Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Sam modem ma duży zapas. Pytanie czy Multimedia wprowadzi nowe, wyższe pakiety i jeżeli tak to jakie by wykorzystać ten modem? ;)

Mam nadzieję, że do końca wakacji modem i nowe prędkości wejdą do oferty. Szczerze powiedziawszy wziąłbym go by zrezygnować ze swojego routera. Warunek jest jeden, urządzenie ma działać bez scen a zasięg wifi ma być stabilny i większy niż 2m od urządzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do Was kilka pytań :wink:

1. Jeśli umowa na Internet i TV (SuperBox) kończy mi się 31.07.2016 r., to wypowiedzenie powinienem złożyć w kwietniu, żeby objęło mi 3 pełne miesiące?

2. Jeżeli negocjacje nie dojdą do skutku i nie zaakceptuję warunków nowej oferty, to jaka będzie wynosić kara za pakiety tematyczne Dzieci (6 zł/mies., wg cennika 8 zł/mies.) oraz Film i seriale (8 zł/mies., wg cennika 10 zł/mies.), które kończą się 30.09.2016 r.? P.S. Wiem, że wkopałem się trochę z tymi pakietami dodatkowymi, ale cóż, człowiek uczy się na błędach :wink: .

3. Jaką ofertę mógłbym dostać za taki zestaw: MaxBox + HD + PVR + Multiroom + Net30MB lub 60MB + WiFi?

Za obecną ofertę, czyli SuperBox + Net 30MB + WiFi + Dzieci + Filmy i seriale 75 zł/mies.

Dzięki za informację i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do Was kilka pytań :wink:

1. Jeśli umowa na Internet i TV (SuperBox) kończy mi się 31.07.2016 r., to wypowiedzenie powinienem złożyć w kwietniu, żeby objęło mi 3 pełne miesiące?

Masz czas do końca kwietnia.

 

2. Jeżeli negocjacje nie dojdą do skutku i nie zaakceptuję warunków nowej oferty, to jaka będzie wynosić kara za pakiety tematyczne Dzieci (6 zł/mies., wg cennika 8 zł/mies.) oraz Film i seriale (8 zł/mies., wg cennika 10 zł/mies.), które kończą się 30.09.2016 r.? P.S. Wiem, że wkopałem się trochę z tymi pakietami dodatkowymi, ale cóż, człowiek uczy się na błędach :wink: .

Nie będzie kary, tylko wszystko przejdzie w umowę na czas nieokreślony, oczywiście po cenach cennikowych. Czyli dokładnie 8zł - "Dzieci"; 10zł "Filmy i seriale". Ale nie tylko pakiety dodatkowe, także SuperBox i internet.

 

3. Jaką ofertę mógłbym dostać za taki zestaw: MaxBox + HD + PVR + Multiroom + Net30MB lub 60MB + WiFi?

85-95zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się dokopać do interesującej mnie sprawy. Mam pytanie do was : Czy mając umowę na internet na czas nieokreślony jest jakakolwiek możliwość zwiększenia prędkości niż podpisanie nowej umowy i zapłacenie jeszcze raz opłaty aktywacyjnej ? Mam teraz internet 30 MB za 49 zł, a obecnie w tej cenie jest 60 MB. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się dokopać do interesującej mnie sprawy. Mam pytanie do was : Czy mając umowę na internet na czas nieokreślony jest jakakolwiek możliwość zwiększenia prędkości niż podpisanie nowej umowy i zapłacenie jeszcze raz opłaty aktywacyjnej ? Mam teraz internet 30 MB za 49 zł, a obecnie w tej cenie jest 60 MB. Proszę o pomoc.

Myślę że jest taka możliwość zmiany prędkości na wyższą. Opłatę aktywacyjną płaci się w momencie zakładania po raz pierwszy internetu w danej sieci, czyli tym samym przy każdej kolejnej zmianie warunków umowy nie powinni naliczać opłaty aktywacyjnej. Powodzenia w negocjacjach na lepszą ofertę :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...