Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie a dlaczego w innych dekoderach multimedia udostępnia te funkcje a u innych nie? Przecież system obsługi dekoderów na całą Polskę jest taki sam?

Jak moze byc taki sam skoro ja mam karte, ona dziala w systemie Conax. ADB ma jakis inny system, przypuszczam ze te nowe dekodery IPS3000 tez maja jakis swoj system. Na stronie dekodery.mm.pl mozna zobaczyc jakie maja dekodery, nie widze tam sprzetu od iptv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili z MM, że mają dla mnie super promocję na pakiet Premium: Canał+ za 49 zł i pakiet Sport Champions HD za jedyne 18 zł :D Normalna cena to ponoć 30 zł. Szkoda tylko, że ten pakiet jest za 9 zł. :D O dziwo Pani była bardzo uprzejma i nienachalna :) W maju idę złożyć wypowiedzenie i wtedy będę działał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. Z końcem kwietnia kończy mi się okres wypowiedzenia. Byłem zdecydowany nie przedłużać umowy i odejść do NC+ zostawić tylko net, ale wczoraj byłem u kolegi i akurat przyszedł technik z MM. Ponarzekałem trochę na ich ofertę w mojej lokalizacji, a on powiedział, że do czerwca trzeba poczekać, ma być "duża modernizacja sieci" w mojej miejscowości i będzie pełna oferta (zapewne bez tych słynnych 8 kanałów HD). Podobne info słyszałem z innego źródła, tylko termin miał być wcześniejszy, więc nie wiem co robić :crazy:  Jak odejdę,a za miesiąc wskoczy pełna oferta to trochę szkoda, jak nie odejdę, a to tylko plotki to kolejny rok w plecy. W ciągu przyszłego tygodnia muszę się na coś zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy MMP w tym roku gdzieś już zmodernizowała swoje sieci i udostępniła pełną ofertę? Czy ktoś w ogóle wie czy MMP coś w tym roku będzie robiła z ujednoliceniem oferty programowej? Jak na razie wydaje mi się że zapadła jakaś cisza i brak jakichkolwiek kroków MMP. :/ Za jakieś pół roku kończy mi się z nimi umowa i chyba więcej już nie podpisze żadnej umowy z MMP. A na dodatek od dzisiaj CP ma już kanały eleven, co w mojej okrojonej kablówce brakuje.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to pewne że MMP coś zrobi w tym roku? Ogólnie panuje u nich jakaś cisza i nic nie zdradzają co i jak i nikt nic nie wie. Z tego co się orientuje to jeszcze bardzo dużo miejscowości nie posiada pełnej oferty. Czy ma ktoś jakąś mapkę Polski z aktualną ofertą programową we wszystkich miejscowościach? Kiedyś była już taka mapka tu na forum, ale od tego czasu chyba coś już się pozmieniało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...