Jump to content

apj

Users
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About apj

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @zebek6 w Strefie Canal+ bardzo często po aktywowaniu usługi jest mozliwosc włączenia Mistrzowskiej Piłki za 0zl. Co do numerów, 012 to Kraków a 022 to Warszawa.
 2. @Korjaw inne okablowanie ma UPC a inne Orange. W pierwszej kolejności rozeznałbym się co masz za kable w mieszkaniu. Zarówno Orange jak i UPC mają w swojej ofercie już dekodery bezprzewodowe na WiFi. Jednak osobiście gdybym miał wybór między UPC a Orange nie wahałbym się, tym bardziej że Sagemcomy 4K są lepsze od Arrisa 4K pod względem obrazu (na ten moment). Cenowo też wypada lepiej a biorąc pakiet 4 usług masz i tak taniej. Różnice w Internecie też widać 1000/40 vs 1000/300
 3. Kanały gwarantowane znajdują się na ostatniej stronie umowy w liście kanałów. Jeżeli dobrowolnie zrezygnowałeś z Man Pack, który był na czas nieoznaczony to wówczas nie ma powrotu.
 4. YouTube, Video, Virtualgym, euronews, CNN, Mood Lounge, France24, Al Jazeera, Wikipedia, The Wall Street Journal, AccuWeather, Deutsche Welle, Radio Paradise, BaebleMusic, RadioLine, Flickr oraz gry.
 5. Tutaj nikt nie twierdzi, że możliwości nie ma. Skupienie oferty polega na położeniu na czymś nacisku, w tym wypadku wstrzymano udostępnianie dekodera w kanale internetowym, aby przyszli abonenci korzystali z nowych usług. Telesprzedaż i salony mają pełną ofertę, gdyż nic nie wycofano.
 6. Oferta Netii jest zmodyfikowana pod kątem oferty CP i dodatkowo wzbogacona o usługi internetowe, chociażby dlatego w dekoderach CP pojawiła się obowiązkowa mozaika (dokładna kopia mozaiki Netii). Zaś nowe pakiety Netii zostały skopiowane do CP.
 7. W dalszym ciągu jest oferowany dekoder PVR, ale póki co, nie przez sklep internetowy. Oferta ma być ujednoliceniem z Netią, gdzie nie ma dekoderów z dyskiem. Chociaż są z dyskiem w chmurze...
 8. Przede wszystkim poprzednia pakietyzacja nie zawierała już Filmbox, tylko już miała opcję "Filmbox Premium" za 15 zł. Co do Evobox PVR, przestał on już być polecany ze względu na zmianę strategii. Oferta jest skupiona na usługach w chmurze, jak CatchUP, który Evobox PVR nie oferuje.
 9. Nie są. Klient zainteresowany przedłużeniem może skorzystać z aktualnej oferty, która wszędzie kosztuje tyle samo.
 10. Jest też opcja ze cos przedobrzyli w oprogramowaniu i dekoder sam kompresuje sygnał.
 11. Pisać do upc że jakość w internetowej kablówce jest do niczego... czym więcej klientów tym lepiej.
 12. UPC i tak konwertuje ten sygnal bo musi dodać zabezpieczenie przed kopiowaniem co i tak wymaga przerobienia całego streamu. Kwestia kluczowa czy dostaje od nadawcy sygnal czy sam go przetwarza chociażby z tego co jest w kablówce. Ale artefakty są takie są wprost widać że robią to sami. Wydaje się ze upc dostaje 1 sygnał który "dopasowuje" pod swoje usługi. Tym bardziej że kanaly promocyjne upc sa nadawane przez upc w kabli a wiec do iptv je konwertuje.
×
×
 • Create New...