Jump to content

karol4444

Users
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About karol4444

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 03/09/1986

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdynia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po jednym dniu używania nowego dekodera Kaon muszę przyznać - REWELACJA! W porównaniu do ADB na nowym sofcie oczywiście. Ale myślę nie tylko, testowałem mój tv na karcie Cam (Phillips 55PUS8303) i też sobie tak dobrze nie radził. Wszystko łapie od wciśnięcia guzika momentalnie, epg wystarczające (jest podgląd kanału ) , kilka martwych funkcji typu: lista kanałów tu wręcz nabiera nowego blasku bo działa raz dwa! Krótko mówiąc jeżeli komuś kończy się umowa a ma starego ADB to nie zastanawiać się i brać nowego Kaona. Pozdr! (ps w trakcie umowy raczej ciężko wyrwać nowy sprzęt jeżeli nie jest ewidentnie wadliwy ;/ wielokrotnie próbowałem)
 2. Ostatnio przedłużyłem: - MaxBox - Eleven - C+ prestige - Hbo + Hbo go - FunClub - Pakiet HD - Net 150MB/s (więcej nie idzie) - nowy dekoder Kaon + nagrywanie na usb aktywne - Multiroom (karta) - Multimedia Go - dysk 1TB (tym razem na 24 miesiące wziąłem dla tego dysku do Kaona) 92zł.
 3. Pytanko : Czy w dekoderze Kaon po włączeniu EPG jest widoczny podgląd na aktualny kanał w rogu na górze? 🤔 Walczę właśnie o wymianę bo na starym adb z nowym softem nie da się funkcjonować ;/ Tylko proponują mi Kaon i może ktoś powie więcej jak się sprawdza taki sprzęt?
 4. Cześć, odkąd zmienili w ADB oprogramowanie na nowe mam problem z cofaniem aktualnie oglądanych programów - pokazuje się komunikat "problem z łącznością z serwerem" natomiast dekoder posiada swój dysk i wcale nie chcę nagrywać/cofać sieciowo! Czy i w jaki sposób mogę to zmienić? Generalnie nowe oprogramowanie działa mocno średnio ;/
 5. MaxBox + 120Mb + HBO + HBO GO + Canal+ Prestige + Eleven + Funclub + PVR + Multiroom = 89 zł 12 miesięcy
 6. W dniu dzisiejszym przyjęli wypowiedzenie drogą telefoniczną bez najmniejszego problemu.
 7. Od grudnia 2018 można składać wypowiedzenie drogą telefoniczną i nie tylko w MM lecz w każdej firmie, tak stanowi polskie prawo.
×
×
 • Create New...