Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wróble zaćwierkały że od kwietnia ostro się biorą za redukcję analogu i do końca wakacji ma być po ptakach. Ciekawe czy miałem wiarygodnego informatora ? :wink:

Jakiś czas temu pisałem, że ...ostateczny termin wyłączenia sygnału analogowego nastąpi w miesiącu wrześniu... Decyzja jest ostateczna i nieodwołalna...

Mamy identyczne potwierdzenie, z dwóch różnych, niezależnych źródeł (raczej wiarygodnych). :)

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc też słyszałem że w mojej miejscowości do września 2016r mają zredukować analog, ale nie są niestety w stanie zagwarantować tego że tak się stanie. Niestety w firmie MM nikt nic nie wie. Pojawiają się tam jakieś przecieki ale na ostateczny termin każą sobie czekać w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu? Jakoś nie chce mi się wierzyć. Jeśli faktycznie tak będzie to ludzie, którzy posiadają wykupiony sam analog otrzymaliby w tym miesiącu wraz z fakturą jakąś informację, a u mojego sąsiada cisza.... na facbooku też nikt się nie żali, więc wątpię. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu pewnie rozpoczną swoje działania w postaci uzgodnień z nadawcami, oraz drukowania odpowiednich pism do abonentów które z pewnością zostaną wysyłane gdzieś w wakacje. Jeśli oczywiście wszystko pójdzie zgodnie z planem, bo jeśli nie to nie ma co liczyć na informację w kopercie wraz z rachunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa zaczyna się od 1 kwietnia br., myślicie że da się jeszcze dołączyć to HBO GO? Ile to kosztuje i na czym dokładnie polega ta usługa świadczona przez Multimedię?

Można dobrać bez zobowiązania terminowego za 11,39zł.

 

W praktyce wygląda to tak, że dostajemy dostęp do 2 rzeczy: Możliwość rejestracji i logowania do serwisu hbogo.pl - działa na komputerze, tablecie itp. Oraz na dekoderze odblokowuje się dostęp do katalogu HBO OD w zakładce VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :) wszyscy się tak odgrażaliśmy, ale w efekcie zostaniemy u naszego kochanego tkwiącego w XX wieku operatora :D

 

Cena Czyni Cuda :D

 

Kto został, ten został. Ja tam nie mam dużych wymagań (nie potrzebuję elevenów, anal+ czy hbo), ale podstawowe programy mają być w normalnej jakości, a nie SD, jeśli jest taka możliwość.

Jakby HBO kosztowało mnie tyle, co Filmboxy albo Cinemaxy, to pewnie bym wziął ;). MM niestety z niezrozumiałych dla mnie względów nie usunęła dubli SD i nie podmieniła przynajmniej kilku kanałów na HD - na to pasma i kanałów by starczyło, ale nie ma woli politycznej. Skoro przez dwa lata potrafią tylko obiecywać, to jak się ma alternatywę to się z niej korzysta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :) wszyscy się tak odgrażaliśmy, ale w efekcie zostaniemy u naszego kochanego tkwiącego w XX wieku operatora :D

 

Cena Czyni Cuda :D

Cena, to tylko częściowa wymówka. Clou, to mentalność polaka - narzekacza, który prócz narzekania nie robi nic, by rozwiązać problem. Znam mnóstwo osób, które narzekają np na swoje konta bankowe, operatorów komórkowych, TV itp, jednak gdy im wspomnisz o zmianach, to kiwną potakująco głową i na potakiwaniu kończy się działanie w tej sprawie.

