Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej frustrujące jest że większość z nas płaci tę samą kasę za różną zawartość i tzw.pełną ofertę w ramach tego samego pakietu.

I tu jest największy błąd operatora. Skoro niepełna oferta to również niepełna kasa.Tak by było po sprawiedliwości.

Za pełną ofertę trzeba przyjąć to co na stronach MM. Wszystko na minus powinno też zminusować opłatę.Choćby o kilka złotych.

A w rejonach gdzie jest tylko 11 kanałów HD i premium w SD abonament powinnien być o połowę niższy. I to by było fair wobec klientów.  :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki błąd? Multimedia przecież nie robi tego specjalnie. Tylko tak wynika z kombinacji różnych ograniczeń finansowych i technicznych.

Nadawcy nie chcą połowy mniej kasy, tylko dlatego, że jest SD zamiast HD. Nie wiem, na jakiej podstawie opierasz swoje wyliczenia? Według mnie, ogólnie nie przekroczyłoby to -20% ceny. Ale nie można o tyle obniżyć klientowi rachunku, bo przecież zgodził się w umowie na takie warunki. I pieniądze na inwestycje nie rosną na drzewie.

Jeżeli komuś to nie pasuje - droga wolna, nie ma przymusu zawierania umowy.


Multimedia dąży do ujednolicenia oferty, ale to nie takie proste. Sprawy nie załatwi się w parę dni, czy tygodni. Potrzeba miesięy i lat. Na wszystko nie ma pieniędzy, dlatego są priorytety.


Myślę, że ten rok pod koniec będzie bardziej fair, niż poprzedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szczęście pojawiła się możliwość zmiany operatora, którą wykorzystałem. Płacę kilka złotych więcej, ale nie czuję się jak klient drugiej kategorii. Ponad rok czekania na obiecane zmiany to stanowczo za dużo, teraz przynajmniej przestali obiecywać, że się coś wreszcie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta DUK:

MAXBOX, HD, C+ PRESTIGE, HBO, CINEMAX, FILMBOX, MULTIROOM, NET 60Mb/s

OD 1-4m-c 118,99 zł.

5-8 m-c 127,99 zł.

9-12 m-c 149,99zł.

 

Osobiście zmieniłbym tą ofertę "pod siebie" :) Tzn. wywaliłbym HBO, Cinemax, filmbox, multiroom a zamiast tych czterech klocków dodał Eleveny. Do tego Net z 60 na 120Mb/s. Za całość "uśredniając" byłbym w stanie zaakceptować 115-120zł miesięcznie przy umowie na 12 miesięcy. Negocjacje rozpoczynam już czerwiec-lipiec ;)

Jeżeli MM by mi to zaoferowała to nawet nie straszne im będzie UPC i Vectra, które mam do wyboru. Przyjmę nawet z godnością brak "mitycznej 8 HD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz Chiquita że MMP płaci Warnerowi tyle samo za emisję Cinemaxów w SD, ile by płaciła za emisję HD?

Nie sugeruję. :P W przypadku HBO marża w rozliczeniu z nadawcą jest taka sama. Dla HBO liczy się tylko fakt, że klient odbiera ich treści. A ich jakość, to już problem Multimedii. To operator ma problem z dostarczeniem sygnału HD, nie nadawca.

HBO już będzie powoli chciało wyłączyć uplinki SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mixiorek: Taki zestaw według mnie będzie można wyciągnąć za 110 zł i ja też będę chciał taki mieć. Z tą różnicą, że chcę zwiększyć Internet z 30 mega na 60. Zaczynam negocjacje w maju. :)

 

Uuu Panie! Sugerujesz, żebym za pakiet:

- Maxbox

- PVR

- Pakiet Canal+ Prestige

- Eleveny

- net 120Mb/s

 

z umową na 12 miesięcy walczył o 110zł? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz za Maxbox z PVR płacę w pakiecie koło 44 zł. Internet 30 mega mam za 19 zł i telefon za 19 zł (pierwsza umowa). Uważam, że spokojnie przy przedłużeniu za Maxbox z PVR można krzyczeć 35 zł, Internet 120  z 25 zł, Canal+ za 49 zł, Eleven uważam, że mogą dorzucić gratis. 110 zł to może max maxów przy takim Internecie, ale uważam, że do ugrania. Ja będę celował w net 60 mega i cenę 110-115 zł - zobaczę jak to w praniu wyjdzie. :)

 

EDIT: Jutro eBOK ma być nieczynny od 23 do 0. Może wreszcie jakieś zmiany czy tylko zwykła przerwa techniczna ?

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powtórnym telefonie do DUK, wziąłem od kwietnia MAX HD plus pakiet HD i internet 30 Mb/s z Wi-Fi za 72 zł - umowa na rok. Zapytałem o programy radiowe, to Pani odpowiedziała, że wprawdzie nie jest techniczna, ale aby radio weszło do oferty musi być uwolnione jakieś pasmo :)

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dziś bylem wypowiedzieć umowę na  telewizje analogowo i nie ma juz możliwości przedłużenia umowy, bo analog jest tylko do końca września . Jak przejdę na cyfrówkę  to mogę w ramach promocji podpisać umowę na pakiet MaxBox za 49zł, SuperBox 39 zł, MinBox 29 zł. Jak złożę wypowiedzenie to umowę moge podpisać w cenach takich jak stronie internetowej.

Edytowane przez mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powtórnym telefonie do DUK, wziąłem od kwietnia MAX HD plus pakiet HD i internet 30 Mb/s z Wi-Fi za 72 zł - umowa na rok. Zapytałem o programy radiowe, to Pani odpowiedziała, że wprawdzie nie jest techniczna, ale aby radio weszło do oferty musi być uwolnione jakieś pasmo :)

Nie chciałeś jeszcze z nimi powojować ? Dało by się taniej to wziąć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie cen po przespanu okresu promocji - nie jest tak,że od strzała wpada się w cennik. Istnieją tzw ceny przejściowe, które system wylicza w zależności ile mamy usług. I tak np. po przejechaniu okresu promocyjnego dla pakietu dtv + net cena może wzrosną o 20 -30 zeta, a nie o 200. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa nie jest jeszcze świadczona, więc mogę odmówić przyjęcia warunków umowy :) Nie chciałem być [beep]y, telewizje mam dopiero od pół roku :)

Jaki [beep]y, po prostu trzeba o swoje walczyć. :) Drożej zawsze się zdąży wziąć. Czemu sam dzwoniłeś do DUK ? Trzeba spokojnie czekać na ich ruch. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...