Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Niedługo kończy mi się umowa i po niedzieli lecę do BOK złożyć wypowiedzenie. Aktualnie mam net 120mb + TV Maxbox + Pakiet HD za 69 zeta. To dobra opcja, czy w tej cenie mogę ugrać coś lepiej, bądź to co mam, tylko taniej? Nie zależy mi specjalnie na TV. To, co mam, wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. :-) Kurde, umowa mi się kończy w lutym, ale wysłałem wypowiedzenie miesiąc temu. Zadzwonił typ, że będą kary za wcześniejsze rozwiązanie umowy... A ja mu, przecież jest rezygnacja z miesięcznym wypowiedzeniem... Zdębiał. :-) Kazał pisać jeszcze raz... A ja mu na to, żeby nauczył się czytać... Zdębiał. :-) Ma być o wiele taniej, ma zadzwonić. :-) Płacę za wszystko, co możliwe, bez Filmboxów, telefonu i Multimedia Go (mam net 120 mb/s i dwa dekodery) 180 zł, a wcześniej przez dwa lata płaciłem ponad 200 zł. :-( Myślę, że góra 100 zł mogę dać. Zgadza się?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie, tylko raz zadzwonili z nieciekawą ofertą, to powiedziałem, że się zastanowię. Do tej pory cisza, więc po SMS-ie od nich, że czeka na mnie atrakcyjna oferta zadzwoniłem pod 345345345. Pani zaproponowała mi to samo co mam teraz za 10zł więcej! Nic nie szło ugrać. Czy będą się jeszcze kontaktować, czy pozostaje rozwiązać umowę i zawrzeć nową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kovalek napisał:

Złożyłem wypowiedzenie, tylko raz zadzwonili z nieciekawą ofertą, to powiedziałem, że się zastanowię. Do tej pory cisza, więc po SMS-ie od nich, że czeka na mnie atrakcyjna oferta zadzwoniłem pod 345345345. Pani zaproponowała mi to samo co mam teraz za 10zł więcej! Nic nie szło ugrać. Czy będą się jeszcze kontaktować, czy pozostaje rozwiązać umowę i zawrzeć nową?

A kiedy masz koniec umowy? Czekaj na ostatnie 2 tygodnie, wówczas miękną, bo jak masz koniec umowy za 2 miechy, to czekają aż Ty zmiękniesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest czasem ważniejsza od samej umowy :D jestem z nimi wiele lat. Za każdym razem składam wypowiedzenie. Raz dogadaliśmy się ostatniego dnia wypowiedzenia. Trzeba mieć mocne nerwy, zwieracze :lol: , być czasem mega cierpliwym, powtarzać w kółko swoje i mieć plan B.

MM zależy ekstremalnie na klientach bo za każdego Vectra ma zapłacić. Będzie ich mnie to mniej dostaną właściciele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że ta gra w negocjacje z nimi jest całkiem ciekawa. 

Teraz aktualnie złożyłem wypowiedzenie i czekam. Dzwonili już ze trzy razy, ale z droższymi ofertami. Za czwartym razem pani dała nawet spoko ofertę tylko miała o coś zapytać kierownika i... już nie oddzwoniła.

Umowa do końca listopada to mam czas... Teraz mam: MaxBox + PVR + pakiet HD + Canal+prestige + Sport Chamions HD + Pakiet HD + Multimedia GO + internet 60Mb/s za 79 zł.

   Wspomniana wcześniej Pani proponowała za tą samą cenę dodatkowo Multiroom z dodatkowym dekoderem + internet 120Mb/s, ale umowa na dwa lata.

