Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To samo dotyczy prezenterów pogody, tzn. z tego co zauważyłem w tym przypadku grupy 2-osobowe, które zmieniają się co 3 dni są takie:

 

Maciej Dolega i Tomasz Wasilewski, Anna Dec i Agnieszka Cegielska, Maja Popielarska i Tomasz Zubilewicz.

 

Do kompletu brakuje Doroty Gardias i Omeny Mensah, ale pewnie one z jakichś względów zostały pominięte.

 

Nie ukrywam, że mi taki system pasuje, bo z góry wiem kiedy się spodziewać Agnieszki Cegielskiej ? .

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezenterów pogody jak i innych dziennikarzy jest więcej stąd nie wszyscy się znaleźli w pierwszych ekipach trzech teamów. Przykładowo Dorota Gardias będzie od czwartku do soboty, gdzie ostatnio byli Zubilewicz i Popielarska.

Ponadto na antenie nie występują obecnie m.in. Olga Olesek czy Agata Wolna przebywające na kwarantannie oraz Justyna Pochanke, Diana Rudnik, Aleksandra Janiec, Kamila Rachwalska, Jolanta Pieńkowska, Monika Tomasik, Agata Zamęcka, Tomasz Marzec, Patrycja Redo-Łabędziewska czy Rafał Wojda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, andrzejgratis napisał:

Rafał Wojda nie jest na kwarantannie...

Czy na prawdę nie ma ciekawszych informacji ?? To nie jest Plotek czy Pomponik...

:)

 

Pytanie czy ktoś z Was korzysta z Playera lub takowego dostępu do kanału ?

Przy wyborze płatności 10 pln:
https://sklep.player.pl/playerplus/platnosci/wybor?offerId=514&utm_source=bok&utm_medium=pomoc&utm_campaign=bok

 

Pojawiają się dwie sprzeczne opcje wg opisu:

 

"Możesz zrezygnować w dowolnym momencie."

 

i przymuszenie do zaznaczenia/akceptacji:


Proszę o natychmiastowe rozpoczęcie świadczenia treści cyfrowych (przed upływem 14-dniowego terminu na odstąpienie od umowy). Tym samym przyjmuję do wiadomości, że od tego momentu nie mogę odstąpić od umowy.

 

Ponadto jak wygląda aktualnie ta platforma, bo jeszcze kilka mies temu było sporo zastrzeżeń:
https://www.spidersweb.pl/2019/05/tvn24-go-opinie-cena.html

 

Zależy mina info czy można w razie co bez problemów zrezygnować oraz jak jest faktycznie z reklamami.

 

 

Edytowane przez montermonter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to,że prawnie masz 14 dni na odstąpienie od umowy i teoretycznie tyle powinieneś czekać na włączenie usługi. Rezygnując od razu otrzymujesz dostęp po opłaceniu. Możesz zrezygnować w każdym momencie, jednak dostęp masz do końca okresu, za który zapłaciłeś czyli jak zapłacisz za miesiąc,ale po trzech dniach zrezygnujesz to i tak dostęp masz do końca okresu miesiąca . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje. Dziwne, że nie można przejść do zamówienia nie akceptując:

" Proszę o natychmiastowe rozpoczęcie świadczenia treści cyfrowych (przed upływem 14-dniowego terminu na odstąpienie od umowy). Tym samym przyjmuję do wiadomości, że od tego momentu nie mogę odstąpić od umowy. "

 

Poczekam jeszcze na opinie od innych co do samej platformy. Aha da się korzystać w dwóch lokalizacjach, w sumie na dwóch różnych odbiornikach TV ?? Różne adresy ip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od kiedy obowiązuje taka nomenklatura bo bardzo rzadko oglądam ostatnio polskie stacje informacyjne "z obu stron" barykady, ale podczas programu Moniki Olejnik zarówno na pasku jak i podczas rozmowy nie mówiono już o Telewizji Polskiej czy Publicznej ale "telewizji rządowej" :).

 

edit: Cofnąłem sobie to i w ogóle najpierw na pasku była "telewizja publiczna" potem zostało to zmienione...

tvn241.jpg

 

tvn242.jpg

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jest tak mało relacji ze świata. Zwłaszcza teraz przydałoby się więcej obrazków z Nowego Jorku, z Włoch i z Hiszpanii. A tak co włączę, to ciągle stoją korespondenci przed naszymi szpitalami. To jest nudne! Aby zobaczyć NY muszę przełączyć na abc news lub CNN, Włochy na Rai News, a Hiszpanię na TVE.  TVN24 woli się skupiać na wyborach prezydenckich, przepychankach politycznych i walce z telewizją rządową. 

I czy po za koronawirusem nie ma żadnych innych informacji? Czy już nie ma problemu uchodźców w Grecji, skutków trzęsienia ziemi w Chorwacji i na Bliskim Wschodzie nie ma działań wojennych?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...