Skocz do zawartości

Strefa CANAL+ (ex Moje nc+) – Internetowe Centrum Abonenta


M4ciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, wally79 napisał(a):
12 godzin temu, ircios napisał(a):
Będzie tylko z poziomu przeglądarki. 

Czyli znowu cofamy się w rozwoju...

Apka jest niepotrzebna. Zwłaszcza, że nie można z niej wszystkiego ogarnąć. 

3 godziny temu, PWojciechowska napisał(a):

Szkoda, korzystam z tej aplikacji. Jestem teraz w szpitalu bez dostępu do komputera i dzięki niej mogłam szybko i sprawnie opłacić rachunki.

Naprawdę aplikacja jest Ci potrzebna do opłacania abonamentu? Zrób to z poziomu banku, wtedy nic nawet nie zapłacisz za przelew. 

Nie masz w telefonie przeglądarki? Naprawdę sami chyba sobie problemy stwarzacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem była potrzebna ta apka. Dla mnie wygodniej było podać swój odcisk palca i już byłem w centrum zarządzania swoim kontem. Bez zbędnego wpisywania adresów strony www. loginów czy haseł via przeglądarka. Są dwa powody dla którego Canal+ wycofał się z oferowania apki:
1. Apka jest narażona na ataki a co za tym idzie jest dziurawa.
2. Programiści Canal+ położyli apkę jak oprogramowanie dekodera ADB serii JADA

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wally79 napisał(a):

Dla mnie wygodniej było podać swój odcisk palca i już byłem w centrum zarządzania swoim kontem. Bez zbędnego wpisywania adresów strony www. loginów czy haseł via przeglądarka

Wiesz....Ja mam stronę w ulubionych, meil i hasło zapisane. Tak szybko otwieram swoje konto, że aplikacja by jeszcze kółkiem kręciła.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zapisuje loginów i haseł do witryn w pamięci przeglądarki ze względów bezpieczeństwa. Dlatego uważam że zaprzestanie wspierania apki to kolejny strzał w kolano tej platformy. Poza tym w dzisiejszych czasach niemal wszystko robimy z poziomu smartfona. Więc uważam że w tym kierunku powinno się iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież przeglądarka też jest z poziomu smartfona 😄.

Korzystanie z Apki w telefonie jest tak samo bezpieczne jak korzystanie z przeglądarki. Zabezpieczenie odciskiem nie zapewnia bezpieczeństwa. 

Cofanie się w rozwoju operatora, to wprowadzenie Dualboxa, a nie lijwidacja apki, która była niedopracowana, a żeby sprawdzić niektóre oferty takie jak dla dorosłych, to i tak trzeba było się logować przez przeglądarkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...