Skocz do zawartości

TVBOX+ (SmarDTV DSB4300)


przemek1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym, że do niczego innego jak prepaid ten przeżytek się nadaje. W prepaidzie nie ma vod, nie ma usług internetowych i nie ma multiroomu. Wypuszczą tak jak pozostałe odgrzewane kotlety po 99zł z miesiącem na start albo za 199zł ze startem 12m i będzie "cud miód oferta".

 

To taki Pace PVR bez dysku i z jedną głowicą. Moim zdaniem będzie oferowany obok niego.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziury w zabezpieczeniach dla końcowego Klienta są bez znaczenia.Jeżeli już wprowadzają nowy sprzęt niech będzie przynajmniej tak samo funkcjonalny jak złomy o ence. Ten dekoder to żenada roku. Wraz ze zmianą nazwy na Canal+ obrali "francuski" kierunek z czasów Cyfry+ czyli byle jaki sprzęt byle był.Najlepiej z odzysku żeby jeszcze taniej było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, kfm877 napisał:

A może jednak będzie sukces. Może trafi do usługi multiroom. Owszem będzie parowana karta z dekoderem, ale nie musi już widzieć głównego, bo nie ma jak, chyba że przekładka kart. Wtedy bierzesz ze 3 dekodery MR i dzielisz po rodzinie za jedno abo ;-)

Taaa. I wszyscy z rodziny co tydzień lub 2, będą robić zlot rodzinny, aby karty aktywować :-D

Tego dekodera to nawet nie ma co komentować. Tak jak już ktoś wspominał, że będzie prawdopodobnie w ofercie na kartę, bo jak może być w ofercie na abonament, skoro będzie brak do usług online.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apj Powyższe błędnie wstawione zdjęcie tyłu dekodera na stronie opisu TVBOX+ DSB4300 zostało już usunięte. Tył dekodera można zobaczyć w instrukcji obsługi dostępnej do pobrania na stronie opisu tego dekodera pod linkiem https://pl.canalplus.com/dekodery/tvbox

Dekoder TVBOX+ nie ma WiFi ani kablowej możliwości podłączenia do internetu i jest najbardziej obecnie podstawowym dekoderem w ofercie CANAL+. Dekoder jest dostępny już także do dołączenia w nowych ofertach świątecznych telewizji satelitarnej na stronie internetowej sklepu CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem sobie dzisiaj na stronę canal + żeby zobaczyć oferty. I wydarzyło się coś nie samowitego zobaczyłem w ofercie nowy dekoder - nie ukrywam , że ogarnęła mnie niesamowita euforia. Myślę sobie nareszcie będę mógł powymieniać te [beep]o warte wifi boxy na coś lepszego. Im dalej zaczynałem czytać tym gorzej wszystko stawało się jasne i powoli do mnie docierało, że czekałeś 5 lat na nowe dekodery to poczekasz jeszcze i może się doczekasz albo nie. Okazało się, że te dekodery są bez wifi i gorsze od wifi boxów - nie wiem jak to jest możliwe, ale widocznie jest i w związku z tym się nie nadają do multiroomu. Powiem wam, że mam umowę do maja i mam dosyć już tej telewizji ze względu na te dekodery na których zmiana kanałów trwa wieki, poruszanie się po menu i gazecie tak samo, zwieszanie się od samego patrzenia na niego, nie wspominają już o nagrywaniu i innych 10 rzeczach których nie będę już wymieniał. Uważam że to naprawdę jest nie poważne jak oni traktują swoich klientów dając im takie niedorobione coś i parez tyle lat nic z tym nie robiąc.

Wiem , że może to nikogo nie obchodzi, ale miałem potrzebę to napisać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz to nie takie proste. Jestem niejako skazany na dekoder dodatkowy. Mieszkamy w systemie JA + rodzice + siostra ze szwagrem. W związku z tym, że mają małe dzieci to ten dekoder z dyskiem (wifi premiumbox) stoi u nich - nagrywa im tam różne rzeczy, a ja nie mam z tym problemu. Problem mam właśnie z tymi dekoderami dodatkowymi, bo skoro je oferują to powinny działać tak jak trzeba i jak ma jakieś funkcje to mają one działać.

Jedynie bym mógł zrobić umowę tylko na siebie, ale to nie ma sensu bo tak koszty dzielimy na wszystkich, a ja tyle nie oglądam żeby płacić nie wiadomo ile.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...