Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj zamontowano u mnie w końcu moduł CAM, mam jednak pytanie.
Czy mam możliwość nagrywania tego materiału (Mam opcje nagrania na magnetowid, ale nie wiem czy zadziała), czy mogę zrobić listę kanałów? Tak żebym miał własną listę z modułu CAM (oraz ew. analog do tego). Oraz czy mogę powiększyć czcionkę telewizora (aby lepiej było widać epg, oraz zmienić ścieżkę dźwiękową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StasiuZlrkucka,

wszystko zależy od telewizora. Jeśli chcesz nagrywać za pomocą tv to musisz mieć podpięty dysk a wtedy będziesz mógł nagrywać dany materiał z tego kanału co aktualnie oglądasz. Robienie listy czy wielkości a także zmiana ścieżki dźwiękowej nie zależy od modułu CAM. Jeśli masz w opcjach możliwość robienia własnej listy to taką możesz listę sporządzić. A co do czcionki EPG to raczej nie możesz nic zrobić z tym jeśli nie ma takiej opcji w tv. A ścieżkę dźwiękową zmienia się w opcjach tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz na kanale 802 testują Republikę w HD. Trochę im się fonia z obrazem rozjeżdża. :)

Mam ten kanał na stałe i niestety, takie problemy występują co trochę. Czasem mają też różne wpadki z grafikami. Nie wiem, jakich techników zatrudnia stacja, że przez wiele godzin się nie orientują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ponoć ważny dzień dla MM "nowa strategia i odświeżenie wizerunku marki":

 

    nowa strategia

    rozpoczęcie sprzedaży gazu ziemnego w formule dual-fuel

    odświeżenie wizerunku marki oraz ogólnopolska kampania reklamowa

 

"Witold Tomaszewski
‏@WitekT

Co drugi klient zmieniający dostawcę prądu w Polsce wybiera ofertę Multimediów. Po dodaniu gazu, operator ma rosnąć 7% rocznie od 2017 roku."

 

https://twitter.com/WitekT/status/722703238454185984

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest lepsze:

 

"Witold Tomaszewski ‏@WitekT 15 min.15 minut temu

Po puszczeniu nowej reklamy Multimediów, przy braku aplauzu i zrozumienia z sali, Michał Dolny: "to może puszczę jeszcze raz". :wink:"

 

https://twitter.com/WitekT/status/722706985230196736

 

Czyżby nikt nie rozumiał nowej strategii i reklamy? Ojej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Biorąc pod uwagę, że Multimedia nie planują radykalnej rozbudowy sieci (dzisiaj przybywa im organicznie 20-30 tys. nowych gospodarstw rocznie), można przyjąć, że ten wynik będzie efektem skutecznej sprzedaży nowych usług. Oczywiście, Multimedia co roku realizują również kilka niewielkich akwizycji, które pozytywnie wpływają na wielkość przychodów. Strategia będzie kontynuowana.

Choć sieć nie zwiększa zasięgu, to operator intensywnie ją modernizuje. Do połowy przyszłego roku planuje zmigrować abonentów wszystkich pakietów do oferty cyfrowej. W technologii analogowej zostaną tylko pakiety podstawowe, czy socjalne. Dzięki temu spółka zwolni zasoby na rozwój usługi szerokopasmowego dostępu. Cyfryzacja sieci, to główny obszar wydatków CAPEX Multimediów w tym roku."

 

http://www.telko.in/multimedia-zaoferuja-uslugi-wideo-w-otwartym-internecie,0

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na to:

W II lub w III kwartale Multimedia uruchomią nowy serwis over-the-top z ofertą kanałów liniowych oraz programów na życzenie dostępny dla każdego użytkownika szerokopasmowego łącza.

Co prawda Netflix to nie będzie. Ale ma być lepiej, niż obecnie.

Wraca też temat fuzji z Playem:

Andrzej Rogowski zaprzeczył możliwości nowego IPO spółki, ale nie odżegnał się od zainteresowania dużymi projektami M&A. Alians np. z Playem jest zdaniem szefa Multimediów rozsądną droga rozwoju dla spółki. Na początku roku spółki rozmawiały na ten temat. Według powszechnych opinii, właściciele Playa mają jednak dzisiaj wyśrubowane oczekiwania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StasiuZlrkucka,

 

wszystko zależy od telewizora. Jeśli chcesz nagrywać za pomocą tv to musisz mieć podpięty dysk a wtedy będziesz mógł nagrywać dany materiał z tego kanału co aktualnie oglądasz. Robienie listy czy wielkości a także zmiana ścieżki dźwiękowej nie zależy od modułu CAM. Jeśli masz w opcjach możliwość robienia własnej listy to taką możesz listę sporządzić. A co do czcionki EPG to raczej nie możesz nic zrobić z tym jeśli nie ma takiej opcji w tv. A ścieżkę dźwiękową zmienia się w opcjach tv.

A jaka nagrywarka? Mógłbyś coś fajnego zasugerować po przyzwoitych pieniądzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, powinni ustawo zmusić wszystkich do wyłączenia analogu.

 

A propos gazu. W moim bloku nie mam instalacji gazowej, tak więc mam pytanie. Czy w ramach pakietyzacji usług dostanę telefon za 1 zł. Ciekawe czy w ramach kompleksowej oferty, MM będzie dostarczała gaz w butlach ?

 

A na poważnie, to szkoda, ze oferta rozmowy  za 1 zł, nie dotyczy obecnych abonentów MM.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, powinni ustawo zmusić wszystkich do wyłączenia analogu.

 

A propos gazu. W moim bloku nie mam instalacji gazowej, tak więc mam pytanie. Czy w ramach pakietyzacji usług dostanę telefon za 1 zł. Ciekawe czy w ramach kompleksowej oferty, MM będzie dostarczała gaz w butlach ?

 

A na poważnie, to szkoda, ze oferta rozmowy  za 1 zł, nie dotyczy obecnych abonentów MM.

Gaz będzie dostępny dla wszystkich klientów MM po likwidacji analogu. Wtedy zwolni się miejsce w kablu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/telekomunikacja/133171-Multimedia-Polska-oglasza-nowa-strategie.-Rozpoczyna-sprzedaz-gazu.html  "Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach" (Kazik Staszewski i zespół "Kult").

 

"Oferta dual-fuel od Multimedia"

Klient, który zmieni sprzedawcę gazu na Multimedia, zyskuje 10 % oszczędności w stosunku do dotychczasowych opłat oraz 3-letnią ochronę przed podwyżką cen.

Będzie miał także możliwość obniżenia stawek w trakcie trwania umowy - w przypadku, gdy cena za gaz w taryfie Multimedia będzie niższa od jego obecnej ceny.

Proces zmiany sprzedawcy następuje automatycznie - bez zmiany instalacji, licznika czy przerw w dostawie, a klient nadal otrzymuje jedną fakturę za prąd i gaz. (...)

 

"Multimedia. Tym żyje Twój dom"
Multimedia promuje nową ofertę kompleksowego pakietu usług dla klientów w całej Polsce. Wybierając jedną z usług: telewizję cyfrową, internet, prąd lub gaz, klienci otrzymają nielimitowane rozmowy do sieci stacjonarnych i komórkowych oraz SMS-y za 1 zł miesięcznie przez rok. Możliwe jest również przeniesienie swojego dotychczasowego numeru telefonu do Multimedia."

 

Niedługo będą frytki do tego.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...