Skocz do zawartości

Nowy układ kanałów Cyfry+


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie ten kanał:Animax jest nie potrzebny. A dlaczego miała by nie dołączyć tych nakałów, które wypisałeś :?::?::?: :

W obwodzie pozostają Viasat Explorel,Viasat History,TV 1000,TMT,Superstacja,Animax,Filmbox,Kino Nonstop,Boomerang i Jetix Play których Cyfra pewnie niedołączy
Przecież może, tzn. narazie nie może, bo ma brak miejsca na TP, ale za jakiś czas to nie będzie najmniejszy problem, no chociaż, jeżeli, któraś z platform wezmą, jakieś kanały na wyłaczność to, że tak brzydko powiem kupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viasaty raczej sie w C+ nie pojawia, Polsat je wezmie, zresztą one sa zbedne. Jesli cos sie pojawi nowego, to stawialbym na programy TVP, NASN, Planète Thalassa (kiedys juz zapowiadali ten kanal), moze przy okazji "podzialu" Cartoon Network i TCM dodadza Boomerang, History Ch. i mam nadzieje, ze mój ulubiony kanał Seasons. Poza tym pojawia sie Superstacja, E!, kanaly Foxa. Najgorsze jest to, ze na pewno wzrosnie cena abonentu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem moderatorem, ale powiem, że odeszliśmy od tematu, bo gadamy teraz o tym jakie kanały będą w Cyfrze(mogą być) a nie o czymś związanym z listą kanałów. Tu piszmy o nowych kanałach https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=409

 

Edycja RafiX: Bardzo dobre spostrzeżenie. Dzięki. :wink:

 

 

Może inna platforma weźmie E! na wyłączność, ale kanały TVP napewno znajdą się w Cyfrze na 100%. Cena nie powinna już wzrosnąć, bo to byłaby gdyba przesada, no chyba, że naprawde by się postarali z ofertą no to już mogliby podnieść, ale musieliby walnąć taką liczbę kanałów(taka-b. dużą). No to jest lekka głupota mieć taką cenę a kanałów nie dostatecznie w porównaniu do ceny

 

niema za co :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego kolegi tata tak się wkurza jak zmienię im listę, bo przyzwyczaił się do starej a tu nowa. Mam nadzieję, że będzie dużo nowych kanłów, które zapełnią wszystkie powtarzam wszystkie wolne miejsca. Lecz co poradzić jak jest zmieniana :?: no nic a właściwie jedyne co można zrobić to czekać na nowe kanały i na mądre zapełnienie tej listy i żeby nie było już wielich zmian w liście. Może to dziwnie zabrzmi, ale życzę Cyfrze wszystkiego najlepszego, bo widzę, że coś chcą robić, coś dobrego :):D:wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwy są po to, ponieważ w niedalekiej przyszłości wejdą tam nowe kanały. I dobrze, że są te przerwy. Gdyby ich nie było a by wszedł nowy kanał, to by znowu zmieniali układ i tak za każdym razem, gdy dołączył by nowy kanał. A tak to się jak narazie przyzwyczaimy do tego układu na jakiś czas, a w puste miejsca się będą pojawiać nowe kanały. Pozdrawiam :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie nowy układ od kanału 10 powinien wyglądać tak:

10.TV PULS

11.TVP KULTURA

12.KUCHNIA.TV

14.INFO+/C+ SPORT2

15 - 17 TAK JAK JEST

18.HBO

19.HBO2

20.HBO COMEDY

21. ALE KINO!

22.KINO POLSKA

23.HALLMARK

24.AXN

25.AXN CRIME

26.AXN SCI-FI

27.CINEMAX

28.CINEMAX2

29.CANAL+SPORT HD

30.EUROSPORT

31.EUROSPORT2

32.EXTREME SPORTS

33.ESPN CLASSIC SPORT

34.TVN TURBO

35.TVN STYLE

36.ZONE CLUB

37.ZONE REALITY

38.TVN METEO

39.BBC PRIME

40 :arrow::arrow:

 

 

Kto jest za takim mniej więcej układem? Czyżby nie byłoby lepiej??

Szczerze mówiąc mnie układ kanałów jest obojętny. Klikam sobie na przycisk E na pilocie i wybieram jaki mnie interesuje, a na górze, na dekoderze Ferguson liste mam ułożoną podobnie jak napisałem wyżej. Właściwie mnie to obojętne. Byle żeby były te kanały wszystkie na liście :D:wink::wink: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Troche namieszane ale jak Tobie sie podoba to ok. Kanaly w takim ukladzie jaki jest teraz sa poukladane tematycznie i milo sie je oglada :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche namieszane ale jak Tobie sie podoba to ok. Kanaly w takim ukladzie jaki jest teraz sa poukladane tematycznie i milo sie je oglada :lol:

 

 

Owszem, też tak uważam. Ale podałem po prostu przykład z tą listą wg. mnie. Ale ten układ jest wporzo i masz racje, ułożony tematycznie. Praktycznie jaka lista będzie, mnie to obojętne. Pozdrawiam :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie bardziej wole aby wszystkie kanały z daną stacją w nazwie trzymały się razem. Wszystki kanały TVP, TVN, ZONE powinny znajdować się w pobliżu siebie, tak jak to teraz jest z C+ i HBO. Dla mnie taka opcja jest o wiele wygodniejsza. Ogólnie zresztą powinna być możliwość wprowadzenia własnego układu kanałów, ale to juz inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...