Skocz do zawartości

Nowy układ kanałów Cyfry+


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lista programów dość porządnie uległa zmianie. teraz kanał INFO+/C+ Sport2 znajduje się na 19. pozycji dekodera a od 20. kanału są HBO, HBO2, HBO Comedy i od razu jest 25. Ale Kino! Czyli na przyszłość zostawili 24. i 25. pozycje :D I dalej też widać pomiędzy sportowymi kanałami puste pozycje czyli dołączą jakieś kanały sportowe na pewno. Być może z czasem TVP Sport bo była mowa o tym na tym Forum. Kanały z kreskówkami zaczynają się od pozycji 50-tej czyli jak zwykle od MiniMini a CN jest na pozycji 52. TVN Meteo na pozycji 100. BBC Prime na pozycji 33. natomiast AXN na pozycji 29-tej i wyżej AXN Crime i Sci-Fi czyli na pozycji 31. jest AXN Sci-Fi. Po nich Hallmark. Mniej więcej tak to wygląda. Pozdrawiam :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co byście powiedzieli gdyby dali kanał o nazwie Europe2 TV(czyt. e®op de teve) na listę :?::?: jak dla mnie jest to fajny kanał, francusko języczny kanał. Jak dla mnie bardzo fajny, tylko czasami lecą programy typu Next i one są nudne, lecz lecą też różne ciekawe programy MUZYCZYNE hity różne(Hit Digital, US15, HIPHOP15 i inne) 12.245H SR 27500 FEC 3/4.

 

 

teraz leci Shakira-Hips don't lie ten kanał jest dla mnie super, każdy znajdzie tam coś dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co byście powiedzieli gdyby dali kanał o nazwie Europe2 TV(czyt. e®op de teve) na listę :?::?: jak dla mnie jest to fajny kanał, francusko języczny kanał. Jak dla mnie bardzo fajny, tylko czasami lecą programy typu Next i one są nudne, lecz lecą też różne ciekawe programy MUZYCZYNE hity różne(Hit Digital, US15, HIPHOP15 i inne) 12.245H SR 27500 FEC 3/4.

 

 

teraz leci Shakira-Hips don't lie ten kanał jest dla mnie super, każdy znajdzie tam coś dla siebie

 

Ja go mam na liście kanałów na 190 pozycji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kanały 23, 24 pozostawione wolnymi ze wzgędu na to że zaniedługo mają wprowadzić C+ i C+Film w HD. Więc w takim wypadku paczka HBO zaczynała by się od 22 kanału, a na wczesniejsze numery zostały by wprowadzone nowe kanały HD.

 

TVP Sport moim zdaniem jak pojawi się w ofercie cyfry to zajmie miejsce obok TVP Kultura. Tak samo inne kanały tematyczne TVP... bo wydaje mi się że własnie po to zostawione jest tam miejsce.

 

Mam również nadzieje że te puste miejsca w 'dziale sportowym' ;) zostaną przydzielone kanałowi NSAN.

 

Poczekamy, zobaczymy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kanały 23, 24 pozostawione wolnymi ze wzgędu na to że zaniedługo mają wprowadzić C+ i C+Film w HD. Więc w takim wypadku paczka HBO zaczynała by się od 22 kanału, a na wczesniejsze numery zostały by wprowadzone nowe kanały HD.

 

TVP Sport moim zdaniem jak pojawi się w ofercie cyfry to zajmie miejsce obok TVP Kultura. Tak samo inne kanały tematyczne TVP... bo wydaje mi się że własnie po to zostawione jest tam miejsce.

 

Mam również nadzieje że te puste miejsca w 'dziale sportowym' ;) zostaną przydzielone kanałowi NSAN.

 

Poczekamy, zobaczymy....

 

Już jakieś głupie domysły.

Poprostu kanały filmowe zaczynają się od 25 kanału i stąd 23 i 24 jest puste. TVP Sport jak dojdzie, to napewno będzie razem ze sportowymi.

 

Nowa lista kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi strona Cyfry się nie otwiera dobrze, niech ktoś napisze mi tą listę proszę :)

 

i ten wykaz kanałów wchodzących w skład platformy Cyrfa+ na forum przydałoby się zmienić, bo niema z tego co wiem już Kultura+ i logo HBO Comedy jest inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie pisze, że w wykazie na stronie Cyfry na pozycji 34 jest kanał TCM. Jako kanał oddzielny. Zdaje sie, że w lutym lub na poczatku marca miały ruszyc całodobowo TCM i Cartoon Network. Cyfra umiesciła juz w wykazie TCM osobno jako kanał filmowy na pozycji 34. I nie jest to pomyłka. Ale chyba przeoczenie - bo ktos sie rozpedził i umiescił w spisie wczesniej niż chyba powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...