio często zanika internet. Też tak jakby łapał zawiechy. Rozmawiałem z technikiem i powiedział że wszystko jest oki.

Właśnie jest taki problem. Od około tygodnia w mojej lokalizacji (Szczecin) również rozliczne problemy z dostępem do internetu. Jak nie modem się wyloguje i nie chce zalogować do sieci to znów ping wynosi ~ 500 ms. Wtedy znaczna część pingów wypada. Dzisiejszej nocy około godz. 1:00 przepustowość netu około 3 mbit/s przy opłaconej opcji 60 mbit/s. Na FB problemu nie widzą, każą restartować modem, winią router, każą mierzyć prędkość tylko na modemie... Jutro będę musiał dzwonić w sprawie usterki.

Właśnie jest taki problem. Od około tygodnia w mojej lokalizacji (Szczecin) również rozliczne problemy z dostępem do internetu. Jak nie modem się wyloguje i nie chce zalogować do sieci to znów ping wynosi ~ 500 ms. Wtedy znaczna część pingów wypada. Dzisiejszej nocy około godz. 1:00 przepustowość netu około 3 mbit/s przy opłaconej opcji 60 mbit/s. Na FB problemu nie widzą, każą restartować modem, winią router, każą mierzyć prędkość tylko na modemie... Jutro będę musiał dzwonić w sprawie usterki.

U mnie tak samo wczoraj było (również Szczecin). O północy transfery na łączu 120mbit na poziomie 1-3mbit, 

Ogólnie od czwartku jest jakaś awaria (przynajmniej w mojej okolicy), a to nie działa http, a to niskie transfery.

Może wprowadzają 1Gb/s?!

Marzenie ściętej głowy... Po prostu dają du... I coś im nie działa. I tak sądzę że po prostu po wymianie tego nieszczęsnego Arrisa na Cisco problem zniknie.

Potwierdzam.Podobne problemy występują i u mnie od kilku dni.

U mnie to samo.

Gubi się na 1-2 minuty, później znowu jest OK.

Kilka razy dziennie.

Ale w UPC ta promocja była chyba dwa dni... piszą, że już jej nie ma. PS. Kurde niech dodadzą chociaż BBC, Foxy i Nationale :-(

Pewnie dla tych co mają full pakiet, albo muszą podpisać umowę na dwa lata? Myślisz, że u nas też będą Polsaty Premium?

Można dostać jeszcze dobre oferty? Wypowiedzenie wysłane ale z infolinii nie mogą dać mi tego, czego sobie zażyczyłem  :)

Za to w podpisie 99zł, co można jeszcze wyszarpać?

Edited by kowjanko

Nie chcę krakać bo oczywiście życzę klientom multimedii jak najlepiej ale coś czuję że uokik przez swoje żądania zablokuje przejęcie. Będzie na pewno jak z Aster Polska że linie nakładające się będą musiały być sprzedane.

Dla mnie to przejęcie jest niemożliwe, jeśli UOKiK znowu postawi warunek, że pokrywające się sieci trzeba sprzedać. Vectra jest w wielu lokalizacjach razem z MM.

Wprost przeciwnie. UPC zrezygnował z kupna jeszcze przed decyzją UOKiK. Jak podają media branżowe bezpośrednią przyczyną anulowania transakcji była "niemożność wynegocjowania ostatecznej ceny sprzedaży" a nie pokrywająca się sieć obu operatorów. Sieć Vectry obejmuje 2,6 mln gospodarstw domowych w kraju a Multimedii jedynie 1,7 mln, więc pokrywa się ona w dużo mniejszym stopniu niż to miało miejsce w wypadku UPC...

Edited by KENZO