Skocz do zawartości

TVBOX+ (SmarDTV DSB4300)


przemek1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Ozzy666

1. Mam nadzieję, że najwyżej 0 PLN miesięcznie (ewentualnie dopłata dla abonenta), nawet 1 PLN/mies. to zdzierstwo w biały dzień ?

2. Oby nie, chyba że masz przyczepę lub kampera i chcesz się bawić w telewizję satelitarną na kempingu ?

 

Tak naprawdę to powinien być dekoder do oferty na kartę lub do tzw. oferty elastycznej (opłata abonamentowa wyłącznie za miesiące, w których korzysta się z danej oferty)

 

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVBOX+ DSB4300 to najnowsza oferta lidera treści premium oraz pioniera nowych technologii na rynku polskim. Wyprzedzający wszystkie dostępne na rynku urządzenia konkurencji dekoder umożliwi odbiór kanałów niekodowanych oraz wybranych kanałów, również kodowanych, w jakości "H0lernie Dobrej" (HD). Pomimo swych nieznacznych rozmiarów oferuje abonentom szereg funkcji dostępnych wyłącznie dla naszych Szanownych Klientów, tj. przełączanie kanałów w górę oraz w dół, włączanie i wyłączanie bez konieczności wstawania z fotela*.
Wyprodukowany w nanotechnologii dekoder TVBOX+ DSB4300 pozwala rónież na dostęp do programów zabezpieczanych najnowszą metodą Enhanced Content Protection (ECP).
TVBOX+ DSB4300 coming soon...
______________________
* nie dotyczy przypadków, w których dekoder się zawiesi.

 

Uwaga! Powyższy post nie stanowi oferty w myśl prawa handlowego.

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem instrukcję obsługi tego "rarytaska" i faktycznie brak jest karty sieciowej. Jeżeli jakikolwiek abonent otrzyma ten dekoder do multiroomu to co z tzw. kontrolą odległości? Najpierw operator nie chce wydawać CAMów do umów z multiroomem, powołując się m.in. na ten argument, a później wprowadza dekoder bez karty sieciowej? Ciekaw jestem rozwoju spraw...

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten dekoder prawie na pewno trafi do jakiejś oferty pre-paid. W instrukcji macie nawet info o przycisku służącym do „sprawdzenia informacji o twojej subskrypcji”. No z tego co wiem to nigdzie indziej PC+ nie określa swojej oferty subskrypcyjna poza pre-paid oraz Canal+ TPI, ale to można wykluczyć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...