Jump to content

mygen

Users
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mygen

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Stargard
 1. @ARTIPAPK dziękuję za odpowiedź. Na stronie CP jest Evobox HD (to jest ten lite?). Ta antena od nich jest dobra? Czy kupić jakiegoś Televesa czy coś podobnego? Konwenter quad od nich czy jakiś z rynku? Jak tak to jaki? I jeszcze pytanie instalacyjne. Jak w domu są wyprowadzone gniazda w pokojach z wyjściem sat to normalnie do niego wystarczy dekoder podpiąć bez ciągnięcia dodatkowego kabla do pokoju?
 2. Witam Przeprowadzam się na dom niedługo i myślę nad zakupem CP. Aktualnie posiadam kablówkę z MM i moduły CAM co jest dla mnie super bo nie potrzebuję dodatkowych pudełek. Wiem, że w przypadku CP tak dobrze nie będzie. W domu do podłączenia będzie maks 3 tv (minimum 2). Najważniejsze kanały bajkowe dla dzieciaków (CN musi być). Nie potrzebuje PVR. Co powinienem zakupić od CP lub samodzielnie, żeby mieć sygnał w 3 tv i jaki pakiet byłby tutaj najbardziej odpowiedni? Czy da się mieć tylko moduły CAM? Każdy tv ma wbudowany tuner satelitarny. Jakie są opłaty za multiroom? Gdzie szukać najkorzystniejszej oferty. Na stronie CP czy w jakimś punkcie? PS. Jeśli ten wątek jest w złym miejscu to proszę moderację o przeniesienie.
 3. Witam Jestem na etapie zmiany miejsca zamieszkania. Rezygnuję z kablówki w MM. Będę przenosił się do domu a tam nie ma kablówki. Czym w obecnym momencie najlepiej zastąpić MM? CP czy NC+. Internet zostaje mi tylko od lokalnych ISP drogą radiową, więc bida ale cóż zrobić. Na pewno będę potrzebował multiroom x 2. Pozdrawiam
 4. Witam Rodzicom niedługo kończy się umowa (styczeń 2020). Aktualnie mają Maxboxa, 120Mb internet, pakiet sportowy, HBO, 2xCAM, telefon stacjonarny "Plan bez limitu" wszystko to za 83.99. Oczywiście będzie wypowiedzenie. Ma zostać to co jest. Ewentualnie zwiększenie internetu (dostępny 300 i 600). Może C+ jakby się udało w dobrej cenie. O ile walczyć?
 5. Z ciekawostek. Ostatnio miałem w pracy szkolenie z jednym gościem (prowadzenie projektów) i mówił sporo, podając jako przykład, że firma, w której pracuje prowadzi właśnie duży projekt łączenia dwóch firm telekomunikacyjnych. Nazw nie podawał. Później w czasie przerwy zagadałem czy chodzi o dwóch graczy kablowych (nie wymieniałem nazwy) to powiedział, że nie zaprzecza Ogólnie nie mógł za wiele powiedzieć - klauzula poufności - ja to rozumiem. Generalnie wg niego wszystko jest na dobrej drodze ale jak to różnie bywało czas pokaże.
 6. W Stargardzie brak internetu i kablówki w centrum miasta. Ktoś coś wie.
×
×
 • Create New...