Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czy na chwilę obecną oplaca się brać tv z MM? Brakuje im sporo kanałów chociażby BBC Earth, Polsatu 2 w HD,no jednym slowem mnóstwo tego jest a oferta nie porywa. Czy Vectra nadal przymierza się do przejęcia,czy jednak się rozmyślili?

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to wie? Sądzę, że w I kwartale 2019 roku coś więcej będzie wiadomo. Masz rację. TV6, Polsat 2, Super Polsat, TTV, pakiet Discovery - wszystko jest w SD. Konkurencja tu bije na głowę Multimedię. Na telewizorach 50-60 cali wygląda to koszmarnie. Jak masz alternatywę i dobry telewizor to bierz coś sensowniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zainteresowany głównie ofertą kanałów, w których reklamy są przerywane programem, to faktycznie w tych śmieciowych kanałach Multimedia ma braki ;) Na ofertę tej kablówki trzeba jednak patrzeć w trochę inny sposób, że oferują pełny pakiet razem z kanałami premium w cenie w jakiej inna kablówka da Ci pełny pakiet bez kanałów premium :) Pod tym względem nie mają sobie równych i mam nadzieję, że jeszcze długo żadnego przejęcia nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest [beep]two... złożyłem wypowiedzenie z jednomiesięcznym okresem, facet dzwoni pyta się dlaczego rezygnuję we wrześniu (wtedy wysłałem wypowiedzenie listem poleconym, a umowę mam do lutego), a ja mu tłumaczę, że rezygnuję nie teraz, lecz później... On to przyjmuje do wiadomości, a dzisiaj dzwoni jakiś typ z ofertą... Mówię, że wypowiedzenie złożone, a on twierdzi, że złożyłem rezygnację telefoniczną z rezygnacji wypowiedzenia... Mówię, że niczego takiego nie zrobiłem proszę odsłuchać rozmowę... Później na infolinii mówią mi to samo... To są jakieś cyrki... Chyba zrezygnuję z tej kablówki po ponad 10 latach... Oni teraz mówią, że przyjmują moją reklamację... Kurde jaką moją reklamację, skoro jak byk jest napisane, że umowa wypowiedziana z jednomiesięcznym okresem... chyba znów chcą mnie doić (płacę około 190 zł), dobrze, że zadzwonił i zobaczyłem jak traktują klientów. PS. Jakieś rady od Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę to pan powiedział, że "wkrótce" będą robić upgrade dekoderów, bo chciałem mieć dwa dekodery z możliwością nagrywania.

Pan powiedział, że ten co mam z dyskiem mi zostawi, a drugi, który dostanę w ramach muliroom-u to po upgrejdzie  będzie miał możliwość nagrywania na urządzenie zew. 

Czy mówił prawdę to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder z MM - ADB 3831 CDX i upgrade oprogramowania dostalem jakies 3 tygodnie temu, mieszkam w Bochni w malopolskim. Nie jest to jednak takie hop-siup bo tez im do konca wgranie oprogramowania nie wyszło. Nagrywanie niektórych programów nie działało tak jak powinno dopiero dzisiaj przyszla jakas latka i wszystko dziala poprawnie. Tak ze nie ma sie co podniecac jak ktos ma ten dekoder to oprogramowanie lada dzien,tydzien dostanie tym razem juz bez żadnych bugów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta przedłużenia: abonament 85zł, Net 60 Mb/s, Maxbox, Sport Ch., HBO. Czy w tej cenie dostanę Canal+?

Edytowane przez Barti
Bardzo niechlujna pisownia w poście!!! Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bankructwo będzie bardzo złe dla konsumentów. Nie wiem, czy się nie mylę, ale nie będzie tak, że nagle mogą przestać świadczyć usługi?

Chyba, że przed ostatecznym ogłoszeniem bankructwa syndyk masy upadłościowej w trybie pilnym sprzeda sieć jakiemuś innemu graczowi, razem z klientami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, neuro_wrw_gang_ napisał:

 

Od strony inwestorów wygląda to tragicznie. Drugie podejście i właściciele ponownie na nie. Wychodzą na "polskich Januszy biznesu".

 

Z mojej strony? Oceniam pozytywnie. Vectra ponoć kombinuje z obrazem i jakość jest gorsza. Niby mam do wyboru czterech-pięciu operatorów a tak naprawdę wybrałbym pewnie tylko UPC lub MM. Vectra i Orange FTTH obraz kibel.