Chciałem jeszcze ciut zbić z ceny, ale zobaczymy. Za ile można dostać dodatkowo HBO HD Max + HBO Go?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze jeszcze raz sie powtarzam ale

Ile dla was sa warte te usługi : Pakiet SuperBox ,Internet 60 mb /uploadx2,Pakiet cutchup i nagrywarka sieciowa, Plan MultiMobile BIS , 2 x telefon komórkowy z multimedi, Internet Mobilny plus 4GB ,  Dekoder ADB-3831CDX ,modem Cisco, Pakiet Filmbox Extra , Pakiet Fun Club (erotyka ) , Pakiet HD ,

Usługa SaveMediaDostęp Multiscreen , Pakiet Filmy i Seriale . Ile byscie maksymalnie dali za taki zestaw bo ciekaw jestem czy nie przepłacam.

Ja place 180zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hrpiotrek napisał:

To prawda, że ta gra w negocjacje z nimi jest całkiem ciekawa. 

Teraz aktualnie złożyłem wypowiedzenie i czekam. Dzwonili już ze trzy razy, ale z droższymi ofertami. Za czwartym razem pani dała nawet spoko ofertę tylko miała o coś zapytać kierownika i... już nie oddzwoniła.

Umowa do końca listopada to mam czas... Teraz mam: MaxBox + PVR + pakiet HD + Canal+prestige + Sport Chamions HD + Pakiet HD + Multimedia GO + internet 60Mb/s za 79 zł.

   Wspomniana wcześniej Pani proponowała za tą samą cenę dodatkowo Multiroom z dodatkowym dekoderem + internet 120Mb/s, ale umowa na dwa lata.

Chciałem jeszcze ciut zbić z ceny, ale zobaczymy. Za ile można dostać dodatkowo HBO HD Max + HBO Go?
 

HBO HD to 19.90

Godzinę temu, kris68 napisał:

Przepraszam ze jeszcze raz sie powtarzam ale

Ile dla was sa warte te usługi : Pakiet SuperBox ,Internet 60 mb /uploadx2,Pakiet cutchup i nagrywarka sieciowa, Plan MultiMobile BIS , 2 x telefon komórkowy z multimedi, Internet Mobilny plus 4GB ,  Dekoder ADB-3831CDX ,modem Cisco, Pakiet Filmbox Extra , Pakiet Fun Club (erotyka ) , Pakiet HD ,

Usługa SaveMediaDostęp Multiscreen , Pakiet Filmy i Seriale . Ile byscie maksymalnie dali za taki zestaw bo ciekaw jestem czy nie przepłacam.

Ja place 180zl.

Przeplacasz i to bardzo. 

Kroją Cię strasznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie jest po 5 zł.

A można mieć samo HBO Go bez HBO HD, bo Pani przy przedłużaniu umowy w zeszłym roku powiedziała, że nie?

 

T

40 minut temu, MrB napisał:

HBO HD to 19.90

EDIT:  Te 19.90 to sam HBO HD czy z HBO GO?

Edytowane przez hrpiotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2018 o 11:39, Fate napisał:

Hej.

Niedługo kończy mi się umowa i po niedzieli lecę do BOK złożyć wypowiedzenie. Aktualnie mam net 120mb + TV Maxbox + Pakiet HD za 69 zeta. To dobra opcja, czy w tej cenie mogę ugrać coś lepiej, bądź to co mam, tylko taniej? Nie zależy mi specjalnie na TV. To, co mam, wystarcza.

 

wypowiedzenie złożone, jak myślicie, coś zaproponują lepszego w tej cenie? Pani w BOK powiedziała, że nic lepszego nie będzie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, maciej01 napisał:

Dziś dostałem SMS od Multimedia z treścią o udostępnieniu HBO HD Max i HBO GO do końca roku za lojalność. Sprawdziłem i jest odkodowane. Ciekawe, czy wszystkim odkodowali?

 

Ja takiego SMSa dostałem wczoraj, ale do dnia dzisiejszego HBO dalej jest u mnie zakodowane ...

 

15 minut temu, zerojedynkaX napisał:

Nie dostałem takiego SMS-a i mi nie odkodowali. A jestem lojalny wobec nich już 15 lat! ?

 

Ja jestem w MM ponad 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo dostałem taką wiadomość na maila, dziś sprawdziłem:

 

proxy?sig=67061bf9b4475941c1482bca724282

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie, poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...