Skocz do zawartości

Strefa CANAL+ (ex Moje nc+) – Internetowe Centrum Abonenta


M4ciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy to nie jest celowy zabieg aby a jakimś stopniu ograniczyć dzielenie kont w C+? Wiadome, że w przypadku rodziny nie będzie to problemem ale jak ktoś do tej pory odsprzedawał dostęp do C+ online komuś obcemu to teraz dwa razy się nad tym zastanowi, skoro ten ktoś może mieć dostęp do Strefy C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej operacji nie działa prognoza płatności i moja oferta. Takie ulepszenie. Coraz większe dziadostwo programowo a teraz zwalili i strefę klienta. Chyba wrócę skąd przyszedłem czyli TNK.

Edytowane przez andjaw
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2023 o 08:45, stanley840 napisał(a):

Dokładnie o to im chodzi żeby ograniczyć dzielenie się kontami. Pierwsze to zabrali się za MR żeby nie było dwóch modułów i każdy z osobna mógł sobie oglądać, to teraz przyszedł czas na serwis online.

Banda nieudacznikow. Dostep do stefy powinien byc w tym przypadku zablokowany poprzez logowanie dustopniowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co c+ odwaliło ze strefą abonenta to jest żenująca kpina. Pół godziny usiłuje zapłacić rachunek płatnością jednorazową oczywiście błąd. Co za tumany tam pracują. Nie idzie się wylogować z tel i przenieść na komputer. Płatność udała się po 45 min. Weźcie się tam w C+ ogarnijcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego twierdze że po tych wszystkich ruchach co oni odwalają cierpią tylko klienci legalnie płacący za ich usługi. Jak tak dalej będą postępować i takie cyrki odstawiać to się pożegnamy. Ile można się męczyć z tymi pseudo zabezpieczeniami które utrudniają życie ludziom legalnie płaconym za usługi, a nie piratom. Dla nas ich działania powinno być niezauważalne i przyjemne korzystanie z usług, a niestety jest odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zalogować się do Strefy CANAL+ po połączeniu kont?

 

1)Wejdź na stronę canalplus.com i zaloguj się do swojego konta.
2)kliknij w Awatar profilu i wybierz Moje Konto.
3)Po przekierowaniu na nową stronę kliknij w przycisk Strefa CANAL+. 
 

https://pl.canalplus.com/pomoc/jak-skorzystac-z-strefy

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, znowu utrudniają życie... Poza tym na chrome to nie działa, nie da  się przejść do zakładki "moje konto" w c+online, bo strona w kółko się odświeża.
Zamiast naprawiać błędy popełniają kolejne choć istotę takiego połączenia jak najbardziej rozumiem tylko nie w ten sposób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, meckbar napisał(a):

Wyczyść historię w przeglądarce (wszystko!) i spróbuj ponownie. 

A z jakiej paki ja mam pozbywać się całej historii w przeglądarce która mi się przydaje?  Bo co ? Canal + tak chce ? Bo zepsuli ostatnią rzecz jaka działała ?

Druga sprawa to po zalogowaniu w strefie można znaleźć stek bzdur. Prognoza płatności się nie zgadza, a kolejny miesiąc mam opłatę 0,00. To znaczy chyba będę oglądał za darmo ? Kiedyś w sklepie była zasada że muszą towar sprzedać po takiej cenie jak jest na półce. To idąc tym tropem ja płacę to co mam w prognozie....czyli nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andjaw napisał(a):

Bo zepsuli ostatnią rzecz jaka działała

Nie pierwszą i pewnie nie ostatnią. 

Niczego nie musisz. To była sugestia, a nie nakaz. Można też pobrać przeglądarkę w wersji portable.

Ale jak ktoś się uparł, że ma działać na chrome to usunięcie cookies może pomóc. Jak nie wiesz co wyczyścić to najprościej usunąć wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja postanowiłem nie łączyć Strefy CANAL+ z CANAL+ Online. Z CANAL+ Online korzystam normalnie, tak jak dotychczas, a Strefa CANAL+ nie jest mi do niczego potrzeba. Też mnie wkurzyła ta zmiana i nawet dzwoniłem do nich w tej sprawie, ale skoro oni sobie tak pogrywają, to ja nie mam zamiaru uczestniczyć "w grze" na ich warunkach 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...