Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czkita,to kiedy bo za kilka dni wysyłam wypowiedzenie i nie wiem co zrobić?

Wysłać wypowiedzenie i czekać na rozwój sytuacji? To chyba jedyne co można zrobić. Bo liczyć na to, że ktoś przestanie się zachowywać jak przedszkolak ("wiem, ale nie powiem, ale nie przeszkadza mi to pisać, żeby inni wiedzieli jaki jestem za[beep]isty") to chyba prędzej świnie zaczną latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu? Jakoś nie chce mi się wierzyć. Jeśli faktycznie tak będzie to ludzie, którzy posiadają wykupiony sam analog otrzymaliby w tym miesiącu wraz z fakturą jakąś informację, a u mojego sąsiada cisza.... na facbooku też nikt się nie żali, więc wątpię. :P

Witajcie,

posiadam CaTV w Lublinie i potwierdzam, że z końcem września analogu nie będzie. Otrzymałem pismo, w którym jest napisane, że w przypadku braku akceptacji przejścia na DTV z końcem czerwca zostanie mi wypowiedziana umowa o świadczenie usług TV kablowej (z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga abonenci z Częstochowy ! Analog nam ograniczą nie w kwietniu czy czerwcu, ale w październiku !! Informacja z działu technicznego.

Tak więc żadnych zmian z tym związanych nie będzie w naszym mieście prawie do końca roku. Jesteśmy na końcu listy do zmian,niestety.

Ogłoszenia na klatkach i informacje z BOK-u okazały się nieprawdziwe.   :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czkita,to kiedy bo za kilka dni wysyłam wypowiedzenie i nie wiem co zrobić?

Redukcja analogowej TV ma się różnie i nie ma konkretnego terminu. W związku z tym, nie ma sensu żebym pisał "kiedy", bo nowości od tego zależą. :P Radziłbym się w ogóle nie przejmować, bo może jeszcze długo się nie doczekasz. ;)

 

Czy w ramach tych nowości zostanie udostępniona też legendarna ósemka tam gdzie jeszcze jej nie ma?

Na pewno nie. Powtarzam: debiut ósemki (jak i kolejnych nowości) zależy od redukcji pakietów analoga.

 

Wysłać wypowiedzenie i czekać na rozwój sytuacji? To chyba jedyne co można zrobić. Bo liczyć na to, że ktoś przestanie się zachowywać jak przedszkolak ("wiem, ale nie powiem, ale nie przeszkadza mi to pisać, żeby inni wiedzieli jaki jestem za[beep]isty") to chyba prędzej świnie zaczną latać.

Moja "zaje*istość" podpowiada mi, że lepsze jest zaskoczenie, niż rozczarowanie obsuwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega BoB's został usunięty z forum. Ciekawe jaki był powód.

 

Za dwa miesiące kończy mi się umowa i o dziwo MMP nie męczy telefonami, wystarczyło raz powiedzieć, że nie jestem zainteresowany przedłużeniem. :)

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiquita piszesz że to będą pakiety dla nowych i aneksujących.

 

Czyli dodatkowe nowe pakiety w stylu Sport Champions HD, czy jak?

 

Bo jeśli chcą zmienić ofertę całkowicie (zastąpić Boxy nowymi pakietami, to chyba zrobiliby to na raz w całej Polsce, a nie uzależniając od redukcji analoga)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinieneś się tylko cieszyć, bo mnie dzisiaj powinni  włączyć MAXBOX-a , a wyłączyli wszystko z wyj. pakietu HD.

 

Edit: Niezbędne jest ponowne wyszukiwanie kanałów :(

 

 

Niby od 1 kwietnia wchodzi z życie nowy aneks na podstawie którego MM ma mi włączyć kanały c+select oraz sport champions ale oczywiście po włączeniu dekodera okazuje się, że w dalszym ciągu kanały nie świecą - brak uprawnień...

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicy odsypiają nockę-jak wstaną to włączą :D  Pamiętajcie tylko o terminowym opłaceniu faktury .


