Jump to content

inspektor Barnaby

Users
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About inspektor Barnaby

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na stacjonarnym kompie. Jutro spróbuję i zobaczę czy zadziała
 2. Pojawia się taki komunikat: Trwa aktualizacja oprogramowania, która poprawi jakość usługi. Przepraszamy za niedogodności. Spróbuj połączyć się później.
 3. Slabo. Bo trzeba znać tytuł,a ja chcialbym wiedzieć co będzie o konkretnej godzinie na danym kanale za np 5 dni.
 4. Czy jest jakiś sposób aby wyszukać program z jednego konkretnego kanału. W pejsie mozna bylo wybierac dzień i który kanal. Tutaj po selekcji np serial wyświetla mi się 6000 pozycji z calej listy.
 5. Jak sie okazuje mając 4x c+ taka opcja nie przysługuje... Mimo, że na maila to dostałem. "Przepraszam za pomyłkę. Oferta ta nie jest dla Pana dostępna, gdyż ma Pan już kanały CANAL+. Oznacza to, że oferta ta jest dostępna dla Abonentów, których umowa trwa przynajmniej do 31.05.2020. Ja mam umowę do 08.2020.
 6. Ja mam tylko jedną opcję: HISTORY i HISTORY2 w promocji: do 2 miesięcy za 0 zł, a następnie 2,99zł miesięcznie Zobowiązanie do końca okresu oznaczonego umowy.
 7. umowę mam do sierpnia 2020 - Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE sprzęt główny to 8-letni UltraBox+/PVR PACE Pojawiła się na Ica oferta "DEKODER 4K ULTRABOX+ Promocja: Aktywacja dekodera 0zł, opłata miesięczna 10zł ". NIe mam telewizora 4K więc co mi po tym dekoderze. Czy w ogóle można zejść z opłaty miesięcznej przy tym dekoderze?
×
×
 • Create New...