Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób odbywa się aktualnie przedłużanie umów? Dziś jest ostatni dzień obowiązywania mnie umowy na usługę internetu (wypowiedzenie złożone we wrześniu). Propozycje ze strony Multimiedii nie satysfakcjonowały mnie i już miałem zmieniać operatora podczas gdy dziś dostałem telefon z ofertą naprawdę korzystną i się na nią zgodziłem. Konsultant poinformował, że zaraz po rozmowie przyjdzie SMS z warunkami przedłużenia umowy/promocji i mam go zaakceptować. Minęły już chyba ze 3 godziny a żadnego SMS-a nie ma.

Czy jak zaakceptowałem umowę telefonicznie to będzie ona obowiązywać, czy jednak dopiero po akceptacji SMS-a widmo aneks wejdzie w życie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dostałem po ponad 4h od rozmowy telefonicznej SMS: "Podsumowanie oferty Multimedia Polska." Dalej podana nazwa promocji, prędkość internetu, opłata miesięczna, okres obowiązywania i na końcu "Odpowiedz TAK lub OK w celu akceptacji".

No i wysłałem potwierdzenie, więc chyb OK. Zobaczymy jutr,o czy zwiększą prędkość, czy wyłączą sygnał. ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

TVP ABC był dostępny w pakiecie Max Box, albo w pakiecie Dzieci. Mając pakiet Super Box nie miałem tego kanału, jednak od jakiegoś czasu jest dostępny. Czy to jakieś "otwarte okno" na jakiś czas, czy TVP ABC trafił do niższych pakietów na stałe?

 

Pozdrawiam, Marek z Gdyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona: 94 zł / 12 miesięcy

Internet 60 MB+

MaxBox

HBO MAX HD

HBO GO

Canal+ Prestige

Sport Champions HD

Pakiet HD

Multimedia GO

Multiroom

PVR

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2018 o 20:26, maciej01 napisał:

Tak, do końca roku.

 

To ja nic nie mam odkodowane, a szkoda.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak jest z tym Canal+ ? Niedawno przedłużałem umowę z Multimedią i pierwszy raz dokupiłem sobie Canal plus, głównie ze względu na transmisje NBA. Nie zwróciłem uwagi jednak, że oni niektóre transmisje na żywo nadają na Canal+ Now, którego nie widzę u nas. Wygląda na to, że Canal+ do kablówki daje 8 swoich programów, a ten Canal+ Now to dziewiąty kanał, którego nie udostępniają kablówkom, mimo, że teoretycznie mam pełny pakiet? A może nie ma go tylko w Multimedii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie tylko Canal+Now nie mają kablówki.

Usługa Canal+Sport Online również nie jest udostępniana, a tam też są mecze NBA.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartzt

Canal+ Now jest tylko via sat, ale jeśli ruszy w końcu Canal+ Sport 3 i 4 (koncesję dostali w sierpniu i nie wiadomo na co czekają) to możliwe, że wejdą do kabla i tam będą dostępne mecze.

Jak Ci zależy na NBA to pomyśl o league pass, a nie tych "ochłapach" w tv. Można wyrwać często kilka miesięcy za darmo, ostatnio była jakaś promocja na któryś z rynków (bodajże Indie), że rok kosztował 50 zł, trzeba sprawdzać pepper.pl bo tam jest dużo takich ofert ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dzisiaj zauważyłem takie objawy. Nawet jak był internet, to chwilami bardzo zwalniał. Kiedy miałem jedno takie spowolnienie, to zrobiłem speedtest na https://test.mm.pl/ 

i tam było wszystko w porządku, więc wygląda na to, że mają jakiś problem z wyjściem "na świat". Może nie pozapłacali jakichś rachunków? ;)

W moim przypadku spowolnienia są gorsze od przerw, ponieważ na routerze mam skonfigurowany DUAL WAN i przy braku pingu do serwera google przez 5s, przełącza mi WAN na modem LTE. 

W przypadku gdy jest jedynie spowolnienie, to ping jest i wtedy się nie przełączy, a internet muli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...