Jump to content

Yakuzzi

Users
 • Content Count

  735
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Dobra

About Yakuzzi

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wg tej strony: https://www.orange.pl/view/pakiety-orange-tv ATM jest dostępny. Zatem jak jest?
 2. Jak można odbierać, skoro nie mają w ofercie dekodera 4K? Na dekoderze 3G dostępny jest tylko dźwięk na tych kanałach, obraz jest czarny (brak obrazu).
 3. @fipii przy obecnej fakturze jest informacja że do 14.10 te kanały były gwarantowane i że można umowę wypowiedzieć bez konsekwencji.
 4. Wypowiedzenie zawsze warto złożyć. Jak nie dostaniesz dużo taniej to może chociaż ustąpią z dodatkowego haraczu 10 zł za pakiet Bogaty albo wymienią Ci dekoder na 4K.
 5. 31.12 usuwają z oferty CBS Action i ONTV. Jeśli umowę zawarłeś przed 14.10 to kanały te miałeś gwarantowane i można rozwiązać umowę bez zwrotu ulgi. Wypowiedzenie trzeba złożyć do 31.12
 6. W TOYA masz pakiet Polsat Sport ale nie masz Polsat Sport Premium. W PC+ odwrotnie. W TOYA masz dużo większy pakiet kanałów muzycznych w tym cała paczka MTV i bardzo ciekawy pakiet kanałów Stingray HD nadający różnorodną muzykę bez reklam (aczkolwiek to jest pakiet premium). Z wartościowych kanałów, prócz wspomnianych wcześniej PSP, w TOYI brakuje TNT. Jakość kanałów jest ok choć dekodery HD typu 3G pozostawiają wiele do życzenia (przynajmniej ze 2 razy w tygodniu się zawiesza). Dekodera 4K jeszcze w TOYI nie mają - będzie w listopadzie. Ale tu oferta PC+ jest znacznie lepsza - mają C+ 4K na wyłączność podczas gdy w TOYI na razie będzie FunBox z krajobrazami i muzyczny Ultra TV.
 7. To może i Obecność 2 w końcu się pojawi
 8. W TOYA też zostaje. Nie utożsamiajcie wycofania kanału z PC+ z jego całkowitym usunięciem bo to bzdury. Zest TV też zostaje w TOYA. Jedynie CBS Action kończy nadawanie z końcem roku.
 9. TVP Kultura póki co jest nadal w SD mimo że opis kanału zmieniono na HD.
 10. TOYA opublikowała informację, że z dniem 31 grudnia 2019 r wycofują CBS Action. Zest TV i Da Vinci w TOYA zostają zatem kanały te nie kończą nadawania w Polsce, jedynie w nc+.
 11. U mnie na dekoderze HD normalnie się pojawiły na liście 200 FunBox UHD 202 Ultra TV 4K Na obydwu jest plansza z napisem "już wkrótce". Czy to znaczy że na odbiornikach HD będą te stacje dostępne jako downscall?
 12. Niestety na początek tylko FunBox 4k i Ultra 4k czyli kanały o niczym.
 13. Od środy podmiana kolejnych kanałów na HD: TVP Kultura CBS Reality Playboy TV Dojdzie też Top Kids Junior HD.
 14. Eska i Eska Extra mają wersje HD w kablu
 15. Były komunikaty nawet na tym portalu: https://satkurier.pl/news/178212/stingray-classica-zamiast-stingray-brava.html Po prostu wycofywanie Bravy trwa dłużej niż zakładano...
×
×
 • Create New...