Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Bloo411 napisał:

 

Zapewne tymi platformami satelitarnymi będą PC+ i Orange TV. CP pewnie standardowo nie jest zainteresowane stacjami Waszej Grupy.

W tym przypadku mamy do czynienia z kanałem informacyjnym, które CP chętniej dodaje, niż PC+, więc nie można CP całkowicie wykluczać. Obecnie jedynym pewniakiem wydaje się być Orange TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej, żeby @PowerTV wypowiedział się tutaj w tej kwestii i napisał nam tutaj, czy kanał Biznes24 będzie dostępny również na platformie Cyfrowy Polsat. Wówczas wszystko będzie jasne. :)

@PowerTV, chyba możesz nam tutaj tyle napisać, skoro już napisałeś, że są podpisane umowy z platformami satelitarnymi? Tak więc, z którymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bloo411 napisał:

To będzie kanał z informacjami biznesowymi/ekonomicznymi, a nie zwykły kanał informacyjny pokroju TVN24 czy TVP Info, a to trochę zmienia postać rzeczy. Poza tym, to CP trochę się wzbraniał przed dodaniem kiedyś TVN CNBC Biznes, a nie PC+.

To ja podam może taki przykład. Jak długo PC+ nie dodawala do swojej oferty kanał tv republika wystarczy sobie przypomnieć. A do dziś brak w tej platformie kanału w Polsce. pl.

? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tego. W Polsce jest to bardzo niszowa tematyka. Polsat nie podołał. TVN nie podołał. Wy mielibyście? Warto mieć marzenia. Pewnie będzie tak jak kolega wcześniej mówił. Nagrane materiały do puszczania w pętli, jakieś podsumowanie informacji w kilkuminutowym materiale z lektorem bez prowadzącego i różne paski z informacjami w biednej oprawie ekranowej. Jeszcze jak dodacie do tego lektora, który był w High Score czy Adventure HD, to już w ogóle odechce się oglądać. Już to widzę jak pokazujecie na żywo każde otwarcie sesji w Warszawie czy Nowym Jorku, jak omawiacie na żywo z ekspertami i innymi gośćmi różne sytuacje gospodarcze, ekonomiczne czy jak jeździcie po różnych wydarzeniach, jak teraz Davos.

 

Młodkowski już chciał zrobić interes. Pamiętacie? Miał kupić Orange Sport i nic z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mati06 napisał:

To ja podam może taki przykład. Jak długo PC+ nie dodawala do swojej oferty kanał tv republika wystarczy sobie przypomnieć. A do dziś brak w tej platformie kanału w Polsce. pl.

?

Tylko, że swojego czasu Republika była chyba na wyłączność w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze, widziałem domena biznes24.pl była gdzieś wyceniania na coś ponad 5000 $. Nie lepiej było wymyślić inną nazwę dla kanału? Nie wiem - All That's Biznes, czy Biznes Allday? Zawsze to parę złotych zaoszczędzone, dobry przykład zarządzania pieniędzmi. :) O, albo ogłosić w necie konkurs na nazwę kanału. Od razu zyskuje się rozgłos, jeszcze przed startem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek jakiś czas nie wchodzi na Satkurier.pl i to forum (za dużo różnych innych zajęć sobie ostatnio wymyślam ? ), a tu informacja, że ma powstać kanał, którego od zmian w ramówce Polsat News 2 i rezygnacji z tematyki biznesowo-gospodarczo-ekonomicznej bardzo mi brakuje.

 

W przeciwieństwie do niektórych opinii jakie tu zauważyłem taki kanał jest według mnie potrzebny, bo sytuacja w danym kraju zależy wbrew pozorom nie tylko od wydarzeń polityczno-społecznych, ale też w równym stopniu, jak nie bardziej od sytuacji gospodarczej i trochę nie mogę pojąć, że bardziej sensowne według nadawców było przerobienie Polsat News 2, czy TVN24 BiS w kanały powtórkowe od pozostania właśnie przy tematyce gospodarczo-ekonomicznej.

 

Jeśli miałbym coś skrytykować w planach na ten kanał, to tylko fakt, że ruszy dopiero w marcu, bo chciałbym go już teraz oglądać, no i liczę na obecność w NC+, tzn. Platformie Canal+ (ciągle do tej nowej nazwy nie mogę przywyknąć ? ) ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...