Skocz do zawartości

Nowy układ kanałów Cyfry+


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Boże, to mi się w n nie podobało, że Discovery Travel & Living jest w innym pakiecie niż pozostałe, ale to co Cyfra zrobiła to już w ogóle nie ma żadnych podstaw... Może rozpiszmy konkurs na to kto zgadnie czym Cyfra kierowała się przesuwając Discovery Channel między kanały filmowe i sportowe :?::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze nic a kanały z Astry? szanownym technikom od czewrca nie chce sie zmienic tej listy np: 1festival, 1 plus i 1 extra -(699-701 czarno), a na L1MBURG'U leci eUrotic, brak anixe sd, tru]ang, , TVP HISTERIA (celowo) :lol2:, po co jeszce jest ocko jak niema go :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Jasne, taki kit to ja nie wiem po co oni wciskają. Przecież to platforma sobie ustala gdzie ma być dany kanał, chyba że to też od umowy zależy :P Zmiana parametrów nadawania nic nie zmienia i równie dobrze kanał mógłby zostać na tej samej pozycji co poprzednio, albo mógłby znaleźć się obok innych tego typu kanałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Religia.TV i TVN Lingua programują się już na Mediasatach (pozycje 77 i 79). Discovery Channel wciąż na pozycji 56 :x Głupota - kanał powinien być razem z innymi stacjami ze stajni Discovery (choćby nawet i na 77 pozycji - Religia.TV mogła być umieszczona gdzieś indziej na liście - w końcu nie jest to kanał dokumentalny - bardziej pasowałaby na pozycji 84).

 

Łączna liczba kanałów - 836 (poprzednio 834). Lista kanałów FTA dalej bez zmian (już nawet nie pamiętam, kiedy były tu jakieś zmiany). Najbardziej brakuje mi niekodowanego TVP Historia i japońskiego NHK World z Astry (może któryś z techników Cyfry ruszyłby wreszcie d***).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery Channel wciąż na pozycji 56 :x Głupota - kanał powinien być razem z innymi stacjami ze stajni Discovery (choćby nawet i na 77 pozycji -

 

Cóż! Discovery od niedawna zaczął silniej reklamować się abonentom Cyfry+ (patrz Magazyn Plus+) i nic w sumie nie stałoby na przeszkodzie, by "za porozumieniem stron" i uwzględnieniu jakichś korzyści, umieścić go na wcześniejszej pozycji... W końcu to dobry i sprawdzony sposób na zdobycie widzów!

W USA praktyka jest znana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO pozycja 77 jest atrakcyjniejsza od 56 :D 77 można wybrać bez odrywania palca od pilota, 56 trzeba już przesunąć ciut w bok :D Pełne numery też nie są według mnie tak łatwo dostępne. Np. spróbujcie w ciemności wybrać 20 czy 30 a 65 czy 78 :D No ale układający listy kanałów nie myślą pilotem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucius Ty się nie baw pilotem tylko ganiaj do Tych swoich znajomków z cyfry i napisz nam coś w temacie przejęcia nowego trp. i ewentualnie w związku z tym czy coś będzie nowego w starym roku?? :D Nawet jeśli nie było by to pewne.Pogoda coraz gorsza to może wyniuchasz jakiś promyk na te pochmurne dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie szukalem poprostu po podlaczeniu TNK do pradu zainstalowal sie razem z innymi programami. Jako alternatywa dla Polsatu Familjnego za 43 zl TNK mi sie podoba zobaczymy jak przypadnie do gustu Matce we Włoszech ktora korzystala z Cyfrowego Polsatu ale dekoder Echostar 606 zdaje sie ze padl wiec naprawiac go nie bede a umowy na 24 miesiace podpisywac nie mam zamiaru. Padlo wiec na tania oferte TNK.

Odnosnie Polsatu News to wiem ze maja go zakodowac tylko co przez to osiągnął ??? W mojej kablowce byl ten program przez jakies 2 tygodnie i go wylaczyli zapewne sie nie dogadali. Przez pomylke zamiast Polsatu 2 pojawil sie na kilka dni Polsat Play ale juz znow przywrocili swoj najlepszy produkt Polsat2 :) Zostal tylko Polsat Cafe ale pewnie jeszcze sie nie z orientowali ze juz nie nadaje zdrowie i uroda i tez pewnie wylaczal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
Bez sensu, że nie wyszukują się wszystkie kanały. Ja bym chciał by kanały kodowane też się wyszukiwały (są czasami niekodowane ich okienka), a tak to lipa :/

 

Czy poradziłeś sobie jakoś z tym tematem? Mam sygnał podzielony przez splitter na 2 tunery (Philips 6201 i 6010) i na jednym (6010) nie wyszukują się wszystkie kanały. W czym tu może być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nowa lista kanałów od dziś jest dostępna. Tym razem pojawił się Filmbox Family. W związku z tym Discovery przesunięto o jedną pozycję.

Zmieniono też listę kanałów niekodowanych. Wykasowano kilka kanałów, ale i dodano nowe. Zmieniono też nazwy. Szkoda, że zmiany w tej sferze nastąpiły dopiero po trzykrotnej interwencji redakcji spam.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. czy można poukładać listę kanałów na Philips HD PVR 7201/91 ??? szukam i szukam nic nie mogę znaleźć jak to zrobić, o ile jest to możliwe

2. przy okazji - istnieje jakiś sposób na przyśpieszenie reagowania / szybszego działania tego Philipsa ??? strasznie ślimaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info ... jednak te ulubione to tylko przyśpieszenie przeskakiwania ... rozumiem, że nie można wgrać własnej listy (poukładanej wg własnego gustu) - do tej pory miałem kablówkę i można było bez problemu poukładać sobie kanały (np TVN na nr 3 a nie 5) - taka sama możliwość była kiedyś na Mediasacie 1430 (oczywiście na zmodyfikowanym sofcie); na wielu innych tunerach można poukładać sobie kanały ... szkoda że na tym nie ma takiej możliwości; czy nie istnieje jakieś alternatywne firmware tunera? lub może oryginalne Philipsa, które można wgrać? przecież ten tuner jest już długi czas na rynku i jeszcze nie ma zamienników?

 

ad.2 - coś słyszałem, że w tym tyg może pojawić się nowy firmware ... ciekawe co poprawią / dodadzą nowe funkcje (poza obsługą naziemnych) może np.: właśnie sortowanie kanałów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...