Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie bez VPNa jest ok:

|------------------------------------------------------------------------------------------|
|                                      WinMTR statistics                                   |
|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
|                                 unknown -    0 |  216 |  216 |    0 |    0 |    8 |    1 |
|                   No response from host -  100 |   44 |    0 |    0 |    0 |    0 |    0 |
|          host-89-228-14-9.dynamic.mm.pl -    0 |  216 |  216 |    5 |   10 |   52 |    9 |
|                             89.228.2.33 -    0 |  216 |  216 |   12 |   18 |   42 |   16 |
|          host-89-228-40-7.dynamic.mm.pl -    0 |  216 |  216 |   16 |   18 |   33 |   17 |
|                           henet.plix.pl -    0 |  216 |  216 |   16 |   20 |   49 |   34 |
|             100ge12-2.core1.ber1.he.net -    1 |  213 |  212 |   25 |   27 |   50 |   27 |
|              100ge3-1.core1.ams1.he.net -    0 |  216 |  216 |   42 |   54 |   89 |   46 |
|                    he.gw1.nl1.bhost.net -    2 |  205 |  202 |   43 |   45 |   67 |   43 |
|                     hv305.nl1.bhost.net -    1 |  209 |  207 |   42 |   44 |   59 |   44 |
|                        nl1.vpn.shiro.sh -    2 |  205 |  202 |   43 |   44 |   61 |   44 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
   WinMTR v0.92 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider
 
 
 
Co nie zmienia faktu, że problem z netem od czwartku jest :/

W tym momencie co chwilę buforuje się video zarówno z YouTuba jak i Netflixa - po jakimś czasie film na netflixie działa, ale na bardzo niskiej rozdzielczości :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwon na infolinie i poproś tak prewencyjnie o wymianę modemu. Mi ze względu na to że wziąłem stałe IP, wymieniają w czwartek i wtedy będę mógł sprawdzić czy problem dalej występuje.

Ja w niedziele cały dzień robiłem analizę, analizowałem pakiety wiresharkiem, robiłem testy o różnych porach winmtr-em, sprawdzałem trasy poleceniem traceroute i ostatecznie mi wyszło że chyba modem coś psuje. Pingi potrafią wystrzelic do 600-1000 (do tego hosta ze screena. Wcześniej) po czym po chwili wrócić z powrotem do 20-30....

 

Jeszcze myślałem że może przewód koncentryczny z mieszkania na klatkę jest walniety ale na VPNie przecież idzie elegancko...

 

A ty masz wykupione publiczne lub stale IP?

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam publiczne IP.

kabel jest raczej ok, bo rano problem nie występuje, problem z YT i NF jest tylko wieczorami - stad moje przypuszczenie że grzebali coś z łączem na świat i jest przepchane teraz.

 

A nie kryję, że w piątek przedłużyłem z MM umowę na kolejne 2 lata, i nie wiem co teraz robić (mam jeszcze nieco ponad tydzień na odstąpienie jak by co). 


Coś się musi dziać bo speed testy wyglądają tak (łącze 120mbit):

 

7589190155.png

 

7589193386.png

 

7589196134.png

 

7589207358.png

 

7589214888.png

 

 

 

 

Pierwszy raz się coś takiego zdarza i trwa tak długo (od czwartku). Korzystam z MM od ponad 5 lat i nigdy tak nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa no widzisz. Czyli ja biorę. Pod uwagę dwie rzeczy :

- do czwartku mam zmienne IP, a sam jestem podwójnie za Natem stąd te problemy.

- modem do du... Y

 

 

Miałem tak kiedyś jak ty tj, rażąco niskie prędkości, czasami. Naeet kilka kb/s okazało się że modem ześwirowal i wymiana na nowy o pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo, co oznacza pełny pakiet TV? Sport również? Jeśli tak to około 100, no góra 110zł.

Dopytam się czy chodzi o MaxBox czy coś więcej. Jak rozumieć wtedy "pełen pakiet"? Jako MaxBox +  Sport Champions HD + Canal+Prestige + HBO HD Max + HBO GO + Cinemax + Filmbox Extra + Fun Club? Zależy mi też na multiroomie, na drugi telewizor. 

 

I jeszcze jedno - skończyła mi się umowa na telefony. Abonament GSM od Multimediów jest warty grzechu czy lepiej brać od normalnego operatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te problemy z netem to nie jest kwestia pojedynczych modemów. Całe moje osiedle ma problem, a do tego w tym wątku też widać, że jest sporo osób nim dotkniętych.

 

 

Wczoraj wieczorem próbowałem obejrzeć na NC +Go mecz. Cielo się strasznie że zrezygnowałem.

 

 

 

Dzisiaj się dowiedziałem że mieli awarię, która właśnie została usunięta. 

Na ten moment jest ok, zobaczymy jak będzie wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...