Jump to content

qnik

Users
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About qnik

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  maz
 1. alarm odwołany - po przywróceniu ustawień fabrycznych problem zniknął.
 2. @Pawel @apj Rozumiem Wasze rozterki lecz takiego zestawu używam od ponad roku i do wczoraj miał pełną funkcjonalność.... Pytanie jest czy tylko ja mam taki problem czy jest to ograniczenie które pojawiło się po ostatniej aktualizacji softu... alarm odwołany - po przywróceniu ustawień fabrycznych problem zniknął.
 3. Od 06.2019 z powodzeniem używałem Ultraboxa+ 4K z szarą kartą Cameleon z kolorowymi kwadracikami . Niestety w tym tygodniu (od 22.09.2020) zauważyłem że nie można zatrzymać oglądanego programu ani nic nagrać (i nie jest to wina dysku bo starsze nagrania odtwarzają się bez problemu) ....obawiam się że poszła aktualizacja ograniczająca funkcjonalność Cameleonów w tym dekoderze...aktualny soft 0X42 dekoder od Technikolor...
 4. Dysk jest i działa tzn. można bez problemu odtworzyć wcześniej nagrane programy...próba nagrania jakiegokolwiek teraz (nawet tego co oglądasz) daje komunikat: "Program nie został nagrany z powodu utraty sygnału antenowego" - jak dla mnie to kolejne ograniczanie używania Cameleonów...ma ktoś możliwość sprawdzenia zestawu Ultrabox+ 4K i Cameleon ?
 5. pytam o Cameleona bo takiej karty używam...Dekodera nie wymieniałem - Ultraboxa+ 4K dostałem w spadku...
 6. Czy ktoś używa dekodera 4K z kartą Cameleon? Czy tylko u mnie na takim zestawie nie daje się aktualnie zatrzymać oglądanego programu? Nie działa tez nagrywanie... Jakiś update poszedł? Technicolor, wersja softu 0X42.
 7. Poradziłeś sobie z tym? U mnie tez brak pozycji 151 na DigyBoxx HD C+.
 8. Hmm tak miałem od początku zabawy z nc+ czyli od 4 lat. Z tego co zrozumiałem multiroom za 0zł był tylko dla ex cyfra+. Sadzisz ze to też mogę znegocjować do 0 ??
 9. Udało się...na 10 dni przed końcem terminowej (z wypowiedzeniem rzecz jasna) wifipremium za 0zł aktualnie. A w użyciu i tak 4K z wolnego rynku...
 10. Jak technicznie będzie wyglądać dobranie drugiego multiroom przy jednoczesnej wymianie Wifipremiumboxa na dekoder 4K? Aktualnie mam 1 multiroom i 2x Cameleon. Czy zachowam 2x Camele i dostanę 4K ze sparowanym Caymanem? Czy zostanę z 1x Cameleon i 2x Cayman? Ktoś przerabiał taki układ?
 11. Na szczęście na Aldonę milo popatrzeć i w 25 FPS, ale ciekawe czy/kiedy zaczną nadawać w 50? Już o Eleven w 4K nie wspominając...
 12. No dobra na torze czasem skaczą zamiast jechać płynnie...
 13. Odpaliłem na próbę ze względu na F1. Na 55cali nie ma tragedii...
×
×
 • Create New...