Jump to content

szakalq

Users
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About szakalq

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdynia
 1. Ale [beep]oli się ta mm, większość kanałów nie działa - kanał zakodowany pokazuje, obraz się zacina co chwilę na niektórych kanałach, dubli dużo (jeden dział, drugi nie), żenada jakaś. A wy tu o jakości kanałów rozmawiacie... Dobrze, że mi w listopadzie umowa się kończy.
 2. Faktycznie jest wszystko ok, wyłączyłem duble, trochę poprzestawiałem, radio na koniec, te Vectry kanały usunąłem i w końcu wygląda to jakoś. Dzięki za listę!
 3. Ta lista Maxbox nie działa, jest poprzestawiana radio jest od 1 do 15 później zaczyna się od 100 ale np. na 107 jest MTV music 24, 108 eurosport chyba, że ona tak dzownie wygląda po części poukładana czasami jakieś inny kanał sie trafi nie pasujący. Ja mam panasonic et5e i u mnie działa weług tego: ten program do edycji kanałów: https://github.com/PredatH0r/ChanSort Instrukcja: karta sd (u mnie przez pendrive nie działa) gdzie zakladasz katalog hotel.pwd wkladasz do tv i po pytaniu o kod wpisujesz 4850, dostajesz liste kanalow na karacie. nastepnie ja uzywam chansort an kompie wczytujesz listę i sobie robie porzadek. jak juz jestes gotowy to karta sd ponownie podpinasz do tv i kod 4851. Przy wczytywaniu listy pyta się czy posortować według listy, wybieram ok i wczytuje listę, tą którą udostępnia @ZmusieK Zapisuje zmiany iw rzucam na tv według instrukcji.
 4. Dzięki działa! Zgrałem swoją na kartę sd, posortowałem według Twojej zapisałem wrzuciłem na TV i ok. Problem tylko, że ja mam Maxbox i część kanałów mi wylądowała na końcu. Jakbyś wrzucił tą kompletną listę będę wdzięczny.
 5. Ja mam Panasonica starego, to nie będzie pasować. Kiedyś coś można było kombinować z tą lista i przerabiać jakimś programem, ale nie chce mi się w to bawić. Zaraz kończy mi się umowa i jak zostanę to wezmę dekoder, ale najpewniej przejdę do innej sieci. edit: ten program do edycji kanałów: https://github.com/PredatH0r/ChanSort Instrukcja: pendrive usb gdzie zakladasz katalog hotel.pwd wkladasz do tv i po pytaniu o kod wpisujesz 4850, dostajesz liste kanalow na kluczu. nastepnie ja uzywam chansort i sobie robie porzadek. jak juz jestes gotowy to klucz ponownie podpinasz do tv i kod 4851.
 6. Mam ten sam problem. Syf straszny się zrobił, kolejność kanałów idiotyczna, ja wybierałem Szwecję i też było ok. Teraz sprawdzałem i Polska, Szwecja i jest [beep] na liście kanałów.
 7. Gdynia Leszczynki brak internetu, już drugi raz w tym tygodniu taka sytuacja. Mi umowa kończy się w październiku, zastanawiam się czy nie przejść do innego operatora. Do wyboru mam Vectrę, Orange i maxnet. Najbardziej pasuje mi oferta Vectry.
 8. Ja dziś składałem, 244244244 i musisz połączyć się z konsulatem, 8 chyba wybrać trzeba - zresztą gdzie nie wejdziesz w te ich menu, to połącz się z konsultantem a on przekieruje Cię do odpowiedniego działu. Jeśli chcesz zostać a składasz wypowiedzenie żeby dostać lepsze warunki, to od razu się przygotuj sobie co chcesz za jaką kwotę i negocjacje, mi udało się dogadać bez rozwiązywania umowy. 65 zł - maxbox, net + wifi, eleven, pakiet HD, telefon stacjonarny, mm go - to na rok umowa i hbo, HBO go, canal+ na pół roku. Pewnie jakbym pomęczył ich dłużej, to coś jeszcze ugrałbym, ale już mi się nie chciało. Dostałem więcej niż miałem za niższą cenę a tv to i tak praktycznie nie oglądam [emoji6] Umowę można rozwiązać telefonicznie bo kolega rozwiązał - przeprowadził się i na nowym miejscu nie było mm, ale mówił, że jeszcze kilka razy dzwonili z ofertą mimo, że to bez sensu [emoji6]
×
×
 • Create New...