Jump to content

Recommended Posts

W Chełmie też nie ma Vectry. Mam pytanie czy tylko u nas w mieście jest dwa raz Epic Drama HD ? Czy jak u was jest podobnie to na jakim kanale macie aMazing, pytam z ciekawości ?

W każdej miejscowości na sieci HFC po cyfryzacji pojawił się dubel (podejrzewam, że ze względu na umowę/aneks z nadawcą).

W Chełmie jest jakiś problem z netem. Na 120mb wyciąga max 10 na download. Czy tylko tak u mnie?

W MM korzystam tylko z tv cyfrowej.Umowa do konca roku.Net miałem u innego operatora,teraz zrezygnowałem i od 1 pazdziernika chciałbym net również z MM.Dzwoniłem,ale oferują mi oczywiście tylko to co jest na stronie czyli 6 miesiecy za 6 zł a potem 49 za sam net  :crazy:

Wysłanie wypowiedzenia to chyba jedyna opcja,żeby się do mnie odezwał duk z lepszą ofertą? 

W MM korzystam tylko z tv cyfrowej.Umowa do konca roku.Net miałem u innego operatora,teraz zrezygnowałem i od 1 pazdziernika chciałbym net również z MM.Dzwoniłem,ale oferują mi oczywiście tylko to co jest na stronie czyli 6 miesiecy za 6 zł a potem 49 za sam net  :crazy:

Wysłanie wypowiedzenia to chyba jedyna opcja,żeby się do mnie odezwał duk z lepszą ofertą? 

Wypowiedzenie (bez niego ani rusz) możesz złożyć choćby i jutro - chodzi o to żeby te pismo otrzymali nie później niż miesiąc przed końcem umowy-o ile czasu wcześniej niż ten miesiąc to nie ma znaczenia (ja nie wysyłałem, zaniosłem do BOK, przyjęli bez oporów, dostajesz jako potwierdzenie kserokopię), piszesz że niniejszym wypowiadam umowę nr ... o świadczenie (-w Twoim przypadku-)  usługi telewizji cyfrowej obowiązującą do dnia ... z zachowaniem okresu wypowiedzenia wynoszącego jeden miesiąc. Ta formułka jest ważna, chodzi o to żeby nie zinterpretowali tego pisma jako zerwanie umowy. Możesz mieć szczęście i DUK odezwie się do ciebie szybciej niż tuż przed końcem obowiązywania obecnej umowy no i wtedy negocjujesz z nimi co i za ile cię interesuje. Ja tez poprzednio miałem rozbieżność czasu końca umów tv-net chyba miesiąc albo dwa. Tymczasowo chyba jedyne rozwiązanie ws. internetu to pozostaje ci chyba typu wykupienie pakietu internetu na smartfon, i tak do czasu dogadania się z MM jakoś musisz przeboleć, no chyba że przyjdzie ci do głowy jakiś inny tymczasowy pomysł.

Zdarzyła się komuś taka dziwna awaria jak u mnie ???? czyli:

Od czwartku brak kanałów cyfrowych (działały tylko analogowe, ale bardzo słabo), internet działał poprawnie, w niedzielę od 14-tej brak internetu i telewizji, a po 18-tej wszystko wróciło tzn. internet i telewizja. Dzisiaj był instalator sprawdził kable w mieszkaniu stwierdził że wszystko ok i poszedł.

Ależ oni są uparci. Jak osły. Filmbox Premium na nowej liście znów jest w HD . A w rzeczywistości był i jest SD.(oczywiście tylko w Multimedii). Kilka razy interweniowałem aby to zmienili zgodnie z rzeczywistością. Uparciuchy jedne !!  :evil:

Edited by zerojedynkaX

Według tej listy aMazing powinien być na pozycji 232 a u mnie nadal jest na 803. Dubel kanału HD że im pasma nie szkoda, zmiast tego mogli przynajmniej jeden z CCF podnieść do HD no ale mądre głowy wiedzą lepiej czego abonent potrzebuje.

Edited by Grzechu27

Macie nadal problemy z netem ?Przez ponad dwa lata nie mogę powiedzieć złego słowa wszystko śmigało bezbłędnie.Od kilku tygodni zaczęły się problemy. Modem zsynchronizowany a internetu brak.Strony przestają się otwierać.Po kilkunastu sekundach problem znika i za jakiś czas ponownie występuje.

W Gdyni na szczęście Internet działa bez zarzutu. Czasem wieczorami trochę zamula, ale generalnie awarii brak.

Czy w końcu doczekamy się jakiś nowych kanałów? Nie kibicuję połączeniu z Vectrą. Jest tam bardzo drogo... Wiem bo dzwoniłem... Nawet w UPC jest taniej

Edited by Pukus

Jak wygląda dobranie Multiroom w trakcie umowy ?

Sąsiad korzysta z analogu na 2 tv i ostatnio znikło koło 5 programów w tym Polsat Sport. Jest szansa dostać 2 dekoder gratis, umowa do końca listopada ?

Witam,

Wczoraj dzwoniła do mnie pani z BOK (Płock), ze kończy mi się umowa w listopadzie.

Zaproponowała kwotę 112zł ,za to co mam teraz. Obecnie płacę 90zł.

Wieczorem zadzwoniłem na infolinię i usłyszałem kwotę 132zł 😃

Niezły bałaganik tam panuje 😎

Pozdrawiam.

@kondzik

Dzięki za info, tak właśnie sugerowałem sąsiadowi aby targować się przy okazji aneksu przedłużającej umowę. Może się spodziewać stopniowego zmniejszania ilości kanałów w analogu

Edited by maks27

6 minut temu, neuro_wrw_gang_ napisał:

Wypowiedzenie.

Wiem ,wiem kolego . Przerabiałem już to.

W październiku poleci i zobaczymy co się uda ugrać.