Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Niech więc zabierają się do redukowania tego analoga i wprowadzają wszędzie pełną ofertę HD. Aktualnie pod względem jakości technicznej mają najgorszą ofertę w kraju.

Redukcja analogu nic nie da. Mogą go już teraz usunąć z Twojej miejscowości a oferta cyfrowa nadal nie będzie dostępna w pełnej wersji. POWÓD: problem z przesyłem danych z głównej siedziby do Twojej miejscowości. ROZWIĄZANIE: instalacja światłowodu, bądź rozszerzenie, zwiększenie przepustowości obecnego łącza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo tak patrze na ceny jakie DUK wam proponował to trochę przepłaciłem ... Max Box (z Elevenami)+HD+Canal + Prestige+HBO+Mulitroom+60 mb/s - 165 zł. Miałem jednak problem w tym że nie zorientowałem się w kwestii końca umowy, która kończyła mi się w lutym i groziły mi rachunki w granicach pewnie 300 zł przez 3 miesiące do czasu. Pewnie za 9 miesięcy czeka mnie już inna tura negocjacji.

 

Druga kwestię którą mam to oferta sportowa Multimedii, brakuje mi tak naprawdę jeszcze m.in Extreme Sports Channel, chodzi mi o UFC ale akurat nie każdy musi być fanem tej dyscypliny.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler i inni....

 

Wszyscy piszą żeby była pełna oferta w tym słynna "8"-ka trzeba poprowadzić światłowód lub zwiększyć przepustowość istniejących....a niech ktoś napisze i wytłumaczy dlaczego właśnie w  Gdyni gdzie jest centrala i stacja czołowa, nie ma  słynnej "8"-ki....

 

pozdrawiam Marek też z Gdyni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler i inni....

 

Wszyscy piszą żeby była pełna oferta w tym słynna "8"-ka trzeba poprowadzić światłowód lub zwiększyć przepustowość istniejących....a niech ktoś napisze i wytłumaczy dlaczego właśnie w  Gdyni gdzie jest centrala i stacja czołowa, nie ma  słynnej "8"-ki....

 

pozdrawiam Marek też z Gdyni :)

Jesteś pewien że główna stacja czołowa telewizji cyfrowej mieści się w Gdyni? Jeśli macie już światłowód to druga kwestia odpowiednia modernizacja stacji czołowej w twojej miejscowości która zamienia sygnał ze światłowodu, i przesyła do mieszkańców twojej miejscowości za pomocą kabli antenowych. Muszą być odpowiednie urządzenia, rozgałęźniki, sumatory, zasilacze itd. aby wszystko upchać do końcowego odbiorcy. Napisz proszę ile jest kanałów analogowych w twojej miejscowości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że główna stacja czołowa telewizji cyfrowej mieści się w Gdyni? Jeśli macie już światłowód to druga kwestia odpowiednia modernizacja stacji czołowej w twojej miejscowości która zamienia sygnał ze światłowodu, i przesyła do mieszkańców twojej miejscowości za pomocą kabli antenowych. Muszą być odpowiednie urządzenia, rozgałęźniki, sumatory, zasilacze itd. aby wszystko upchać do końcowego odbiorcy. Napisz proszę ile jest kanałów analogowych w twojej miejscowości?

Chłopie skończ te swoje pseudo wywody. Marek Ci piszę, że stacja czołowa jest w Gdyni i w tym mieście mieszka, a Ty wyjeżdżasz z jakąś miejscowością i kablami antenowymi. Według Twojej teorii w Gdyni powinien być full palkiet, a go nie ma, więc skończ wciskać w każdym poście swoje mądrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie będzie konkretnej informacji, dlaczego się nie da, to będą spekulacje i dywagacje. Rozwiązania problemu są dwa. Albo MM ujednolici wszędzie ofertę, albo ktoś konkretnie wskaże, dlaczego się nie da ;)

Ani jedna, ani druga opcja w najbliższym czasie raczej się nie zdarzy...

Więc będą teorie, niektóre spiskowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja "dlaczego się nie da" wprowadzić pełnej oferty DTV jest zarezerwowana tylko do wiadomości Zarządu i Rady Nadzorczej koncernu Multimedia Polska S.A.
Zwykłym Murzynom (czyli setkom tysięcy abonentów, którzy utrzymują tę firmę przy życiu) takie informacje się nie należą.
Naga prawda mogłaby ich zabić .... ze śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...