Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam o poranku..:)

 

Rano jak wstałem próbowałem włączyć TVN24, kanał się nie wyświetla...włączyłem wyszukiwanie programów...telewizor nie znalazł TVN24 i jeszcze TVP Info, nie wiem czy to tylko mój lokalny problem czy coś więcej...

 

 

pozdrawiam znad morza, Marek z Gdyni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMP ,włączyła mi kanały już dzis.Miło z ich strony.

 

Coś mnie ominęło? Porzuciłeś MM? :)

 

U mnie TVN 24 HD i TVP info, choć info w obecnej formie mogłoby nie być :/

 

Odnośnie "mitycznej ósemki HD". Jako, że jestem w trakcie decyzji o tym co dalej - MM, UPC czy Vectra? To warto spojrzeć jak to wygląda?

Z tych ośmiu kanałów w zasadzie interesują mnie tylko Polsat News HD, Fokus HD, Stopklatka HD. UPC i Vectra je mają, MM nie. Cóż, minus w tym aspekcie dla MM.

 

Kolejne porównania programowe:

Programy radiowe. UPC i Vectra mają, MM nie.

Paczka Eleven - mają wszyscy.

Polsat Film HD - tylko UPC.

Oferta sportowa - TVP Sport HD, ES x2 HD, PS x2 HD, nSport HD. mają wszyscy.

Fashion TV HD. UPC i Vectra mają, MM nie.

BBC. UPC i Vectra mają, MM nie.

 

Net w okolicach 100Mb/s mają wszyscy.

 

Ehh, wybór nie będzie prosty. Nie chce mi się niby zmieniać MM ale programowo zachęcają mnie do rezygnacji z ich usług :-|:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fashion TV HD. UPC i Vectra mają, MM nie.

Naprawdę zaliczasz to do istotnych braków? Przecież na tym kanale nic nie ma, tylko klipy z pokazów mody. Mają praktycznie zerowy udział w rynku. Widać, że są jakieś problemy, bo poznikały przekazy FTA tego kanału na sat.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak. To taki kanał nostalgiczny. Bardzo fajna klubowa muzyka podczas pokazów lub after party, no i w ogóle kanał dla takiego estety jak ja :) wiem, że dla większości ludzi kanał mógłby nie istnieć. Podobnie jak dla mnie 75% kanałów z oferty operatorów ;)
 
Wracając jeszcze do porównań między MM, UPC i Vectrą. Zapomniałem o VOD i całej bibliotece. MM przy UPC i nawet Vectrze wypada bardzo blado. Przykład z ostatniego czasu - ostatniego Bonda można oglądać od jakiegoś czasu. W MM albo nie będzie albo za 3 lata. A to tylko jeden przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie jedno pytanie : Czy MM będzie czekać do redukcji analogu żeby dać coś nowego,czy możemy się spodziewać "wrzutki" typu Discovery Science HD czy nawet TV4 HD ?? Może ktoś też wie czy NGCh HD planowany jest do powrotu do MM (jakieś rozmowy,negocjacje) czy definitywnie już nie zobaczymy tego kanału. Coś ostatnio MM zaniedbuje DTV. Prąd,gaz,ubezpieczenia niech sobie będą ,ale internet i telewizja to chyba nadal podstawowa działalność tego operatora.Mam nadzieję...   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie jedno pytanie : Czy MM będzie czekać do redukcji analogu żeby dać coś nowego,czy możemy się spodziewać "wrzutki" typu Discovery Science HD czy nawet TV4 HD ?? Może ktoś też wie czy NGCh HD planowany jest do powrotu do MM (jakieś rozmowy,negocjacje) czy definitywnie już nie zobaczymy tego kanału. Coś ostatnio MM zaniedbuje DTV. Prąd,gaz,ubezpieczenia niech sobie będą ,ale internet i telewizja to chyba nadal podstawowa działalność tego operatora.Mam nadzieję...   :wink:

Coś mi się zdaje, że MMP popadła w "letarg" jak nie tak dawno VECTRA. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...