Jump to content

inspektor Barnaby

Users
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by inspektor Barnaby

 1. A mnie się natomiast włącza. To znaczy sprawa wygląda w ten sposób, że mam dekoder podpięty do monitora od komputera i jak zapomnę wyłączyć monitor to w nocy nagle zaczyna odbierać ostatni kanał. Co dziwne dekoder wygląda na nie włączony , na wyświetlaczu jest godzina a nie nr kanału. Jak wyłączam pilotem to się dopiero włącza i trzeba go wyłączyć.
 2. mam UltraBox+/PVR PACE z 2012( bez miesięcznych opłat) , na co można (warto) wymienić. Najlepiej bez aktywacji i dodatkowych opłat
 3. Oprócz zacinania się przy nagrywaniu, zgasł na pejsie niebieski wyświetlacz pokazujący nazwę programu lub godzinę (jak tam sobie ktoś ustawił). Zlikwidowali mi punkt w moim miasteczku. Bedę musiał wziąć kartę przy okazji do większego miasta... na czasie konsultant proponował mi - wejść w Menu -> Ustawienia -> Ustawienia Terminala -> Ustawienia fabryczne lub wymienić ten dekoder na Wifi Premiumbox +. kwota aktywacji to 79 zł, a opłata miesięczna za najem 10 zł.
 4. Szkoda kasy na fachowca. To wina na 100 % nowego oprogramowania . Niemożliwe żeby tak dużej liczbie osób poprzestawiało nagle antenę.
 5. Hm, wydaj mi się że może to być właśnie na tych kanałach, jeszcze polsat play jak nagrywam to na pewno. Pojawiło się to myślę jakieś 2 tygodnie lub mniej temu.
 6. Na moim PACE podczas nagrywania zawiesza się aktualnie oglądany kanał. Po 2-3 sekundach następuje wznowienia oglądania ale na nagraniu następuje właśnie przeskok o 2-3 s.
×
×
 • Create New...