Skocz do zawartości

TVBOX+ (SmarDTV DSB4300)


przemek1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Dekoder fajny.

Abonentowi Orange TV jak przedłuża umowe to taki dekoder dają.

Wada:Jak dekoder pochodzi trochę to obraz znika przy podłączeniu kablem HDMI z dekodera Orange. Trzeba przy TV kabel poruszać i obraz się pojawia.

Szkoda, że nie można nagrywać na pendriva.

 

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dr.STech napisał:

Ale to wada kabla a nie dekodera skoro musisz nim poruszać przy tv. A co do nagrywania to zgodnie z instrukcją można, więc zapoznaj się z nią.

Może kabla wina, a może wejścia HDMI.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Instalowałem tego TVBOX+ u teściowej jako następca poprzedniego dekodera od Orange UHD88 - działał z  monitorem.

Wiec myślałem, że nie będzie problemu żeby ten TVBOX+ też działał - zwłaszcza że monitor ma HDCP. 

Wiec przystąpiłem do instalacji i pokazała się ekran witamy i zapraszamy do instalacji a później czarny ekran i brak sygnału na HDMI.

Przywiozłem inny monitor i to samo - postanowiłem podłączyć do tv i pokazała się konfiguracja (menu dekodera). 

Zainstalowałem i programy zaczęły działać i menu tez. 

Po tym wszystkim podpiąłem to do monitora i programy działają ale nie pokazuje się żadne info o programie ani numerek na który się przełącza, więcej

nie pokazuje się menu po naciśnięciu na pilocie.

Chciałbym zapytać dlaczego tak się dzieje i czym to jest spowodowane?

 

Jak dzwoniłem do Orange to stwierdzili, że oni tylko dostarczają usługę i nic z tym nie będą robić. 

 

Programy działają, można przełączać ale nie wyświetla   info wybranego programu i tak jak napisałem nie wyświetla się menu na monitorze - na tv 

nie ma z tym problemu.

 

geogps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Był dekoder Orange podpięty po tv. Wszystko działało dobrze. Dekoder Orange został wymieniony na TVBOX+. Pierwsze uruchomienie poszło dobrze ale po nocy na tv pojawiła się informacja o braku sygnału na HDMI1 pomimo że dekoder się włączył. Dekoder nie reagował na pilota. Po wyłączeniu z prądu zaczął działać normalnie. Wyłączyłem w nim oszczędzanie energii tak że nie wyłącza się całkowicie. Było kilka dni spokoju i znowu to samo. Nie ma wyświetlacza tak że nawet nie wiadomo co się z nim dzieje. Ktoś ma pomysł co z nim nie tak? TV raczej nie jest problemem. Kabel HDMI też chyba nie skoro po wyłączeniu z prądu dekoder normalnie działa. A stary dekoder Orange działał na nim z 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...