Jump to content

fivel123

Users
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About fivel123

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jmk nie, MyPrime to tylko filmy z zakładki "MyPrime" - filmy za 18 zł, dodatkowo płatne za sztukę...
 2. Urząd stwierdził niedozwolone klauzule dotyczące takich zagadnień jak: gwarantowanie tylko liczby kanałów telewizyjnych o określonej tematyce, a nie konkretnych programów wskazanych w wykazie zastrzeżenie, że wyłączenie kanałów nie jest zmianą umowy wprowadzanie podwyżek bez konkretnych powodów arbitralne decydowanie, czy wizyta technika była nieuzasadniona i obciążanie wówczas jej kosztami w kwocie 50 zł zbyt ogólne przesłanki do wypowiedzenia klientowi umowy lub ich brak Jak pisze UOKiK w komunikacie, w przypadku umów na czas nieokreślony UPC zastrzegał, że ma prawo zwiększyć abonament od 5 do 8 zł miesięcznie raz w roku, ale nie podając z jakich przyczyn. Myśleli, że są pępkiem świata i wszystko im wolno !!!
 3. Bugmenot całkiem możliwe, że UPC po prostu szuka oszczędności, pozbywając się tych aplikacji. Czas leci i się człowiek nie oglądnie a będzie końcówka roku, a o nowym dekoderze wciąż cisza. Wstyd UPC, Horizon to już przeżytek do tego straszny muł !!!
 4. Madziq87 zdecydowanie za dużo płacisz, złóż wypowiedzenie i czekaj na rozsądną cenę... Myślę, że spokojnie coś ugrasz... Pozdrawiam
 5. Lukimann widziałem na forum Orange, że byłeś ich klientem. Moje pytanie bo rozważam powrót do NC+ lub przejść do Orange (szczerze wolał bym światłowód z uwagi na wygodę). Porównując jakość obrazu UPC kontra Orange, która telewizja wypada lepiej ??? Jedni chwalą obraz w Orange, a inni narzekają, że jest gorzej niż w UPC. Co o tym sądzisz ???
 6. Miwost i jak tam odczucia po dwóch tygodniach ??? Żałujesz, że przeszedłeś do Orange ??? I ostatnie pytanie, dlaczego pożegnałeś się z UPC ???
 7. Witam Panowie, od pewnego czasu mam możliwość dołączenia do światłowodu Orange z internetem max 1Gb/s. Obecnie posiadam UPC, wcześniej miałem NC+. Jak z jakością obrazu ??? Czy obraz jest porównywalny do NC+ ??? I jak tam dekodery u nich, głównie chodzi mi o stabilność, bo w NC+ byłem bardzo zadowolony. Zastanawiam się nad powrotem do NC+ lub przejścia do Orange. Rozważam nawet przeniesienia numerów tel. do Orange, w zależności od korzystnej ceny. Dziękuje za wszelkie informację...
 8. Panowie jest jeszcze sieć LajtMobile - 19.99zł i 30GB internetu, reszta bez limitu (UE 1,7 GB). UPC będzie miała ceny jak Orange Love - im więcej usług, tym taniej. Co nie znaczy, że będzie się to opłacało
 9. Będę musiał tak zrobić i sprawdzę, czy faktycznie problemem jest sam dekoder. Dzięki za info. Pozdrawiam
 10. No to faktycznie teraz mnie zaskoczyłeś. Czyżby wina leżała po stronie dekodera ???
 11. Mam rozumieć, że masz UPC oraz NC+ i możliwość porównania na tym samym TV ???
 12. Bugmenot u mnie czarny też jest czarny, owszem mój TV ma kilka lat ale obraz jest naprawdę niezły - widać to zwłaszcza jak się ogląda filmy w Full HD. Jak kupowałem telewizor powiem szczerze nie oszczędzałem, bo wiedziałem, że jest to zakup na lata i teraz tego nie żałuję. Mój TV spokojnie może konkurować z teraźniejszymi modelami (za wyjątkiem Oled'ów).
 13. Byłem wczoraj u szwagra, zmienił TV na 65 cali "średnia półka cenowa" i posiada NC+ jak zobaczyłem u niego obraz szok i niedowieżanie !!! Nie wiem czy NC+ stosuje jakieś filtry "ulepszacze", ale jak wróciłem do domu to UPC wypada o wiele gorzej Jeszcze mi mówi, że nic nie zmieniał w ustawieniach telewizora. Coraz bardziej mnie kusi powrót do NC+. Dużo osób tutaj dyskutowała o jakości obrazu, że UPC ma wyższe bitrate ale jednak liczy się efekt końcowy - jak dla mnie NC+ wygrywa, bo ma po prostu lepszy obraz !!!
 14. Panowie żeby porównać obraz, trzeba mieć TV przynajmniej 60/65 cali (ze średniej, bądź wyższej półki cenowej). Co do UPC jak nie wprowadzą nowego dekodera, to stracą wielu klientów telewizji. Denerwuje mnie ich polityka cenowa: pakieta Max, dopłata 13 zł, pytam się za co ??? jak wiele kanałów już przeszło do pakietu Select (a z czasem zapewne będzie ich więcej). Internet: prędkość 60mb/s zlikwidowali i dali w zamian 150mb/s, a co z klientami co mają 120mb/s i płacą więcej ??? No właśnie nic , takie życie. Powoli też się przymierzam, czy nie przeprosić się z NC+
 15. Mam nadzieje, że UPC na koniec roku, zrobi swoim abonentom niespodzianke i wprowadzi nowy, dopracowany a zarazem wypasiony dekoder !!!
×
×
 • Create New...