Jump to content

inspektor Barnaby

Users
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About inspektor Barnaby

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. inspektor Barnaby

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Szkoda kasy na fachowca. To wina na 100 % nowego oprogramowania . Niemożliwe żeby tak dużej liczbie osób poprzestawiało nagle antenę.
 2. inspektor Barnaby

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  czyli to raczej nie wina dekodera tylko 💩.
 3. inspektor Barnaby

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Hm, wydaj mi się że może to być właśnie na tych kanałach, jeszcze polsat play jak nagrywam to na pewno. Pojawiło się to myślę jakieś 2 tygodnie lub mniej temu.
 4. inspektor Barnaby

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Na moim PACE podczas nagrywania zawiesza się aktualnie oglądany kanał. Po 2-3 sekundach następuje wznowienia oglądania ale na nagraniu następuje właśnie przeskok o 2-3 s.
 5. inspektor Barnaby

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  HBO i HBO GO do końca października w prezencie dla Abonentów Zamów teraz, jeszcze we wrześniu, a otrzymasz 3 kanały HBO i dostęp do serwisu HBO GO do końca października bez opłat. Wypróbuj kanały, na których znajdziesz filmy i kultowe seriale, a na HBO GO będziesz mógł oglądać to wszystko, kiedy chcesz. Po okresie promocyjnym 25 zł/mies. lub możliwość rezygnacji. Szczegóły w Warunkach Promocji.
 6. inspektor Barnaby

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  Wczoraj wieczorem pojawiła się możliwość właczenia promocji i po kilkunastu minutach już działało. umowa do końca sierpnia więc nie jest prawdą, że musi byc dłużej niż 3 m-ce. Trzeba tylko wywierać na nich nacisk.
 7. inspektor Barnaby

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  Odpowiedz z info1.ncplus.com.pl Witam, informuję, że promocję +miesiąca można aktywować jedynie z poziomu moje nc+ przez zakładkę po lewej stronie /Poszerz swoją ofertę/. Natomiast sprawa z brakiem możliwości włączenia tej opcji została przekazana do weryfikacji. Proszę o cierpliwość.
 8. inspektor Barnaby

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  Nie, nie mam. Konsultant na ICA napisał, że mogę włączyć ale muszę zadzwonić, bo on nie może i mailem też nie można.
 9. inspektor Barnaby

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  Umowa do sierpnia 2018 i nie widzę tej promocji u siebie w ICA. Rok temu korzystałem z promocji Man Pack
 10. obecnie Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-08-2018 .Liczba kanałów: 172 , Pace i Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR) za darmo,2 karty Camelom . płace 69,99. w moje NC+ mam propozycję za taką sama cenę 154 kanałów (w tym 88 HD) 47 kolekcji nc+go TV Abonament 69,99 zł do końca okresu oznaczonego umowy Długość umowy: 24 miesiące 7 kanałów tematycznych produkcji nc+ 6 kanałów CANAL+ Filmbox Pack w promocji do dwóch miesięcy za 0 zł z automatycznym wyłączeniem. Moje pytanie , czy warto, różnica w 18 kanałów jakie, no i nic nie ma o dekoderach i kartach.
 11. inspektor Barnaby

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  MŚ w Rosji za darmo dla wszystkich.
 12. inspektor Barnaby

  BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)

  Podłączyłem Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR) do monitora komputerowego za pomocą kabla HDMI, dekoder podłączony jest również do rutera. No i jest taka sytuacja, że jeśli nie wyłączę monitora to rano monitor się włącza i leci ostatni oglądany kanał. Co dziwne, dekoder jest wyłączony i nie da się pilotem nic zrobić. Trzeba włączyć dekoder i wyłączyć aby monitor zgasł. Może jest to związane w jakiś sposób, że pojawia się informacja o rachunku?
 13. inspektor Barnaby

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  Mam umowę do sierpnia 2018 i nie widzę dla siebie takiej propozycji. Pewnie dlatego, że zobowiązanie byłoby tylko na 2 m-ce.
×