Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten cytat jest świetny.

Cytat

Stacja Biznes24 już od pierwszego dnia nadawania będzie dostępna w panelu Nielsen Audience Measurement. Michał Winnicki informuje, że „Biznes24 osiągnie oglądalność wyższą, niż suma widowni Polsat Biznes i TVN CNBC Biznes z ich lat świetności”.

Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jackikojot napisał:

Canal plus ich nie wrzuci na liste. Bo to konkurencja dla tvn24 BIS. Polsat może ale tak nie za szybko. 

TVN 24 BiS już od dłuższego czasu nie ma nic wspólnego z tematami biznesowymi, ekonomicznymi, gospodarczymi.

 

@Adamek92, to najwidoczniej po roku czasu Twojej obecność na forum wciąż nie dostrzegłeś tego jak MWE Networks (nie) funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głównej stronie Satkuriera w artykułach cały czas jest informacja, że kanał ma być na satelicie, a skoro ma być kodowany, to będzie MUSIAŁ w jakiejś platformie satelitarnej się znaleźć.

 

Ja stawiam jednak na Platformę C+, chociaż jeśli reklamy ma sprzedawać TVP, to Cyfrowy Polsat też wykluczony nie jest, bo przecież CP chce teraz według mnie za wszelką cenę wspierać TVP i jej mocodawców ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Anita Kaźmierska said:

Biznes24 ma być nadawany z transpondera Platformy CANAL+.

https://satkurier.pl/news/189664/biznes24-bedzie-dostepny-z-tp-platformy-canal.html

 

A gdzie Junior Music vel Top Kids Jr? Jeszcze nie dograli z Platformą CANAL+ sprawy jednego kanału a już się dogadują w sprawie kolejnego? Nie po kolei trochę ta droga. Trochę żart z widzów, że dołączamy kanały wybiórczo mimo, że pozostałe są na wyciągnięcie ręki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko uprzejmie chciałbym zwrócić uwagę na adres redakcji, który widnieje na stronie internetowej kanału.

 

Czyli tak: redakcja w studiu Polsatu (domyślam się, że może to być dawne studio Superstacji), reklamy sprzedaje TVP, zaś sygnał na satelitę dystrybuuje CANAL+. Niezły miszmasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem o obawach właścicieli odnośnie tego kanału. 

Moim zdaniem jeśli nie zbudują odpowiedniego a nawet konkretnego zasięgu będzie im ciężko w tych czasach przetrwać na rynku podobnie jak dwóm innym kanalom które to już nie nadają od kilku lat bo zostały zamknięte. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MisterRondel napisał:

A gdzie Junior Music vel Top Kids Jr? Jeszcze nie dograli z Platformą CANAL+ sprawy jednego kanału a już się dogadują w sprawie kolejnego? Nie po kolei trochę ta droga. Trochę żart z widzów, że dołączamy kanały wybiórczo mimo, że pozostałe są na wyciągnięcie ręki.

Nie jest też powiedziane, że YBs5E3D.png nie dołączy obu kanałów jednocześnie 20 marca.

 

14 godzin temu, ciastek napisał:

Nie jestem przekonany czy ten twór będzie miał jakąś oglądalność..

Tutaj z pewnością nie chodzi o jak najwyższą oglądalność, a o przynajmniej taki zasięg wśród operatorów, aby im się to opłaciło nadawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...