Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W MM korzystam tylko z tv cyfrowej.Umowa do konca roku.Net miałem u innego operatora,teraz zrezygnowałem i od 1 pazdziernika chciałbym net również z MM.Dzwoniłem,ale oferują mi oczywiście tylko to co jest na stronie czyli 6 miesiecy za 6 zł a potem 49 za sam net  :crazy:

 

Wysłanie wypowiedzenia to chyba jedyna opcja,żeby się do mnie odezwał duk z lepszą ofertą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MM korzystam tylko z tv cyfrowej.Umowa do konca roku.Net miałem u innego operatora,teraz zrezygnowałem i od 1 pazdziernika chciałbym net również z MM.Dzwoniłem,ale oferują mi oczywiście tylko to co jest na stronie czyli 6 miesiecy za 6 zł a potem 49 za sam net  :crazy:

 

Wysłanie wypowiedzenia to chyba jedyna opcja,żeby się do mnie odezwał duk z lepszą ofertą? 

Wypowiedzenie (bez niego ani rusz) możesz złożyć choćby i jutro - chodzi o to żeby te pismo otrzymali nie później niż miesiąc przed końcem umowy-o ile czasu wcześniej niż ten miesiąc to nie ma znaczenia (ja nie wysyłałem, zaniosłem do BOK, przyjęli bez oporów, dostajesz jako potwierdzenie kserokopię), piszesz że niniejszym wypowiadam umowę nr ... o świadczenie (-w Twoim przypadku-)  usługi telewizji cyfrowej obowiązującą do dnia ... z zachowaniem okresu wypowiedzenia wynoszącego jeden miesiąc. Ta formułka jest ważna, chodzi o to żeby nie zinterpretowali tego pisma jako zerwanie umowy. Możesz mieć szczęście i DUK odezwie się do ciebie szybciej niż tuż przed końcem obowiązywania obecnej umowy no i wtedy negocjujesz z nimi co i za ile cię interesuje. Ja tez poprzednio miałem rozbieżność czasu końca umów tv-net chyba miesiąc albo dwa. Tymczasowo chyba jedyne rozwiązanie ws. internetu to pozostaje ci chyba typu wykupienie pakietu internetu na smartfon, i tak do czasu dogadania się z MM jakoś musisz przeboleć, no chyba że przyjdzie ci do głowy jakiś inny tymczasowy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyła się komuś taka dziwna awaria jak u mnie ???? czyli:

Od czwartku brak kanałów cyfrowych (działały tylko analogowe, ale bardzo słabo), internet działał poprawnie, w niedzielę od 14-tej brak internetu i telewizji, a po 18-tej wszystko wróciło tzn. internet i telewizja. Dzisiaj był instalator sprawdził kable w mieszkaniu stwierdził że wszystko ok i poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oni są uparci. Jak osły. Filmbox Premium na nowej liście znów jest w HD . A w rzeczywistości był i jest SD.(oczywiście tylko w Multimedii). Kilka razy interweniowałem aby to zmienili zgodnie z rzeczywistością. Uparciuchy jedne !!  :evil:

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tej listy aMazing powinien być na pozycji 232 a u mnie nadal jest na 803. Dubel kanału HD że im pasma nie szkoda, zmiast tego mogli przynajmniej jeden z CCF podnieść do HD no ale mądre głowy wiedzą lepiej czego abonent potrzebuje.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie nadal problemy z netem ?Przez ponad dwa lata nie mogę powiedzieć złego słowa wszystko śmigało bezbłędnie.Od kilku tygodni zaczęły się problemy. Modem zsynchronizowany a internetu brak.Strony przestają się otwierać.Po kilkunastu sekundach problem znika i za jakiś czas ponownie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wczoraj dzwoniła do mnie pani z BOK (Płock), ze kończy mi się umowa w listopadzie.

Zaproponowała kwotę 112zł ,za to co mam teraz. Obecnie płacę 90zł.

Wieczorem zadzwoniłem na infolinię i usłyszałem kwotę 132zł ?

 

Niezły bałaganik tam panuje ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...