Skocz do zawartości

Nowy układ kanałów Cyfry+


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy kanal Polsat Zdrowie i Uroda jest gdzies na dekoderach C+ ulokowany ? nadawany jest FTA z tego co wiem ... dzieki za info ..

 

Jest tylko Polsat2, Polsat Zdrowie i Uroda niema przynajmniej ja na liscie kanałów go nie znalazłem.

 

Edycja RafiX: Nie cytujemy posta gdy odpowiadamy zaraz tuż pod nim! Regulamin Forum Kolega zna? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie chce zakladac nowego tematu, wiec napisze to tutaj. Planete po 10 latach zmienilo logo. Szczerze powiem, ze stare logo bylo jakies ladniejsze od tego szarego nowego :lol:

 

 

Poza tym uwazam, ze Discovery nie jest wcale takim zlym kanalem, choc mam wrazenie, ze faktycznie poziom nieco po[beep]adl, kiedys ten kanal byl bardziej interesujacy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Travel z Astry wyłączono - przeniesiono ten przekaz na satelitę Sirius 2 (5E), ale Travel Channel nie zniknął z Astry - teraz jest niekodowany z 10,921H SR=22000 FEC=5/6 (tylko nie wiadomo jak długo, bo to część pakietu UPC Direct i zapewne wcześniej, czy później zostanie zaszyfrowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników Philipsa 6010 ma aktywny kanał 37, u mnie jest komunikat "kanał nie osiągalny"?

 

Podłączyłem Pionieera 1330. Znalazł kanał 37. Planeta Sport. Jednak nie odbiera, w prawym dolnym rogu jest czerwona kropka. Taki sam objaw jest na 84. BBC World i 86. EuroNews. Dodam, że pozostałe kanały z listy odbierają. Sygnał z anteny (mam konwerter Twin Inverto) mam zielony na 4, więc chyba bardzo dobrze. Powiem szczerze,że jestem nie mam pojęcia o co chodzi :( Co może być przyczyną, wyjaśni mi to ktoś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak jest taka opcja. Kiedys jeszcze za czasow Wizji TV jak padl mi konwerter nie odbieralem 2 czestotliwosci, reszta dzialala bez zarzutu. Od czasu do czasu sygnal sie pojawial i ponownie zanikal, az w koncu calkowicie zanikl na 2 transponderach. Polecam podlaczenie sprzetu do innej anteny i wtedy bedziesz wiedzial co i jak :wink:

 

PS

Przez okolo 7 lat jakies mam TV Sat 4 razy wymienialem konwertety i tylko raz padl calkowicie ze na wszystkich czestotliwosciach bylo 0 sygnalu. Natomiast trzy razy bylo tak ze cos dzialalo a cos niestety przestawalo dzialac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Twina kupiłem niedawno więc postaram się wymienić go na nowy (a celowo kupiłem Inverto bo wszyscy mówią, że są dobre). Ja TV Sat "param się" od 1992 i zawsze konwertery działały bez zarzutu stąd moje zdziwienie :wink:

 

A jeszcze jedno ważne pytanko :D Czy "walnięty" konwerter może uszkodzić dekoder, w moim przypadku Pioneer 1330?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Raczej nie no chyba ze bedzie peknieta obudowa i dostanie sie woda to moze jakies niewielkie zwarcie sie pojawi ale nie jestem tego w 100%pewien bo o takiej sytuacji nie slyszalem (tylko na zdrowy rozum to sobie biore :wink: ). Nie sadze by normalnie uszkodzony konwerter zrobil cos tunerowi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam – wprost. Czy jest to możliwe że dbająca o swój dobry wizerunek firma zapowiada – cuda i dziwy oczywiście ich nie realizując. Wchodzę ci ja na stronę CYFRY+ i oglądam zawartość pakietów abonenckich. I co widzę. Ano nic. Ponoć od początku grudnia we wszystkich pakietach miała się dokonać rewolucja. A tu zero ruchu. I ja miałbym się „napalić” na ich przereklamowany, przecudowny, przedarmowy (promocyjny) pakiet niech mnie Bóg broni przed kontaktem z tak niewiarygodną firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby się kolega sprecyzować o jakich "cudach, dziwach i rewolucji" w pakietach C+ słyszał? Wygląda na to, że na tym forum nikt o czymś takim nie wie. Jedyne co wałkujemy od wielu dni to dekodery za 1 PLN i zniżki -25% (-50%) i -10% za PZ. Ewentualnie pojawienie się Canal+ Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy Jovik i Pawop. Zgadzam się że „Cyfra+” obiecywała format 16/9 i kanał z bajkami dla dzieci. Ale dołączenie do pakietu kilku otwartych kanałów (między innym DW TV, TV5,RAI News, czy RAI Sport) i wmawianie abonentom jak to operator dba o ich abonentów dobro rozszerzając ofertę. Czarna rozpacz mnie ogarnia.

Po drugie, skoro od początku grudnia dołączono te kanały do pakietów Cyfry+ to dlaczego fachowcy z tej firmy nie zmienili do dziś zawartości pakietów abonenckich na stronach internetowych?. Niby drobiazg, ale jakoś niesympatycznie się czuję bo w reklamach emitowanych w różnych telewizjach Cyfra+ zaprasza mnie nachalnie do odwiedzania jej stron internetowych. Pytam więc po co, żeby oglądać zdezaktualizowane informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...