Skocz do zawartości

Nowy układ kanałów Cyfry+


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa kanały tematyczne - dzięcięcy Cartoon Network i filmowy TCM chcą od 2007 roku nadawać po polsku przez całą dobę. Aktualnie Cartoon Network Polska nadaje od 6 do 21, a TCM rozpoczyna nadawanie od godziny 21 do 3 nad ranem.

 

Cartoon Network to dziecięcy kanał, który dostarcza cieszące się popularnością wśród młodych widzów kreskówki takie, jak "Scooby Doo", "Laboratorium Dextera", "Atomówki" czy "Johnny Bravo". Z kolei filmowy kanał TCM na swojej antenie emituje klasyczne filmowe produkcje od lat trzydziestych po dziewięćdziesiąte.

 

Oba kanały w polskiej wersji językowej są we wszystkich trzech polskich platformach:

 

- dla Cyfry+ oraz Cyfrowego Polsatu nadają z tr. 122 z satelity Hot Bird 7A - 13E z 10,949V,

- dla n z ich własnego tr. 3 z satelity Hot Bird 7A - 13E z 11,258H (DVB-S2/MPEG-4/Conax CAS7).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe układy kanałów Cyfry+, to nic innego jak improwizacja zmian. W końcu raz, jakby było więcej kanałów, innym razem mniej :twisted: . Poprostu niepotrzebny bałagan :roll: - robią bałaganiarze :roll: .

Kto się jeszcze cieszy.........

 

Obecna lista kanałów, jest najlepszą w historii Cyfry. Kanały są pogrupowane tematycznie i jest jeszcze sporo miejsca na nowe. Od października zeszłego roku AXN trzy razy zmieniał pozycje, w końcu będzie spokój na jakieś 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche to pakiet bedzie sie konczyl na 500 kanale :P Nie podoba mi sie ta lista prawie od samego poczatku. Wolabym tak jak to mialo miejsce w Wizji TV. Bez zadnych przerw tylko ze kanaly poukladane tematycznie :wink:

 

Każde dodanie nowego kanału, powodowałoby zmiane pozycji większości pozostałych. Przerwy nie przeszkadzają, ponieważ dekoder je pomija. Taki układ jest w każdej szanującej się platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Mam pytanie co to nowego ustawienia kanalow, u mnie dalej jst po staremu, bez HBO Comedy, dalem reczne wyszukiwanie nowych kanalow ale pisze ze nie znaleziono, wie ktos co moze byc powodem? mam Mediasata 1330

 

Sprawdz parametry ustawienia anteny masz to w instrukcji opisane.

Pewnie masz zle ustawiona czestotliwosc paczki C+. Jest to 10.892H, 27500, 3/4 automatycznie mozna ja wybrac w menu, przy ustawieniu na satelite Hot Bird, jesli wybierzesz INNY moze byc problem z wyszukaniem kanalow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Jeszcze troche to pakiet bedzie sie konczyl na 500 kanale :P Nie podoba mi sie ta lista prawie od samego poczatku. Wolabym tak jak to mialo miejsce w Wizji TV. Bez zadnych przerw tylko ze kanaly poukladane tematycznie :wink:

 

A Ty widziales w Wizji kanaly tematycznie ulozone?? Bo ja pamietam, ze tematycznie to one byly ulozone tylko po fuzji z C+. A normalnie byly w takiej kolejnosci jak je dolaczano do oferty. Paranoja to wedlug mnie byla. Teraz jest dobrze i dzieki za to C+, ze wreszcie cos pomysleli i taki uklad pozostanie na jakis czas, a nie co chwila zmiana i przetasowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko. Na stronie internetowej C+ pisze, że kanał TCM jest teraz na 34. pozycji a CN jest na 52. Przecież te kanały nie są jeszcze rozdzielone a ja przeprogramowałem nie dawno dekoder i nie ma TCM na 34. pozycji. Co to ma znaczyć??O co chodzi??? Pomyłka? Raczej nie

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co to nowego ustawienia kanalow, u mnie dalej jst po staremu, bez HBO Comedy, dalem reczne wyszukiwanie nowych kanalow ale pisze ze nie znaleziono, wie ktos co moze byc powodem? mam Mediasata 1330

 

Sprawdz parametry ustawienia anteny masz to w instrukcji opisane.

Pewnie masz zle ustawiona czestotliwosc paczki C+. Jest to 10.892H, 27500, 3/4 automatycznie mozna ja wybrac w menu, przy ustawieniu na satelite Hot Bird, jesli wybierzesz INNY moze byc problem z wyszukaniem kanalow :wink:

 

Dzieki za pomoc zrobilem tak jak pisales i wszystko dziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche to pakiet bedzie sie konczyl na 500 kanale :P Nie podoba mi sie ta lista prawie od samego poczatku. Wolabym tak jak to mialo miejsce w Wizji TV. Bez zadnych przerw tylko ze kanaly poukladane tematycznie :wink:

 

A Ty widziales w Wizji kanaly tematycznie ulozone?? Bo ja pamietam, ze tematycznie to one byly ulozone tylko po fuzji z C+. A normalnie byly w takiej kolejnosci jak je dolaczano do oferty. Paranoja to wedlug mnie byla. Teraz jest dobrze i dzieki za to C+, ze wreszcie cos pomysleli i taki uklad pozostanie na jakis czas, a nie co chwila zmiana i przetasowania.

 

Ja napisalem ze kanaly powinny byc bez przerw i poukladane tematycznie. Oczywiscie ze w Wizji TV tak nie bylo ale w Cyfrze+ z checia bym to tak zobaczyl :wink: Ktos napisal ze przerwy nie przeszkadzaja poniewaz dekoder i tak je omija. Zgoda, ale po co zasmiecac kilkaset kanalow z ktorych tylko kilkadziesiat jest aktywnych :) W miejsce ich Cyfra maglaby dac inne kanaly FTA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja szczerze powiem ze jakbym chcial ogladac kanaly fta to bym C+ nie kupil. Jesli zdecydowalem sie na ta platforme to glownie ze wzgledu na kanaly z jej pakietu zwracam uwage a FTA mnie az tak nie kreci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy macie problemy - lista jest narzucona i jednym odpowiada innym nie- mi pasi ale zeby sie tym podniecac- hmm po co. pozdrawiam

ps: moim zdaniem temat sie juz wyczerpal powinien byc wlaczany w momencie gdy znow nadejda istotne zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...