Skocz do zawartości

Nowy układ kanałów Cyfry+


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po co są takie wielkie przerwy na liście kanałów w Cyfrze :?::?::?: ludzie po co :?::?:

Tez tego niemoge zrozumiec ale mysle ze Cyfra+ pomyslalala juz przyszlosciow0 i rozlokowala wszystkie swoje kanaly az do numeru 100 ale mysle ze az tylu kanalow w jezyku polskim chyba nigdy niebedzie w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale np. mogą być angielsko języczne kanały np. różne MTV, VH1 i inne(nie mam pomysłu), ale może to po to są te przerwy. Dodali HBO Comedy to listy kanałów na stronie Cyfry http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus.php?m ... &shortcut=

 

Kanały interaktywne itd. może to po to. Wkońcu są jeszcze kanały, które można dodać i zapełnić te pozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prawda jak narazie nie jest potrzebny, ja miałem ułożone kanały to musieli mi popsuć i teraz muszę szukać jakiś bzdetów po satce i je dołączyć w puste miejsca. No co oni sobie myślą :?::?::?: a po co aż prawie do 150 kanały dawali :?::?::?: nie kumam ich myślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pitolicie. Dobrze, że zrobili takie przerwy, Teraz jak bedą dołączać nowe kanały, to już nie będzie rewolucji na liście. Od paźdzernika zeszłego roku AXN już 3 razy zmieniał pozycje, teraz będzie spokój. Jak dostaną transpondery, to może dojśc kilka (kilkanaście?) kanałów. Chociażby Foxy, Viasaty, TVP. Cyfra zapowiadała również, że uruchomi kolejny własny kanał w pierwszym półroczu.

Nowa lista jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Uwazam, ze ta lista jest najlepsza jaka C+ miala do tej pory. Wreszcie Canal+ Sport 2 na normalnie pozycji i najwazniejsze, co wedlug mnie jest dziwne Cinemaxy mogli dac na kanaly 23 i 24, no ale nie mozna miec wszystkiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Podoba mi sie, ze zrobili miejsce na ewentualne nowe kanaly wsrod kanalow dzieciecych (Boomerang i Jetix Play by sie przydaly) i kanalow dla kobiet, moze dojdzie tam E!

Nadzieja jest tez na jakies kanaly sportowe, bo jakby nie bylo jest wolna 45 i 46 pozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim TVP Sport, bo nie mam wątpliwości, że wcześniej czy później ale wszystkie kanały tematyczne TVP do oferty zostaną dołączone. Narazie brak miejsca, więc nie ma się co spieszyć z negocjacjami. Myśle że tak samo będzie z Foxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak i zmienialiby uklad co dwa lub trzy miesiace. A do tego czasu gdzie mieli dac HBO Comedy. Tak przynajmniej wszystko jest przejrzyste i maja duzo mozliwosci manewru, jesli chodzi o dodanie nowych kanalow, bez potrzeby zmian listy kanalow. A mysle, ze kazdy z nas sie przyzwyczaja do danej pozycji danego kanalu i ciagle ich zmiany nie bylby mile widziane. Poza tym jak juz wczesniej pisalem to jest najlepszy uklad kanalow jaki C+ miala. Oczywiscie to moje zdanie i ktos moze sie z tym nie zgadzac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując wszystko,w Cyfrze w najbliższym czasie możemy się spodziewać:NASN,TVP Sport,E!Entertaiment,Fox Life i nowego kanalu tematycznego Cyfry.W obwodzie pozostają Viasat Explorel,Viasat History,TV 1000,TMT,Superstacja,Animax,Filmbox,Kino Nonstop,Boomerang i Jetix Play których Cyfra pewnie niedołączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No niestety z aktualizacja kanalow FTA tak sobie u C+. Chociaz z tego co wczoraj widzialem to zmienili nieco uklad FTA i dodali nowe kanaly, jak rowniez usuneli te ktore sa wylaczone lub nieaktywne. Chociaz mogliby raz na tydzien albo na miesiac takie zabiegi czynic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...