Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się z Wami czymś podzielić. Otóż w ostatnią sobotę pozwoliłem sobie zadzwonić do BOK na 244244244 celem zapytania o możliwość zwiększenia przepustowości neta. Odebrał dość kulturalny młody człowiek, jednak niezbyt kompetentny. Rozmawialiśmy kilka minut ALE W TLE rozmowy były sobie inne konsultantki, chyba przynajmniej ze 3, które bawiły się w najlepsze rzucając przekleństwami co kilka słów. Wrzeszczały, kwiczały i rechotały przez cały czas. Może ktoś z MM to przeczyta i coś zrobi bo nie przynosi to chluby tej firmie. Mój telefon (Asus Zenfone) nagrywa wszystko i mam nagranie, ale nie dlatego, że jestem detektywem, tylko dlatego, że fabryka tak dała domyślnie. Przesłuchałem to jeszcze raz i jestem w szoku.. Kogo oni tam na tej infolinii zatrudniają??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałeś typowy fragment dnia pracy pracownika typowej infolinii sprzedażowej (czytaj : wciskanie usług za jak największą cenę). Taka praca to orka na ugorze.

Trzeba się natyrać, żeby złapać kolejnego jelenia na kolejną umowę .... i za taką cenę żeby przełożony był zadowolony. I ta bojaźń, że klient cię oleje i może odejść do konkurencji. Dochodzi do tego ciągłe uzależnienie od prowizji i wyników sprzedaży.

Osoby pracujące na infoliniach są sfrustrowane, niespełnione, często impulsywne w życiu prywatnym. Wśród swoich znajomych wstydzą się, że pracują "na słuchawce" jako de facto zwykli akwizytorzy-naganiacze. Potem syf ze swojej pracy chcąc nie chcąc  przenoszą do domu.

Ta praca wypala psychicznie i powoduje reakcje takie jak zaobserwowałeś, cytat : "konsultantki, chyba przynajmniej ze 3, które bawiły się w najlepsze rzucając przekleństwami co kilka słów. Wrzeszczały, kwiczały i rechotały przez cały czas"

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marek_Gdynia napisał:

Cześć :)

 

W Gdyni zniknął zakodowany kanał 188, który się identyfikował jako MTV Music. Czyżby znowu jakieś zmiany ?

 

pozdrawiam Marek.

W Płocku też czarny obraz na MTV Music/k.188/Pukus@ MTV Polska/k.189/to nie to samo- inna muzyka i programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Jaki jest najlepszy modem Multimedii z Wi-Fi? Ciągle mi przestaje działać i dopiero po resecie modemu przez jakiś cza Wi-Fi chodzi. Tak kilka razy w tygodniu. Mój modem to Cisco EPC 3928. Na infolinii ciągle mi wciskają, że wszystko jest OK, a zakłócenia są spowodowane dużą ilością abonentów. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź otoczenie sieciowe jakimś programem np. WiFi analyzer, jeżeli masz kilkanaście sieci to poczytaj trochę o tym jak działa sieć WiFi :). Mając do dyspozycji 13 kanałów na 2,4GHz bez zakłóceń działać mogą maksymalnie 3-4 sieci, u mnie jest ich  32! :). Rozwiązanie to przejść na 5GHz ale trzeba mieć karty sieciowe, które obsługują standard 802.11ac.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisalem wczesniej choc nie wiem gdzie ten post wcieło (czyżby usunał go moderator - przecież byl o multimedii )po obejrzeniu  nagran z dzisiejszej nocy  moge na 100% stwierdzić ze oprogramowanie do dekodera ADB 3831 CDX jest juz poprawne. Wszystko pieknie sie nagrywa. A swoja droga ADB  jako firma wypuszcza niesprawdzone oprogramowanie - przy poprzedniej aktualizacji dekoder sam sie wylaczal , dopiero po poprawce ta wada ustąpiła.    Swoją drogą musze pochwalic Multimedie ze w ciagu 2 dni reaguje na stwierdzenie  że cos nie tak z dekoderem. W poprzednich sieciach ktorych bylem reakcja na jakies wady trwala nieraz 1,5 tygodnia zanim łaskawie przysłali  serwisanta.

Chciałbym sie dowiedziec czy ktos z Multimedi ma pakiet kanałów erotycznych bo wybrałem ten pakiet w promoji 9,99 na 13 miesięcy.

Jak chodza czy przez cala dobę czy przez godziny od 24 do 6. I kod pin jest chyba 1234 - prosze mnie poprawic jesli sie myle.

Edytowane przez kris68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris68

Erotyki wg prawa są dostępne od 23:00 do 6:00.

Edytowane przez Barti
Usunięto zdublowaną treść postu. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...