Skocz do zawartości

Nowy układ kanałów Cyfry+


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wg. mnie całkiem sensowna ta lista (no ale ja mam PACE PVR i jakiś tam pakiet z HD). pytanie co z użytkownikami dekoderów HD z niewykupionym pakietem HD? TVN mają standardowo na 4. pozycji ale co z EUROSPORTAMI? muszą szukać gdzieś daleko wersji SD? jeśli tak to mogli zostawić EUROSPORTY HD i SD obok siebie tak jak było... nikomu by to nie przeszkadzało chyba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie podobała mi się wizja narzuconej "odgórnie" listy kanałów. Według mnie, listom z C+ zawsze czegoś brakowało, nie były w pełni dobrze skonstruowane. Odkąd kupiłem tuner Opticum, sam sobie ustawiam kanały, tam gdzie chcę. To ogromna swoboda. Ustawiam zawsze HD obok SD, gdyż wydaje mi się, źe tak jest wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie podobała mi się wizja narzuconej "odgórnie" listy kanałów. Według mnie, listom z C+ zawsze czegoś brakowało, nie były w pełni dobrze skonstruowane. Odkąd kupiłem tuner Opticum, sam sobie ustawiam kanały, tam gdzie chcę. To ogromna swoboda. Ustawiam zawsze HD obok SD, gdyż wydaje mi się, źe tak jest wygodniej.

Dla takich wlasnie osob jest to ze Cyfra nie paruje dekoderow z kartami. Zebys miał "wybór".

Mi nie dzialaja pakiety canal + i zaden nowy kanal hd. Nie wiem czemu mam dekoder sagemcom hd.

Poczytaj temat odnosnie problemow z odbiorem C+ - kilka ostatnich stron jest wyjasnione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa lista jest straaasznie słaba. Movies24 zamiast byc tam gdzie kanały filmowe jest zaraz obok dokumentalnych ( WTF? ). Po co dublować kanały produkcji C+? Skoro są na początu listy ( 14-19 ? ) to po kiego grzyba są w dalszej części? Tele5 wyrzucono gdzieś na 80 miejsce - przecież to jeden z głównych kanałów w Polsce. Kompletnie mi sie to nie podoba. Mam dekoder SD i jedynym plusem jest to, że znikneły mi kanaly HD, do których i tak nie miałem dostępu. Mniej smieci na liscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum, że niedługo wszystkie kanały HD mają być włączone w pakiety. Dlatego to wszystko. Ten wasz "problem" się sam rozwiąże.

 

Jakoś nie wierzę, że dadzą je nam nagle za darmo do tego pakietu, który mamy obecnie.

Obawiam się, że będą w tym pakiecie tylko dla nowych abonentów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa lista jest straaasznie słaba. Movies24 zamiast byc tam gdzie kanały filmowe jest zaraz obok dokumentalnych ( WTF? ). Po co dublować kanały produkcji C+? Skoro są na początu listy ( 14-19 ? ) to po kiego grzyba są w dalszej części? Tele5 wyrzucono gdzieś na 80 miejsce - przecież to jeden z głównych kanałów w Polsce. Kompletnie mi sie to nie podoba. Mam dekoder SD i jedynym plusem jest to, że znikneły mi kanaly HD, do których i tak nie miałem dostępu. Mniej smieci na liscie.

Bo on od 01.01.2012 wypada z oferty. Wyrzucony na koniec zeby nie robic pozniej dziur w liscie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co oni reklamują mecze w C+ Gol i C+ Weekend w jakości HD skoro nie można tych kanałów oglądać?

W Sport+ już tydzień temu reklamowali jakość HD a tu lipa. Kanały są, ale nie działają.

 

Ciężko dogodzić każdemu jeśli chodzi o listę kanałów, ale niektóre pomysły Cyfry są poryte. Zdublowanie kanałów Minimini, Ale Kino itp jest dziwne. Kanały SD wywalone na nr 250 i wyżej. Chcąc oglądać C+Sport włączam 22, C+Gol i weekend 261 i 262, Eurosport 271 i 272, SportKlub i OrangeSport 128 i 125, już nie mówię o kanale SuperTennis który wywalili 453. Dlaczego biedny człowiek ma myśleć o tym wszystkim zamiast mieć to wszystko pod ręką?

 

TVP Kultura i TVP Seriale były na 65 i 66 a są na 62 i 63. Myślę że dałoby radę ułożyć tak żeby zostały na swoich miejscach.

Dlaczego Polsat i Polsat 2 nie są koło siebie?

Co mają kanały Polsat 2 i TVN7 jak i kanał Puls co nie mają wywalone do góry kanały Polonia, Tele5 czy Superstacja? Dla mnie osobiście to jedna kategoria.

Mogliby zgrupować kanały TVP obok siebie i podobnie zrobić z grupą TVN.

Dlaczego telewizja Kaszubska i Śląska nie są obok siebie?

Położenie kanału TV6 też jest dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...