Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem telefon z DUK. Mam Max Boxa + CAM za 49 zł. Złożyłem wypowiedzenie. Proponują mi to samo + Eleveny za 35 na 12 m-cy. Dopytywałem wyraźnie czy jest to cena brutto. Konsultant potwierdzał kilka razy. Dziwi mnie tylko inna rzecz. Powiedziałem, że jestem zainteresowany dodaniem internetu i ewentualnie C+. Odpowiedź, że nie może mi tego zaproponować, bo to nie w jego kompetencjach! Co Wy na to?

1. Nie DUK tylko podwykonawca zewnętrzny. Do tego kłamie gdyż takich cen nie ma :)

2. Zadzwoń na infolinię to skontaktujesz się z prawdziwym DUK i zobaczysz co realnie mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Multimedia rozszerzy kiedyś ofertę stacji obcojęzycznych ?  Poza tymi co są ,chętnie bym zerknął na kanały czeskie,słowackie,białoruskie,ukraińskie,litewskie. Czyli naszych sąsiadów. Znam czeski więc TV Nova i TVC 1 byłaby ciekawą propozycją.   :wink:

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pewien problem z multimedią. Oplacam abonament za tv,net. Umowa skonczyla mi sie w listopadzie 2015. Nie zostalem o tym poinformowany i dalej placilem abonament. Wiem, że sam powinienem pamietać ale tak szybko zleciało i byłem pewien, że umowa kończy się tego roku.

Płaciłem ok 150 zł. Od grudnia do teraz kwoty były systematycznie zwiekszane, aktualnie mam rachunek prawie 200 zł..

Proszę o poradę co z tym dalej robić? Kwoty wzrosly troche za tv i trochę za net. Czy nie powinni trzymać się umowy która była zawarta? Chce zerwać całkowicie i poszukać innego dostawcy kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No idź do nich i rób coś z tym, bo chyba umowa przeszła na czas nieokreślony.

 

 

Dzisiaj u mnie w skrzynce(Miasto Zamość)koperta od MM a w niej by przejść na gaz i prąd, przy czym przy prądzie dostajesz żarówki led aż 6 wow do tego 6-cio W :D

Edytowane przez kondzik23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatecznie przedłużyłem umowę - Maxbox + HD + C+ Select + 60Mbit za 109 zł za 12 miesięcy. Pełny C+ był za 10 zł więcej, ale nie był mi potrzebny. HBO 19 zł, też ostatecznie zrezygnowałem. Pewnie parę złotych można by jeszcze ugrać, ale szczerze mówiąc już mi się nie chciało tego ciągnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pewien problem z multimedią. Oplacam abonament za tv,net. Umowa skonczyla mi sie w listopadzie 2015. Nie zostalem o tym poinformowany i dalej placilem abonament. Wiem, że sam powinienem pamietać ale tak szybko zleciało i byłem pewien, że umowa kończy się tego roku.

Płaciłem ok 150 zł. Od grudnia do teraz kwoty były systematycznie zwiekszane, aktualnie mam rachunek prawie 200 zł..

Proszę o poradę co z tym dalej robić? Kwoty wzrosly troche za tv i trochę za net. Czy nie powinni trzymać się umowy która była zawarta? Chce zerwać całkowicie i poszukać innego dostawcy kablówki.

Z całym szacunkiem kolego ale nie wierze w to co czytam.Jak to zapomniałeś? Tak szybko zleciało.Jak najszybciej idź do swojego BOKu i rezygnuj.

 

Ciekawe ilu jest takich abonentów którzy zapomnieli i płacą ciężki hajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatecznie przedłużyłem umowę - Maxbox + HD + C+ Select + 60Mbit za 109 zł za 12 miesięcy. Pełny C+ był za 10 zł więcej, ale nie był mi potrzebny. HBO 19 zł, też ostatecznie zrezygnowałem. Pewnie parę złotych można by jeszcze ugrać, ale szczerze mówiąc już mi się nie chciało tego ciągnąć...

Według mnie masz dobra cenę. Wszystko zależy od konkurencji. Ja mam maxbox +hd+eleven +multiroom cam + 60 Mb na 12 mcy za 84zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś dzwoniła do mnie kobieta z 345 345 345 i mówi mi, że umowa kończy się niedługo tj. 31.07.2016 po okresie 2 letnim (na tyle podpisywałem). Natomiast ja mam w umowie napisane data zawarcia 11.08.2014 więc umowa kończy się 31.08. Mam rację? W każdym razie w systemie mają, że do 31.07. Ja wiedząc, że w umowie mam 11.08. do końca maja chciałem wysłać wypowiedzenie.

 

Posiadam Superboxa + pakiet Bajki + CAM + internet 30/2 płacę za to 68 zł. Na tą chwilę to co bym chciał, to większy internet 60/6 (upx2) i multiroom. Pakiet Superbox + bajki może zostać.

 

Propozycja Pani 89 zł w umowie na rok (43.01 tv, 36.99 net, multiroom 9). Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka ty masz ofertę. Wiele osób aby sie dowartościować kłamie. Nie ma nic za darmo i nikt nie zajdzie poniżej pewnego poziomu. Ja nie napisałem za mam najlepsza ofertę w Polsce bo chciałabym jeszcze w tej cenie canal +select ale nie jestem takim dobrym negocjatorem. Ty pewnie nic nie płacisz a masz full opcje czy MM ci dopłaca ? co to znaczy od zawartości pakietów ? Czyli w każdej miejscowości np pakiet bajki ma inne programy ? Może wcisnęli ci ze masz 25 pakietów w w sumie masz superboxa za 65 zł czyli dużo taniej niż ja. Hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mars27:

Nie mam nic do ofert poszczególnych użytkowników (w tym Twojej). Każdy ma to co potrzebuje i jest skłonny zapłacić.

 

...zawartości pakietów... przyznaje się do błędu! Chodziło o ich ilość.

 

Nie korzystam z usług MultiMedia Polska!

Powód?

Jest prosty - nie mam telewizora (serio).

Uwierz, da się żyć bez niego. :)

Edytowane przez Pharrell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam UPC ale caly czas zastanawiam sie nad przejscie do MM i powiem Wam ze rozmawialem z trzema konsultantami i kazdy z osobna oferowal mi inna kwote za te same pakiety... moje doswiadczenie mowi ze podstawa to dobra negocjacja ale tez kumaty konsultant... co do wypowiedzenia 3 miesiecznego niestety to minus MM i czesta ich praktyka ze jak sobie nie pilnujesz to nie informuja o koncu umowy... pozdrawiam cierpliwych !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...