Jump to content

klient

Users
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by klient

 1. Miałem wymieniany router Arris na inny, technik podczas wymiany powiedział że maksymalna prędkość wi-fi na Arrisie to 60Mb/s, a 120 jest tylko po kablu - to tak tylko informacyjnie.
 2. Umowa przedłużona, po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia. Superbox, pakiet HD, Canal+, HBO, HBO GO, Multiroom, Internet 150 Mb/s abonament: 93 zł miesięcznie.
 3. Jeśli chodzo o extra klasykę, to ja wolał bym archiwalne teledyski disco polo.
 4. Czy do nagrywania wideo (USB PVR) w dekoderach IPS 3000 wystarczy pendrive (32 GB) czy koniecznie musi być dysk zewnętrzny ?
 5. Czyli jak bym chciał aby mi zmienili Arris na Kasde to raczej nie będzie takiej możliwości technicznej ?
 6. Korzysta ktoś z modemu Kasda >>> https://www.multimedia.pl/modem-wifi ? Jak oceniacie ten modem, ma dobry zasięg wi-fi, prędkość pobierania przez wi-fi jest lepsza niż w przypadku routera arris ???
 7. Czy Multimedia posiada w swojej ofercie lepszy router niż Arris ? Obecnie korzystam z Arris ale jego zasięg jest bardzo słaby. Internet 120, po wifi jest prędkość 60 Mb jeżeli komputer stoi przy routerze a jak jest w drugim pokoju to jest już tylko 10 Mb. Przygotowuję się do przedłużenia umowy i chcę powalczyć o lepszy model routera ale nie wiem czy mają coś lepszego niż Arris ?
 8. A może zrobilibyście np na Wielkanoc jakieś pasmo 2-3 godziny w którym pokazali byście wszystkie utwory z lat 90-tych jakie posiadacie ??? Takie jednorazowe wydarzenie poprzedzone dobrą promocją mogłoby się spodobać widzom.
 9. POWER TV nadajecie jeszcze teledyski i fragmenty koncertów disco polo z lat 90-tych ???
 10. Dziwi mnie fakt jak osoba czytająca ten wątek może zapytać czy wynegocjowana kwota 218 zł to dobra cena, skoro ludzie piszą jakie mają atrakcyjne oferty cenowe po wysłanym wypowiedzeniu - są to kwoty poniżej 100 zł wraz z kanałami premium.
 11. Jaką prędkość pobierania osiągacie w opcji 120 Mb/s ? U mnie predkość pobierania przez wi-fi wynosi 60 Mb/s a przez kabel 90Mb/s więc jest to sporo mniej niż 120 Mb/s. Wiem że w umowie jest "do 120", ale jak to wygląda u Was ?
 12. Witam. Od dzisiaj powinienem mieć dostęp do HBO GO, ale przy próbie rejestracji pojawia się błąd z informacją o niewykupionym abonamencie. Po jakim czasie uzyskaliście dostęp do HBO GO po wykupieniu tej opcji w Multimedia?
×
×
 • Create New...