Jump to content

szakalq

Users
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About szakalq

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdynia
 1. Ja dziś składałem, 244244244 i musisz połączyć się z konsulatem, 8 chyba wybrać trzeba - zresztą gdzie nie wejdziesz w te ich menu, to połącz się z konsultantem a on przekieruje Cię do odpowiedniego działu. Jeśli chcesz zostać a składasz wypowiedzenie żeby dostać lepsze warunki, to od razu się przygotuj sobie co chcesz za jaką kwotę i negocjacje, mi udało się dogadać bez rozwiązywania umowy. 65 zł - maxbox, net + wifi, eleven, pakiet HD, telefon stacjonarny, mm go - to na rok umowa i hbo, HBO go, canal+ na pół roku. Pewnie jakbym pomęczył ich dłużej, to coś jeszcze ugrałbym, ale już mi się nie chciało. Dostałem więcej niż miałem za niższą cenę a tv to i tak praktycznie nie oglądam [emoji6] Umowę można rozwiązać telefonicznie bo kolega rozwiązał - przeprowadził się i na nowym miejscu nie było mm, ale mówił, że jeszcze kilka razy dzwonili z ofertą mimo, że to bez sensu [emoji6]
 2. Mam pytanie jest ktoś z Gdyni? Jak działa internet i tv w vectrze, często są jakieś awarie, jak jest jakościowo z TV i internetem? Chcę się przenieść z MM, tu wszystko działa spoko, w ciągu kilu lat miałem może ze dwie przerwy w dostawie usług.
 3. Tak, przejrzałem kilka postów wstecz i zorientowałem co i jak. Dużo tv nie oglądam bo nie ma co oglądać, więc to co mam mi wystarczy. Cenę będę negocjował, niech zejdą do jakiś 50-60 zł za to. Mam czas, umowa do końca listopada, jak nie uda się złożę wypowiedzenie. Zastanawiam się jeszcze nad Vectra, ale tam to drogo jest. Te programy na których mi zależy, to platyna i eleven do tego internet, to wyjdzie z 90-100zł.
 4. I jak podpisałeś umowę na tych warunkach? Mi umowa kończy się w listopadzie i dziś dzwonili zaproponowali: - telefon stacjonarny plan optymalny - internet 120 + WiFi od nich - tv max box + eleven sports + HD - Multimedia GO - 2 miesiące hbo i c+ - umowa na rok 88 zł – 2 lata - 83 zł Także w porównaniu do Twojej oferty, to trochę słabo. Powiedziałem żeby zadzwonili w piątek, bo muszę się w cenach zorientować Do tej pory płaciłem 73 zł za to co wyżej - tylko bez MM GO.
 5. Witam, Mam pytanie, przy przedłużeniu umowy wziąłem za 3 zł miesięcznie "Mega Bezprzewodowa Sieć Multimedialna" . Do tej pory miałem modem plus swój ruter wpięty w modem. Ten ruter jest stary i na wifi miałem prędkości około 5 Mbps (internet z MM mam 120) do rutera dodatkowo miałem podłączony tvbox i xbox. 10 grudnia ma przyjechać technik wymienić modem na ten z obsługą wifi, czy one też mają oddzielne wyjścia na kabel aby można było podłączyć boxa i xboxa ? Te wifi z MM wziąłem tylko dlatego, że stary ruter miał słabe wifi. Może jednak bardziej się opłaca kupić nowy ruter i zrezygnować z tego wifi od MM (tu mam umowę na czas nieokreślony w każdej chwili mogę z tego wifi zrezygnować albo go wcale nie montować)? Jeśli kupić ruter, to jaki polecacie ? Odnośnie przedłużenia to mam: Internet 120MB+, telefon stacjonarny Plan Optymalny, Pakiet MaxBox + Pakiet Sport Champions HD + Pakiet HD i 3 miesiące - Pakiet Canal+ Prestige + Pakiet HBO HD Max + Pakiet HBO GO całość za 71 zł i umowa na rok. Chciałem do vectry, ale tam problem bo umowy na rok nie ma (bezterminowo jedynie) i za platyne + net 150 + eleven chcieli 140 zł.
×
×
 • Create New...