Widzę, że kolega BoB's został usunięty z forum. Ciekawe jaki był powód.

 

Widocznie miał nie wiele wspólnego z Call Center.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

posiadam CaTV w Lublinie i potwierdzam, że z końcem września analogu nie będzie.

Otrzymałem pismo, w którym jest napisane, że w przypadku braku akceptacji przejścia na DTV z końcem czerwca zostanie mi wypowiedziana umowa o świadczenie usług TV kablowej (z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia).

1. Kto (nadawca), do kogo (czy adresat był imienny) i jaką drogą wysłał to pismo ?

2. Kto (nazwisko i funkcja/stanowisko) podpisał się pod tym pismem ?

3. Jaka jest pełna treść tego pisma ?

4. Mógłbyś wrzucić screena tego pisma ?

5. Dziś wciąż mamy dzień 1 kwietnia (Prima Aprilis).

6. W Lublinie zameldowanych jest 350 tysięcy osób (z czego pewnie kilka tysięcy abonentów TV analogowej Multimedii). Jeśli dnia 1 października 2016 r. wszystkim tym abonentom zostanie odłączony sygnał TV analogowej to będzie rewolucja. A prawdziwa rewolucja to była ostatnio na Kubie .... w roku 1959.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, jestem abonentka multimedia, chociaz umowa jest na mnie to czlonek rodziny korzysta z telewizji

Uwaga abonenci z Częstochowy ! Analog nam ograniczą nie w kwietniu czy czerwcu, ale w październiku !! Informacja z działu technicznego.

Tak więc żadnych zmian z tym związanych nie będzie w naszym mieście prawie do końca roku. Jesteśmy na końcu listy do zmian,niestety.

Ogłoszenia na klatkach i informacje z BOK-u okazały się nieprawdziwe.   :-|

czy to jest sprawdzona informacja, bo juz do mnie dzwonili ze z koncem maja czy wczesniej wylacza sygnal i czy nie chce tego pakietu. domyslilam sie ze mnie chca naciagnac, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa mi się kończy z końcem czerwca więc pod koniec marca złożyłem wypowiedzenie na tv. Aktualnie posiadam telefon + maxbox (moduł cam) + internet 30Mb i za to wszystko płacę 94zł - umowa podpisywana 2 lata temu. 

 

Moje oczekiwania, co do przedłużenia umowy to:

- umowa na rok

- tv maxbox + eleven,

- internet 60 Mb

- telefon stacjonarny (służący jedynie do odbierania rozmów)

 

Wczoraj zadzwoniła Pani z ofertą tzn. najpierw zapytała czego oczekuje więc przedstawiłem, to co powyżej i dostałem ofertę:

- tv maxbox 

- telefon stacjonarny pakiet 100 minut

- internet 60 Mb

za powyższe 77 zł + 9 zł za eleven (w sumie 86zł) umowa na rok. Jak myślicie cena jest ok, można coś jeszcze utargować?

 

W lutym dostałem ulotkę z ofertą GOLD i w niej: tv maxbox + eleven + internet 60Mb za 79zł więc tu brakuje tylko telefonu.

 

Mam zamiar jeszcze wybrać się do lokalnego BOKu i zobaczyć co oni przedstawią.

 

Przy składaniu wypowiedzenia Pan pytał się czemu składam wypowiedzenie - powiedziałem że drogo, stwierdził, że nie dałem szansy na przedstawienie nowej oferty (na wysłuchanie oferty nie miałem już czasu więc powiedziałem, że przy składaniu wypowiedzenia na internet zobaczę, co mają do zaoferowania). Dał mi też do zrozumienia, że nie uzyskam lepszej oferty składając wypowiedzenie, że to tak już nie działa ;)

 

Czytając wcześniejsze posty o składaniu wypowiedzenia, chciałem za jednym razem zrezygnować ze wszystkich usług, jednak Pan stwierdził, że nie ma takiej możliwości ze względu na różne terminy składania wypowiedzanie 3m tv i 1 m internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...