Skocz do zawartości

TVBOX+ (SmarDTV DSB4300)


przemek1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, ircios napisał:

A co tu testować? Jakość obrazu i szybkość przełączania kanałów? :-D

Czy w ogóle działa. :) Od lipca używam DSI83. Pilot już raz był wymieniany i ostatnio znowu szwankuje.  Muszę na dekoderze przyciskami zmienić kanał i dopiero wtedy czasem zacznie działać a czasem nie. Czasem pomaga poruszenie baterią w pilocie. Co najciekawsze telewizorem steruje bez zastrzeżeń. Czyli to raczej wina DSI83 a nie pilota. Za Ultraboxa chcą duże opłaty, WiFiBox z tego co czytam też działa jak chce. Dlatego jestem ciekaw tego TVBoxa. Nie potrzebuję wodotrysków tylko zwykły, prosty dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj zadzwonili, że w związku z długim użytkowaniem (5 lat) i wycofywaniem Box+/HD ADB 2851S

proponują wymianę na tvBOX+. "Przyzwoicie" się zachowali, bo spytali czy mam podłaczony internet do BOX+.

Kiedy powiedziałem, że mam i używam, zaproponowali wifibox+.

Warto wymieniać na ten wifibox+, czy bez różnicy?

Wifi nie ma znaczenia większego, bo i tak box+ jest kablem połączony do internetu,

chodzi głównie o jakość obrazu i wygodę użytkowania.

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2021 o 15:58, qnik napisał:

Czy ktoś testował nagrywanie ma tym dekoderze na dysku zewnętrznym? Czy wszystko działa poprawnie czy tak jak w wifiszrocie?

Mam obecnie TVBOX+ w domu. Dostałem z free i darmową aktywacją. Podpiąłem na test do niego pendrive Sony USB 3.0 64Gb. Bardzo słabo to wypadło. Dekoder zaczął strasznie zamulać. Czasami od przyciśnięcia przycisku na pilocie czekałem 20 sekund na reakcje. Nagrywał bez problemu i nawet funkcja TimeShift działa, ale dekoder strasznie zwolnił po podłączeniu dysku. A to tylko pendrive, który nie ma dużego poboru. Nie miałem okazji sprawdzić jakby to wyglądało po podłączeniu dysku 3,5" z zewnętrznym zasilaniem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj dostałam propozycję wymiany dekodera typu "mydelniczka", przy sprzęcie własnościowym na ten dekoder za 0 zł, lub na Wi-Fi box lub Wi-Fi premiumbox odpowiednio za 2 lub 5 zł czynszu. Umowa typu mix. Widzę, że na ten pierwszy dekoder nie ma co się zamieniać, sądząc po specyfikacji technicznej. Co do pozostałej części oferty, to też się zastanowię. A co Wy na to? Co sądzicie?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż takiego ciśnienia nie mam. To drugi dekoder w moim domu. Mam inną umowę od lat w C+, i przeszłam już Philipsy 250, Pace, Wi-Fi Premiumbox, a teraz mam 4K ADB. Trochę byłoby mi szkoda faktu, że "mydelniczka" zostałaby zablokowana i mój własnościowy sprzęt stałby się bezużyteczny. Pewnie pomyślę nad wymianą w chwili jak mój dekoder zacznie się psuć. Ale dzięki lekturze tego krótkiego wątku, wiem już żeby się nie pchać w TV BOX-a.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 24.02.2021 o 00:17, bujok napisał:

Mam obecnie TVBOX+ w domu. Dostałem z free i darmową aktywacją. Podpiąłem na test do niego pendrive Sony USB 3.0 64Gb. Bardzo słabo to wypadło. Dekoder zaczął strasznie zamulać. Czasami od przyciśnięcia przycisku na pilocie czekałem 20 sekund na reakcje. Nagrywał bez problemu i nawet funkcja TimeShift działa, ale dekoder strasznie zwolnił po podłączeniu dysku. A to tylko pendrive, który nie ma dużego poboru. Nie miałem okazji sprawdzić jakby to wyglądało po podłączeniu dysku 3,5" z zewnętrznym zasilaniem.

Witam, a jak z paskiem stanu, tym dolnym, z satelity Hotbird, ja mam ok56% i więcej, się nie da, konwerter Televes Twin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wifi premiumbox mam podobne wartosci i zostawilem jak jest. Nie ma problemów z odbiorem, chyba że jest jakaś potężna ulewa, lub burza z gradobiciem. Pamiętam jak kiedyś aktualizacja oprogramowania dekoderów ITI5800s "obcięła" wartości siła/jakość o około 30% tak więc wiele zależy też od softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...