Skocz do zawartości

Nowy układ kanałów Cyfry+


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wcale, że nie jest narzucona jak ktoś ma swój dekoder :P no skoro są takie dziury w liście to wychodzi na to, że bedziemy mieli duzio(dużo) nowych kanałów. No w końcu po coś są te dziurska i trzeba je załatać a dziury w liście programów łata się nowymi kanałami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze powiem ze jakbym chcial ogladac kanaly fta to bym C+ nie kupil. Jesli zdecydowalem sie na ta platforme to glownie ze wzgledu na kanaly z jej pakietu zwracam uwage a FTA mnie az tak nie kreci.

 

Ja tez w pierwszej kolejnosci ogladam niektore kanaly znajdujace sie w pakiecie ale rowniez ogladam kanaly FTA np: Viva Polska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No ale to sa polskie kanaly FTA, te zawsze sa w ofercie kazdej platformy. Natomiast cala reszta kanalow FTA z Niemiec czy Wloch juz mnie az tak nie interesuje (fakt RTL'e sa ok i czasem zerkne ale moge bez nich zyc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

możesz jej nie aktualizować, ale nie będziesz miał nowych kanałów. na dekoderach od Cyfry, czyli Mediasatach lista jest narzucona i nie da się jej w żadem sposób zmieniać. Jeżeli wejdzie nowy kanał i będziesz chciał go mieć a przy okazji zmieni się lista to będziesz musiał się przyzwyczajać do zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wina leżec po stronie konwertera i tuner nie odbiera niektórych czestotliwosci.

Spróbuj poruszać konwerterem bądź czaszą i poprawić sygnał anteny

 

ewentualnie nic nie rób i spróbuj zrobic wyszukanie jeszcze raz tlyko przy lepszej pogodzie atmosferycznej. To znaczy jesli robiłes np. w złej.

 

zresztą nie wiem... :D musisz cos wiecej napisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy probowalem dzisiaj przeszukac orbite i philips 6000 staje na 107 kanale ktory wyszuka i nie idzie dalej jutro sprobuje poprawic sygnal ale wczesniej bez problemy wszystko wyszukiwal....

 

Krzychu

 

Ps. I mozna modyfikowac ale to musisz ingerowac kompem np. alternatywny soft i edytowanie listy recznie ale to niektore modele i te ktore nie sa wykastrowane przez dzial techniczny cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zamiast wymyślania co chwilę nowych układów kanałów powinni zrobić już dawno to, co teraz proponuje n-ka - możliwość ułożenia własnej listy kanałów. Mam nadzieję, że przy okazji posunięcia n-ki i w tym temacie coś się zmieni i w Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A jest gdzieś na liście cyfry planeta sport? Ponoć gdzieś powyżej 50. Ale na stronie cyfry specjalnie nie aktualizują listy. W tych przerwach (są bo są), ale w niektórych są w realu kanały.

 

A jak robie sobie listę w Ferdku 7318 (taką jak w cyfrze), to co mam wsadzić w te przerwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz wstawiać takich kanałow jakie są na Cyfrze dokłądnie, ja np. wstawiam jakieś inne, które mi się spodobały a tak wogóle to do której mniej-więcej pozycji robisz :?: liste Ajak masz CP to wstaw kanały Polsatu w te luki, mo zesz wstawić te dwa testy z jednego z TP CP. A masz jeszcze lepiej jeżeli masz dostęp do Astry, ja nie ma i jakoś sobie radzę. Ten kanał powinien byv na 49 na satce zapisany jest jako Planeta Sport a na stronie Cyfry jakoś RTR Sport. Ale na pewno znajdziesz jakiś kanał, który dodasz do listy, jakby co to pomogę znaleźć jakieś ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jednak masz problem, szczególnie z tymi kanałami od mniej-więcej 115 :!: a musiz miećtakie przerwy :?: poprostu po którymś tam kanele, poprostu dać w takiej kolejności jak są te kanały kodowane :?: Cyrfa+Gry.Music Choice itd. :?: No stary(sorry), ale po co Ty chcesz tak listę na końcu ukłądać, chłopakie namęczysz się tyle i nie będziesz miał pożytku z tego, bo i tak pewnie nie będziesz oglądał tych kanałow FTA wsadzonych pimiędzy tą dziurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na stronie Cyfry (w dziale dla abonentów: http://www.cyfraplus.pl/home_abo.html) można przeczytać o planowanej od 1 października (czyli niby od dziś) zmianie w układzie kanałów. Szczegóły na tej stronie: http://www.cyfraplus.pl/_abo_uklad-kanalow_na-dekoderze.html.

 

Kanały dziecięce z pozycji 70-74 wskakują na 90-94, natomiast dokumentalne z 90-98 na 70-78. Najbardziej kuriozalne jest przeniesienie Discovery Channel na pozycję 56 (???) - może to jakiś błąd "w druku" - i powstała w ten sposób luka na pozycji 77. Co najśmieszniejsze strona podaje, że na Discovery Channel jest możliwość wyboru angielskiej ścieżki językowej, co od września jest już niestety nieaktualne (Discovery Channel "pożyczany" z transpondera Polsatu takowej opcji nie posiada, podobnie zresztą Extreme Sports -> podziękujmy z tego miejsca Polsatowi za pikselozę na transponderze 74 i brak oryginalnych ścieżek audio).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej kuriozalne jest przeniesienie Discovery Channel na pozycję 56 (???)

Bardzo chciałbym poznać tego "geniusza" który to wymyslił oraz usłyszeć uzasadnienie takiego układu kanałów :twisted:

Po prostu łza się w oku kręci...

Może przy okazji przerzuciłby TVN24 gdzieś między Mini Mini a Jetix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...