Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam jeśli ktoś posiada aktualną mapę Polski gdzie multimedia posiada swoje usługi z pełną oferta i wybrakowaną bym był bardzo wdzięczny. już kiedyś taka mapka była tu na forum ale już raczej jest troszkę nie aktualna. Jeśli ktoś ma to proszę dodać. Dziękuję :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rp.pl/Energianews/304209833-Uwolnione-rynki-energii-i-gazu-to-okazja-dla-firm.html#ap-3

 

"Kablówka zaczęła sprzedaż gazu już w tym miesiącu.

– Pilotaż, który przeprowadziliśmy, pokazuje, że sprzedaż gazu może być naszym czarnym koniem – mówi Rogowski. (...)

 

Bartosz Milewski, dyrektor ds. zarządzania portfelem w HEG :

Gaz ziemny jest produktem innym niż internet czy telewizja, które są sprzedawane razem z korzyścią dla odbiorcy.

 

Pakiet łączony z gazem nie zawsze jest korzystny dla klienta indywidualnego, szczególnie w wymiarze bezpieczeństwa i ciągłości dostaw.

Uzależnienie konsumenta od jednego dostawcy jest obarczone potencjalnym ryzykiem.

W przypadku problemów sprzedawcy w jednym z obszarów mogą pojawić się problemy z wywiązaniem się z innych usług.

 

Takie oferty na pewno będą się pojawiały, jednak nadal największe znaczenie ma cena."

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja również sprawdzam na smartfonie.Dobrze ze nie zmieniali pakietyzcji.

 

Zrobiłem sobie symulację i za wszystko co teraz mam w pierwszych dwóch miesiącach placilbym 99 PLN bez netu ,w następnych dwóch 108 PLN,po kolejnych trzech 168 PLN a na koniec 208 PLN.Oczywiście wszytko bez netu.

Edytowane przez neuro_wrw_gang_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest również to że gdy sprawdzam dostępność usług w mojej miejscowości to pokazuje mi że wszystkie usługi, oraz kanały cyfrowe są dostępne, czyli tak jak bym miał dostępną pełną ofertę a w rzeczywistości tak nie jest.  Czy to błąd systemu, czy jednak coś zmienią? Ma ktoś taką samą sytuację? Pytam tu o klientów gdzie brak pełnej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie MMP jest taka informacja:

Aktualna oferta Telewizji Cyfrowej DTV dla miejscowości: Stalowa Wola, Nisko, Janów Lubelski, Rudnik nad Sanem, Bochnia, Jasło, Sanok, Częstochowa, Brzeziny, Chojnów, Darłowo, Dębno, Gryfice, Nowa Ruda, Nowy Dwór, Prabuty, Pasłęk, Przasnysz, Wołów, Trzebiatów, Sępólno Krajeńskie i Sztum jest dostępna pod numerem infolinii 345 345 345.

 

Przypominam jeśli ktoś posiada aktualną mapę Polski gdzie multimedia posiada swoje usługi z pełną oferta i wybrakowaną bym był bardzo wdzięczny. już kiedyś taka mapka była tu na forum ale już raczej jest troszkę nie aktualna. Jeśli ktoś ma to proszę dodać. Dziękuję :curious:

 

 

Drobna aktualizacja. Plusem oznaczyłem miejscowości, które przybyły:

 

Brzeziny, Dębno Lubuskie,  + Drezdenko, +Dzierzgoń, +Myślenice, Nowa  Ruda, Nowy Dwór, Pasłęk, +Poddębice, Przasnysz, +Rabka, Sępólno Krajeńskie, +Szubin, Wołów, +Kartuzy, +Łeba, +Sierakowice, +Czarna Woda, +Skarszewy, Stalowa Wola, Rudnik nad Sanem, Nisko, Janów Lubelski, Sanok, Jasło, Bochnia.

Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice-Dziedzice, Gdańsk, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Radzionków, Sosnowiec, Trzebinia, Żory.

 

Natomiast z listy zniknęły:

Częstochowa, Chojnów, Darłowo, Gryfice, Prabuty, Trzebiatów, Sztum. Czyli prawdopodobnie po modernizacji i z pełną ofertą? :P

 

A tutaj lista miast, która ma na 100% (?) pełną ofertę:

Koluszki, Łapy, Międzychód, Skwierzyna, Brodnica, Darłowo, Nakło nad Notecią, Głowno, Radomsko, Biłgoraj, Augustów, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Gryfice, Trzebiatów, Chełmno, Sochaczew, Suwałki, Chełm, Konin,  Wysokie Mazowieckie, Pruszcz Gdański, Płock, Płońsk, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki, Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Boguchwała, Ropczyce, Kolbuszowa, Tarnów, Brzesko, Świdnica, Świebodzice, Żarów, Ząbkowice, Strzegom, Jaworzyna Śląska, Giżycko, Kętrzyn, Gołdap, Węgorzewo, Grudziądz, Konstantynów Łódzki, Łódź, Aleksandrów Łódzki, Zduńska Wola, Lublin, Łęczna, Olsztyn, Ostróda, Iława, Szczytno, Biskupiec, Mrągowo, Pruszków, Warszawa, Gorzów, Barlinek, Mostkowo, Myślibórz, Słubice, Rzepin, Lipiany, Sulęcin, Wędrzyn, Mierzyn, Stargard Szczeciński, Szczecin, Gdynia, Zamość, Kalisz, Kępno, Opatówek, Wrocław, Ełk, Barcin, Gniewkowo, Inowrocław, Kruszwica, Strzelno, Mogilno, Żnin, Łabiszyn, Piechcin, Malbork, Toruń, Chełmża, Wąbrzeźno, Łowicz, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Ozorków, Rawa Mazowiecka, Łomża, Kwidzyn.

 

EDIT: Mielec -> https://forum.satkurier.pl/topic/39-multimedia/page-804?do=findComment&comment=1127226

 

Pozaznaczaj sobie na mapce zasięgu MMP i masz gotowe. :P

map%20polska%20multimedia%20polska%20ene

(lepszej jakości nie znalazłem)

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza.

Do tych miejscowości dochodzą również miasta: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice-Dziedzice, Gdańsk, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Radzionków, Sosnowiec, Trzebinia, Żory. (MMP POŁUDNIE)

Różnica w ilości kanałów HD (11/45)

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mars27 Z tego co się orientuję to sygnał biorą z sieci Plus.

 

U mnie pełna oferta, ale przez pojęcie "pełna oferta" należy rozumieć brak 8 kanałów HD, które są dostępne w wybranych lokalizacjach, m. inn. Tomaszów Mazowiecki, Opoczno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...