Skocz do zawartości

Nowy układ kanałów Cyfry+


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam problemy! Mianowicie dubel kanałów Ale Kino, Domo, Kuchnia TV itp. Nazwy ich się nie zmieniły. Dalej Discavery między kanałami filmowo - badziewnymi! Wrzucone ot tak z [beep]. Jakość wielu programów się pogorszyła! Antena 80 konwerter hd i niestety dek. sagem SD! Dzwoniłem do cyfry niestety nic nie są w stanie z tym poradzić! Ten nowy układ kanałów jest do [beep]!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Richkap

@damianprz

sprawdzenie kilku rzeczy. Czy cos zmienialo sie oprocz listy kanalow (soft w dekoderze?)

Bo jesli zmienil sie soft to nowy obsluguje tylko Diseq 1.0 tak bylo zawsze oficjalnie (ale dzialaly tez nieoficjalnie w wersji 2.0)

W nowym (147) dziala chyba tylko gold star w wersji 2.0 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żenada co teraz Cyfa z kanałami zrobiła.. dlaczego dubluja sie kanały??????????????????? porażka.. kolejny powód do rezygnowania przy nadarzającej się okazji...

Ty masz jakąś obsesję... Uprzedzając Twoje pytanie, nie, dublujące się kanały nie są powodem do rozwiązania umowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do keers twoje posty wszystkim sugerują problemy z anteną , tylko dziwne jest że przed aktualizacją listy kanałów wszystkie kanały chodziły bardzo dobrze ( u mnie ) , ijeżeli zwykła zmiana listy miałaby powodować za każdym razem ingerowanie w instalacje antenową to gratuluje cyfrze, większość abonentów nie będzie sama kręcić anteną będą wzywać magików a wiadomo są lepsi i gorsi i ciekawe ile trzeba wydać kasy na ustawienie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Richkap

@damianprz

sprawdzenie kilku rzeczy. Czy cos zmienialo sie oprocz listy kanalow (soft w dekoderze?)

Bo jesli zmienil sie soft to nowy obsluguje tylko Diseq 1.0 tak bylo zawsze oficjalnie (ale dzialaly tez nieoficjalnie w wersji 2.0)

W nowym (147) dziala chyba tylko gold star w wersji 2.0 :P

 

No ja mam chyba właśnie DiseqC 1.0, soft aktualizowal mi się kilka dni przed zmiana listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DiseqC 1.0 na bank, byłem pod talerzem sprawdzać. Jedno wyjscie do TV i 4 wejścia, 2 zajete na HB i Astra

Nie mam jak teraz sprawdzić czy podłączajac tylko Astrę beda chodzić kanaly.

Ale swoją droga czemu to miałoby służyć? Skoro on moze obsługiwać DiseqC 1.0 to po co dawac nowe oprogramowanie które nie bedzie obsługiwać tego standardu?

Zaczynam wątpić w inteligencję co niektórych pracowników Cyfry. Lista kanałów to potwierdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz Goldenstar czy jakos tak pewnie :)
Jaki to nie wiem bo dostałem go od syna.Ma napis NS21E RoHS 2x1 DISEqC SWITCH diseq 2.0 .

Po wgraniu softu 147 początkowo zginęły mi wszystkie kanały z Astry.Po sprawdzeniu anteny/Astrę odbieram z drugiej anteny/że po podłączeniu bezpośrednim działa wgrałem ponownie listę programową i od tej pory działa bez zastrzeżeń.pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...