Skocz do zawartości

Nowy układ kanałów Cyfry+


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idealnie by było żeby każdy mógł sobie dowolnie edytować listę, ale na to nie ma co liczyć. Liczyć można jedynie że kanały będą poukładane sensownie z góry i wg gatunków. Obecny układ kanałów Cyfry+ nie jest zły. Było gorzej. Za to jak popatrzeć na CP i N - tam to jest maniana dopiero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W żadnej platformie nie można już ręcznie dodawać kanałów FTA (oprócz starych dekoderów CP).

Pewny jesteś? Wydaje mi się, że na nowych dekoderach CP można jednak wyszukiwać i dodawać kanały FTA, zresztą nie tylko z Hot Birda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dekoder EchoStar DVR-7400 HD i mogę dodawać transpordery z Hot Birda, a także mieć dostęp do wszystkich kanałów kodowanych i niekodowanych z Astry i innych pozycji satelitarnych. Wszystkie dekodery CP to umożliwiają. Pod tym względem CP góruje nad konkurencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podsumowując sprawę listy w już właściwym temacie - myślę że jest dobrze ale Cyfrze + można zaproponować jeszcze następujące poprawki:

1. TVS (obecnie kanał 73) powinien zamienić się miejscem z kanałem TVN Meteo będącym obecnie na kanale 75.

2. Polsat 2 powinien być 76 kanale (obecnie jest na kanale 11) a obecnie będącą na kanale 66 TVP Polonia powinna być umiejscowiona na 11 kanale. Z kolei TVP Kultura (obecnie kanał 65) powinna być na 77 kanale a Movies24 powinno się pojawić na 64 pozycji.

3. TV Disco (brakująca w waszej ofercie stacja FTA) powinno się pojawić na 160 pozycji a obecne tam Mezzo powinno się pojawić na kanale np: 169. Z kolei na 154 pozycji mogłaby być Kino Polska Muzyka znajdujący się obecnie na 160 pozycji. Wolne miejsce od 163 do 167 można by przeznaczyć na kolejne stacje muzyczne FTA które mogą pojawić się w przyszłości. Z kolei będący obecnie na 154 pozycji Trace Urban można by przenieść na 168 kanał.

4. Eskę TV (obecnie kanał 157) można by zamienić miejscami z Rebel TV będący obecnie na 156 kanale dzięki temu stacja byłaby obok stacji muzycznych swojej kategorii.

5. Discovery powinno być na 85 pozycji a nie jak teraz na 64 pozycji z tego względu że bardziej pasuje on do kanałów dokumentalnych. Zaraz po nim byłyby kolejno:

86. Discovery Science

87. Discovery World

88. HISTORY

89. Religia.tv

90. BBC Knowledge

6. W sektorze radiowym na kanale 234 mogłoby się pojawić Radio Kaszebe nadające FTA na Hot Birdzie

Dzisiaj testowałem ją u kolegi pomagając mu w jej instalacji i stwierdzam że abonenci powinni się cieszyć bo już w konkurencji takiego dopieszczania abonentów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy układ kanałów na dekoderach to jedna wielka tragedia.

Nie mam kanałów Eurosport HD i Eurosport 2 HD i trzeba skakać za nimi (w wersji SD) na kanały 260 i wyżej

A reszta kanałów sportowych jest na 122 i wyżej. To ma zachęcić do kupna wersji HD? Powodzenia

Na dekoderze SD Minimini jest na 14 i 140, dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...