Jump to content

montermonter

Users
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About montermonter

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. plus internet jak pisał maniek357 ?
 2. Dzięki wszystkim !!! matjot, sprawdzę i dam znać. maniek357, czy żeby odbierać Polsat News HD w HbbTV na MUX-2, jest potrzebny podłączony internet ? w dwóch moich TV funkcja niby jest: w (UE46EH5450) podobno nie aktywna-pomimo info na opakowaniu, a w drugim telefunken l32f800m4cw zablokowana w menu serwisowym w starszych Samsungach podobno potrzeba było doinstalować widget: https://satkurier.pl/news/77299/telewizja-hybrydowa-hbbtv-w-samsung-smart-tv.html Marek79, jaki masz TV ? Ciastek, jak odbierać pod Warszawą PN w SD na mux-4 ? Co potrzeba extra ?
 3. Chyba masz na myśli: IPLA PLUS Bezpłatny pakiet dla Klientów Plusa zalogowanych do IPLI numerem telefonu w Plusie. https://www.ipla.tv/pakiety/plusfree Czy trzeba być zalogowanym przez internet w Plusie i na tej samej karcie sim co nr tel, z którego jest logowanie ? Może wystarczy jakiś starter z numerem w Plus ?
 4. Dzięki, ale miało być jak powyżej, a nie za 20 pln
 5. Faktycznie politycznie mniej skażony. Gdzie go można jeszcze zobaczyć (choćby SD) za darmoszkę lub niewielką opłatę kilka pln bez umowy ? W ofertach abonamentowych jest dopiero przy najwyższych kwotach.
 6. O kurła dziękuje! Trochę skomplikowane i absurdalne wymaganiami zaczyna się to robić... jak to zwykle bywa u operatorów TV sat. Ban docelowy raczej nie ma możliwości sprawdzenia, kto jest współwłaścicielem konta, z którego przychodzi przelew. Muszę sprawdzić jakie dane pojawiają się w nagłówku przelewu przychodzącego bo mam dwa loginy / dwóch użytkowników.. a w Santanderze coś z tym było nie tak jak trzeba, jak mnie pamięć nie myli.
 7. Miejmy nadzieje, że: " Premia dla poleconego wynosi 50 zł netto i przysługuje, gdy polecony w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto zapewni wypływ na konto (na kwotę min. 500 zł lub 1000 zł w zależności od rodzaju konta) lub dokona transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 300 zł. " wystarczy, że będą raz spełnione i nie trzeba ich dublować, dla tv sat oraz otrzymania premii za polecenie.
 8. Pawel, daj TUTAJ link do opisu wspomnianego przez Ciebie programu poleceń. Gdyby nie było limitu kwoty minimalnej, to oferta byłaby zbyt łatwa do spełnienia i być może niezbyt opłacalna dla banku CA.
 9. Dzięki za info ! Promocja całkiem ok dla skromniejszych pakietów w ok 20 pln/mies . Przy zwrocie 380 pln i 100 pln extra wychodzi praktycznie za darmo. Dzwoniłem dziś do CA... oferta jest jeszcze aktualna. Jak dla mnie jedyna bariera to konieczność wydawania co miesiąc kartą bankomatową 300 pln i tym samym chodzenia do sklepów (pandemia). Szkoda, że nie uwzględnili płatności typowymi przelewami. Reszta marginalnych warunków to wpływ 1000 pln/mies, ale to można załatwić jednym przelewem z innego konta. Max zwrot miesięczny to 36 pln. Wszystko można załatwić zdalnie. Chyba się zdecyduję. Oferta dość ciekawa. Ktoś wyłapał jakiś inny haczyk ? Co do modułów CAM konsultantka dziś powiedziała, że zapyta kierownika... a ten pewnie jak za PRL coś pod ladą znajdzie. Postawiłem kryterium, albo moduł, albo nic co oczywiste (kable, piloty, dodatkowe pudełka... proszę mnie nie przekonywać i nie generować wpisów w tym kierunku - to nie ten temat ).
 10. Co za bezgłowie wpadło na pomysł zamieszczania kilku dodatkowych pasków informacji w trakcie emitowanego programu ? https://imgur.com/a/ny6pI9x Być może wkrótce do tv z bardziej rozbudowaną pamięcią i łatwym do otwarcia systemem powstaną adblocki... skuteczne jak na stronach www. Tylko co wtedy wkleić w puste miejsce.. Kolejna sprawa: "Koniec testów Polsatu News HD i Polsatu Film HD w NTC" https://satkurier.pl/news/192518/koniec-testow-polsatu-news-hd-i-polsatu-film-hd-w-ntc.html W dzień dziecka zakończono próbną emisję ciekawego kanału Polsat News HD (jak by nie można było nazwać np "Polsat wydarzenia"... ślepa moda stada na angielszczyznę). Ktoś pisał w komentarzach, że program można znaleźć w ogólnodostępnej NTC i standardzie SD, ale mój roczny niby wszystkomający telewizor 13 km od PKiN nie wyszukuje takowego