Bez urazy, ale jak się czyta tutejsze wpisy Maro, to nie sposób oprzeć się wrażeniu, że gościu ma mentalność 13-latka, mimo że w nicku tkwi data sugerująca 33 wiosny. Od początku byłem przekonany, iż jego bicie piany związane z odejściem z MM, to nic innego jak strachy na lachy.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się z Wami zgadzam. Owszem jakość usług jest ważna, ale cena jest także czynnikiem jednym z ważniejszych przy podejmowaniu decyzji. Ja mam wybór tylko pomiędzy MMP a NC+. I wg ofert które obie te firmy mi zaproponowały za zestaw usług który mnie interesuje w NC+ bym płacił ok. 50 zł więcej. Z różnic pomiędzy pakietami dla mnie jedyną wartością dodaną w NC+ byłyby Cinemaxy w HD, które i tak prawdopodobnie w tym roku w MMP dostanę. Zatem dopłacanie 50 zł miesięcznie za podniesienie do jakości HD kanałów Cinemax nie ma dla mnie najmniejszego sensu. Poza tym, w NC+ straciłbym Polsaty Sport, tematyczne MTV i kanały Viasat które oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto został, ten został. Ja tam nie mam dużych wymagań (nie potrzebuję elevenów, anal+ czy hbo), ale podstawowe programy mają być w normalnej jakości, a nie SD, jeśli jest taka możliwość.

 

Ja też należę do tej grupy abonentów co nie ma dużych wymagań dlatego Canal+ , HBO,Extra Sport nie muszę mieć.

Ale mam wymagania odnośnie jakości obrazu i dźwięku. Dlatego wiele popularnych programów takich jak Stopklatka,Fokus,Polsat News,TV4,Polsat Play,Polsat Cafe,Discovery Science,ID,CBS Europa itp. koniecznie chciałbym mieć w HD.Nie mam możliwości zmiany operatora ani instalacji SAT dlatego niecierpliwie czekam na te redukcje,rozmowy,światłowody i inne. Może w końcu się doczekam na to co inni mają w" małych osiedlowych kablówkach".

Czasem krew mnie zalewa że idąc do szwagra widzę jak ogląda Science w HD płacąc 29,90 za mini pakiet w kablówce osiedlowej na Rakowie.

A u nas TVN 24 w HD jest wydarzeniem !! I to nie dla wszystkich !! :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak...

1. Dla większości z nas problemem jest to, że nie mamy alternatywnego operatora kablowego w naszych lokalizacjach ( UPC/Vectra )

2. Następnym problemem jest to , że pozornie ogólnodostępna TV SAT nie jest dostępna dla każdego - problemy z lokalizacją mieszkania (bloku) , brak możliwości wy[beep]a anteny na południe bo nie mamy fizycznej  możliwości zainstalowania anteny w tym kierunku.

3. Lenistwo/brak chęci położenia nowej instalacji (kable) po całym mieszkaniu (nie zawsze jest to takie proste) pod nowego operatora np przejście z kabla na instalacje sat.

 

Biorąc pod uwagę punkty 1, 2 ,3 często tkwimy przy MM z nadzieją, że może w tym roku .... ( o kurde w tym roku nic się nie zmieni) , to może za rok....

 

i tak to często wygląda z naszej przyziemnej perspektywy  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK, tylko po co wielotygodniowe skomlenia, jaka MM zła, jaka zacofana, jaki ciemnogród, jak będę miał super u konkurencji, a na końcu podwinąć ogon, podpisać nową umowę z starym wyśmiewanym dostawcą i jeszcze się tym chwalić. Internet, to medium publiczne, dostępne również dla ludzi odpowiedzialnych za przedłużanie umów, więc taki kabarecik bije w innych klientów, próbujących coś wynegocjować. NC+ już wyciągnęło wnioski z podobnych zachowań i nie dają się nabrać na wspomniane strachy na lachy.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grande:

Nie poczuwam się do obowiązku tłumaczenia swojej decyzji.

Decyzja zapadła taka, nie inna.

Czynników wpływających na ten stan rzeczy było więcej (nie tylko cena).

Życie nauczyło mnie jedno... "DBAJ TYLKO O SIEBIE" (kiedyś się o tym przekonasz).

 

Zmiana HBO COMEDY/3 nastąpiła wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Redukcja analoga"

 

Dziś wpadło do skrzynki pismo dot.redukcji analoga. Zostało przysłane w oddzielnej kopercie (nie z rachunkiem). W owym piśmie podano, że od 1 października 2016 wybrana część programów z analogowego pakietu Komfort będzie nadawana wyłącznie cyfrowo.

 

Miasto - Gdynia

Edytowane przez Ale że co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...