Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Multimedia też nie będzie chciała płacić za TVP Sport. Jeśli ten pojawi się w naziemnej. Więc jeśli Kurski się uprze przy opłacie, to zostanie wycofany i nie będziemy mieli dostępu. :( Właściwie, martwię się o jakość. Bo w NTC na pewno będzie miał niższy bitrate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to trzeba być właścicielem infrastruktury gazowej, żeby móc sprzedawać gaz? To coś nowego. :P

Napisze jaśniej, w mojej lokalizacji żadna firma nie dysponuje infrastrukturą umożliwiającą dostarczenie gazu do mieszkań. :) Z drugiej strony nie mam nic przeciwko, aby taka infrastruktura się pojawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten moment kiedy człowiek pisze wypowiedzenie umowy, ten moment zaklejania koperty... :mrgreen:

Zobaczymy, która kablówka wygra. Na starcie staje MM, UPC i Vectra. To może być ciekawe 3 miesiące. A może będzie krócej? ;)

Ty to masz dobrze, do wyboru trzech operatorów kablowych, a ja mam tylko jednego operatora kablowego MM z wybrakowaną ofertą, i nic nie zanosi się na to aby coś się zmieniło, pomimo tego iż moje miasto jest z dość dużą liczbą mieszkańców. Operatorzy satelitarni odpadają bo oferta która mnie interesuje jest droga. :/

Panowie jak jest z tym uploadem x2? Faktycznie tyle jest?

Niestety na chwilę obecną nie mam jak tego sprawdzić. Brak możliwości technicznych ze strony MM, więc nic się nie wypowiem w tym temacie.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie Orange? Tyle się rozpisywałeś o ich innowacyjności, itp. Czyżby jednak Multimedia lepsza, pomimo paru wad? :D

 

Z jednego głównego powodu - w lokalizacji, w której kończy się umowa nie ma jeszcze Orange FTTH :razz:

Odnośnie Orange to miałem przyjemność sprawdzić jak działa łącze światłowodowe 300MB/s.  Muszę powiedzieć, że cud, miód i orzeszki. Pełny download 300, upload jest większy niż zakładane 30Mb/s. Chodzi do serwerów na poziomie około 40-45Mb/s. I to co najważniejsze ping - stałe 2-3ms. Widziałem też obraz ich IPTV. Jak dla mnie jest ok, choć nie widziałem tego na moim tv więc nie mogę bezpośrednio porównać. Dziwne są ich pakiety, w jednym z wyższych pakietów nie ma np: Polsatu HD... i oczywiście brak polsatów sport. Na chwilę obecną internet FTTH brałbym od nich w ciemno ale niestety TV nie. Poszerzają też zasięg i inwestują systematycznie:

http://blog.orange.pl/wojciechjabczynski/entry/kolejnych-10-miast-bedzie-miec-swiatlowod/

 

Odnośnie tego kogo wybiorę to szanse na dziś oceniam następująco:

1. MM 50% - mam i większych uwag nie mam :lol2: do tego są sprawdzeni od prawie 8 lat. W necie mogę jeszcze iść w górę więc mam o co walczyć. No i Eleveny. Paczka C+ ma chorą cenę więc nawet sobie nie będę głowy zawracał.

2. UPC 40% - znam, opiekuję się w drugiej lokalizacji. Cóż, najlepsza oferta. Na przeszkodzie stoi cena ale ostatnio był u mnie przedstawiciel, który mówił, że zrobi konkurencyjną ofertę wobec MM. Z minusów - umowa na 2 lata.

3. Vectra 10% - niektórzy twierdzą, że mają kiepską jakość tv. Widziałem w jednej lokalizacji i faktycznie obraz nie powalał ale nie wiem czy to kwestia sygnału od operatora czy ustawień tv.

 

Panowie jak jest z tym uploadem x2? Faktycznie tyle jest?

 

Ja mam i jest ok, test u mnie w stopce.

 

Ty to masz dobrze, do wyboru trzech operatorów kablowych, a ja mam tylko jednego operatora kablowego MM z wybrakowaną ofertą, i nic nie zanosi się na to aby coś się zmieniło, pomimo tego iż moje miasto jest z dość dużą liczbą mieszkańców.

 

Spokojnie, UPC wchodzi od jakiegoś czasu do mniejszych miast :) widzą, że w aglomeracjach osiągnęli już prawie maksymalny poziom rozwoju. Odnośnie wybrakowanej oferty to ja nie mam "mitycznych 8" kanałów w HD, choć oficjalnie nie ma ich w ofercie więc pretensji niby mieć nie powinienem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mars27 "Mityczne 8 HD" to:  Puls HD, Puls 2 HD, Polsat News HD, Republika HD, Fokus HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD, Stopklatka HD. Dostępne są w miejscowościach Tomaszów Mazowiecki, Opoczno i jeszcze gdzieś tam. I nieprawdą jest, że nikt nie widział tych kanałów. Mr Chiquita udostępnił nawet wcześniej kiedyś w poście zapping kanałów u siebie.

 

 

Czy pakiet "Sport Champions HD" będzie miał więcej kanałów - nadawca Elevenów ma w planach uruchomić trzeci kanał, ponieważ nakupili tyle praw do transmisji sportowych, że dwa kanały to będzie za mało. Jeśli więc nadawca Elevenów odpali trzeci kanał to życzyłbym sobie i innym aby Multimedia dodała ten kanał do oferty.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...