 11. Czyli mam rozumieć, że w ramach pakietu będe mógł oglądać "niektóre" narzucone i wybrane przez operatora programy z przytoczonych kanałów ? Jak to sią ma do TVN 24 ? który nadaje przez większość czasu "serwis informacyjny z pogodą" i jest wg mnie zdecydowanie kanałem na żywo. Jak pisałem wcześniej operator jak wielu innych gra słowami i wprowadza ferment... bo albo coś jest albo nie ma. Tak jak z wyszczególnianiem kanałów takich jak TVP 1 itp i co gorsza zliczaniem ich do oferty, a które są ogólnodostepne dla wszystkich bez opłat.
 12. Wyraźnie na udostępnionym pod linkiem zdjęciem, dolne czerwone zakreślenie: "Dostęp do największej kolekcji programów i seriali z kanałów: TVN, TVN24...."
 13. TVN 24 jest wymieniony jako dostępny, a z tego co mi się wydaje należy do "kanałów na żywo". Podobnie TVN.
 14. https://imgur.com/a/FEMNJ5q dla zwykłego człowieka: dostęp = mozliwość oglądania po opłaceniu w tym przypadku START VOD, a nie mozłiwość oglądania po dokupieniu kolejnego dodaktowego pakietu p.s. abo ktoś zmienił w międzyczasie opis oferty: https://pomoc.player.pl/pytanie/193 albo ja błędnie przekopiowałem cytowane linie z innego linku
 15. Dzięki ! Kozaa, lista mocno nie aktualna, przynajmniej jeśli chodzi o stacje naziemne - poprosiłem o aktualizację: VOD będzie zbyt skomplikowany, widzę po próbach nauki obługi komputera... a szkoda. Może spróbuję bo jest bez długoterminowej umowy. Paweł, no właśnie chyba wymienię telewizor żeby skorzystać z Player Start VOD bez reklam: który wg: https://pomoc.player.pl/pytanie/193 zawiera NIBY: 2 kanały informacyjne TVN24 i TVN24BiŚ 6 ekskluzywnych kanałów tematycznych: TVN Style, TVN Turbo, Kuchnia+, Domo+, HGTV, Planete+ kanał filmowy z hitowymi produkcjami: Ale Kino+, koszt bez ceregieli z antenami, dekoderami itp 10 pln na 30 dni, niestety z przymuszeniem do karty płatniczej ! O ile to prawda, bo jeśli nie to z jakiej PAKI płacić za coś co jest dostępne dla każdego z anteny naziemnej na dodatek bez ponoszenia kosztów pakietów internetu ??? ALE już wg informacji: https://promocja.player.pl/playerplus-zobacz-wiecej-start-vod powyższy START VOD nie zawiera kanałów TV na żywo. Zatem jedna oferta przeczy drugiej, co jak zwykle ma miejsce u wszelkich operatorów i służy dezorientacji. Panuje bałagan, w kilku miejscach różne informacje na temat tego samego produktu. Jeszcze inna oferta to Start VOD+TV 25pln/30dni: https://promocja.player.pl/playerplus-zobacz-wiecej-start-vod-plus-tv 26 kanałów na żywo + pełna biblioteka oryginalnych produkcji CANAL+ i HBO (tylk pewnie dodatkowo płatna ?) Ciekawy wydaje się pakiet Start z gazetą Wyborczą: https://pomoc.player.pl/pytanie/217 W opisie i szczegółach oferty brak rzetelnego jednoznacznego info co można oglądać poza gazetą ,ale chyba żadnego kanału informacyjnego: " Otrzymasz dostęp do pakietu START VOD w Playerze, czyli do bogatej oferty programów i seriali. W pakiecie podstawowym wyborcza.pl otrzymujesz nielimitowany dostęp do serwisu wyborcza.pl oraz aplikacji Gazety Wyborczej, Dużego Formatu, Magazynu Świątecznego, Ale Historia, a także serwisów: wysokieobcasy.pl i 24 serwisów lokalnych. " Wygląda na to, że jeśli chciałbym mieć m.in. dostęp do TVN24 trzeba wykupić minimum: https://sklep.player.pl/playerplus/oferta/wybierz?s=57630 25 pln /mies lub w promocji 18,75 pln /mies (120 dni za 75 pln) https://pomoc.player.pl/pakiet_startextra Wuzel, 2 czy 3 bloki ale po ile minut ? W tv naziemnej mam wrażenie, że reklama jest co 10 minut... ale nie oglądam regularnie i widzę jedynie urywki, zatem nie podam dokładnych czasów. Kurła wszędzie kruczki i słowa klucze. Jednym słowen KANAŁ Zawsze zastanawiało mnie dlaczego TV nie może zostać rozdzielona na płątną i nie... tylko, że wtedy pewnie cieżko by było się wytłumaczyć z dochodu oficialnego i nie / różnych znajomości i profitów za emitowane reklamy i usprawiedliwić przed społeczeństwem. Nawet w Niemczech jest z tym problem z tego co czytałem. Chyba, że się zmieniło. Poza tym to olbrzymie narzędzie polityczne, zatem wielu osobom zależy żeby przekaz trafiał do każdego... bez względu czy płaci czy nie jakiś abonament.
×
×
 • Create New...