Skocz do zawartości

Nowy układ kanałów Cyfry+


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy spokojnie. Mam pytanie czy kanał France 24 jest kanałem ogólnodostępnym? Czy kanał DW TV jest kanałem ogólnodostępnym? Tak dalej mogę pytać. To powiedzcie mi na spokojnie po jakie licho Cyfra+ dołącza te i inne kanały (otwarte) uszczęśliwiając mnie, a przy okazji robiąc wodę z mózgu ludziom którzy na sprawach satelitarnych się nie znają. Bo się im wmawia że oto operator platformy rozszerza swoje pakiety. To mnie rozśmiesza. Tym stwierdzeniem kończę dyskusje w temacie – jak mawiał pewien polityk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w gazetce Cyfry+ wykaz programów które ta platforma ma wswojej ofercie. Potem się wnerwiaj!

 

Właśnie patrzę na wykaz kanałów C+ i stwierdzam, że ta platforma ma zdecydowanie najlepszą ofertę w Polsce. Nie za bardzo wiem co drążysz :roll: Jeśli boli cię postępowanie C+ kup sobie pakiet MINI w CP za 9,90 PLN to może zrobisz się spokojniejszy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam was obrońcy Cyfry+ (bez urazy) czy kanał Al Jazeera jest ogólnodostępny? Tak. To dlaczego włączono go do pakietu prestiżowego?

Czy TV5 Monde jest ogólnodostępny? Tak. To dlaczego włączono go pakietu prestiżowego?

Mam dalej punktować. DW TV też dołączono choć jest kanałem otwartym .

Tym stwierdzeniem definitywnie kończę dyskusje. Oczywiście w temacie nowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Zapytam was obrońcy Cyfry+ (bez urazy) czy kanał Al Jazeera jest ogólnodostępny? Tak. To dlaczego włączono go do pakietu prestiżowego?

Czy TV5 Monde jest ogólnodostępny? Tak. To dlaczego włączono go pakietu prestiżowego?

Mam dalej punktować. DW TV też dołączono choć jest kanałem otwartym .

Tym stwierdzeniem definitywnie kończę dyskusje. Oczywiście w temacie nowych kanałów.

 

Czy Ty masz problem ze zrozumieniem tekstu. Na stronie C+ i ulotkach C+ te kanaly sa w kazdym pakiecie :lol:,a nie tylko prestizowym. Czlowieku zanim napiszesz upewnij sie co piszesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milczek znasz takie przysłowie jak mądry nie zrozumie to nie ma co tłumaczyć. Wymieniane z dzikim uporem prze Ciebie kanały są free i są przez wszystkich abonentów C+ odbieranych. Można by się tylko zapytać dlaczego wszystkie kanały free nie są na liście C+. Mam tu na myśli np. kanał Dubai Sport, którego chyba do chwili obecnej nie ma na liście. Tego nie wiem, czy aktualne, bo mam wgraną swoją listę. Pozdrowienia.

Edycja:bogdan425 - tu byłem i lekko musnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Lista kanałów filmowych:

15 - canal+

16 - canal+ film

17 - canal+ sport

18 - canal+ sport HD

19 - canal+ sport2/info+

20 - hbo

21 - hbo2

22 - hbo comedy

25 - ale kino

26 - kino polska

27 - cinemax

28 - cinemax2

29 - axn

30 - axn crime

31 - axn sci fi

32 - hallmark

33 - bbc prime

 

a tak na marginesie to dodali na 82 podróże tv :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...