Jestem tylko ciekaw czy właściciele mają plan B i C. Plan B to inny inwestor a plan C to kontener z kasą na inwestycje w sieć i ofertę.

 

3 godziny temu, SatZnawca napisał:

Tego trupa nikt nie chce. 

 

Tu się przypudruje, tam położy wosk, skręci licznik o 400tys km i pójdzie jako igła :D przyjdzie inwestor i napali się na dieselka na full wypasie z niskim przebiegiem :)

 

2 godziny temu, kondzik23 napisał:

Niech coś robią, bo coraz gorzej to wygląda. Albo niech dodają nowe kanały albo niech bankrutują...

 

Do bankructwa daleko.

 

1 godzinę temu, Leo73 napisał:

Oferta przedłużenia 85zł.Net60,Maxbox,SportCh.Hbo.Czy w tej cenie dostanę Canal plus?

 

Na dwoje babka wróżyła. A nóż po dzisiejszej decyzji skończą się "wyprzedaże", które trwają od dwóch lat. A może się nie skończą ;) pytaj właścicieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu (październik 2016 r.) ogłoszono, że planowane przejęcie Multimedii przez UPC zamknie się kwotą około 3 miliardy PLN.

Życie szybko zweryfikowało tę kosmicznie przeszacowaną liczbę. Firma Multimedia warta jest dużo mniej.

Dlatego nikt nie chce jej kupić za sumę, którą proponuje sprzedawca..

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dosyć szybko skończyły się negocjacje z Vectrą. Może jednak właściciele mają plan B? Do gry może wejdzie INEA, który od pewnego czasu mówi o krajowej ekspansji? Oni mieliby mniejszy kłopot z UOKiK bo są tylko w Wielkopolsce. Tam trzeba by sprzedać sieć komuś trzeciemu.

Może jeszcze ktoś inny? Powoli jednak brak np: pakietu LM CP zaczyna być dla niektórych niewygodny. Inni idą z internetem mocno w górę. Inwestycje w światłowody idą mocno. A MM w dryfie od 2-3 lat a może i dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Leo73 napisał:

Oferta przedłużenia: abonament 85zł, Net 60 Mb/s, Maxbox, Sport Ch., HBO. Czy w tej cenie dostanę Canal+?

Teraz mam: MaxBox + PVR + pakiet HD + Canal+prestige + Sport Chamions HD + Pakiet HD + Multimedia GO + internet 60Mb/s za 79 zł, ale przedłużałem 2 dni temu umowę (czyli przed wczorajsza decyzją) i od 1 grudnia dodatkowo będę miał multiroom, internet 120 zamiast 60 + HBO MAX HD + HBO Go za 89 zł.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, neuro_wrw_gang_ napisał:

 

Od lat słyszę, że Multimedie ktoś kupi, przejmie etc. Jakoś tyle lat nie doszło do tego i zapewne nie dojdzie i teraz. Nie wiem skąd biorą się takie problemy z fuzją. Gdy Cyfra + przejmowała N też wykupiła dużą liczbę klientów. Chyba nie to jest problemem, że UOKiK staje na drodze transakcji, a właśnie cena. Choć Multimedia ma dużo odbiorców w małych miastach, dużych wsiach, ale infrastruktura jest zróżnicowana i często przestażała. Jest to niekorzystne dla nowego nabywcy, ponieważ wymaga dużych inwestycji, które dałyby ujednolicenie sieci. Jeśli chodzi o plajte firmy Multimedia Polska to moim zdaniem i taka ewentualność istnieje. Swego czasu do zarządu firmy weszli obcokrajowcy i kapitał firmy przeniesiono bodaj do Grecji. Następnie zaciągnięty był kredyt na bajońską sumę. W tym samym czasie Multimedia oferowała pakiety dla odbiorcy końcowego po kosztach własnych lub poniżej nich. To musiało odbić się negatywnie na kondycji firmy. Zysk był niewielki a infrastruktura wysilona do tego stopnia, że wymagała częstego serwisowania. To generowało kolejne koszty. Dziś kondycja firmy jest taka, że najkorzystniej ją sprzedać lub splajtować. By Multimedia miała co oferować odbiorcy musi mieć kontrakty z nadawcami stacji telewizyjnych, a kontrakty trzeba mieć z czego finansować. Skoro firma nie będzie miała dochodów to środków finansowych wreszcie zbraknie, a kolejny kredyt nie będzie możliwy przy słabym bilansie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...