Skocz do zawartości

Nowy układ kanałów Cyfry+


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale u mnie kanały HD działają - te nowe też - jedynie HBO HD nie działa.

Na teście przykładowo Planete HD mam siłę 90%, jakość 73%.

Bawiłem się w te Wasze przestawianie anten - KAŻDA, totalnie KAŻDA próba przestawienia anteny powodowała spadek jakości siły i jakości sygnału.

ICA też nie działa - więc nie mogę zrobić reaktywacji...

 

Cyferka na piątkę z plusem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianprz, masz dekoder HD? jaki? Kanały c+gol i weekend w HD powinienieś mieć z automatu, jak nie masz, to błędną listę kanałów masz na dekoderze.

 

Mam Philipsa 6201 HD

Na C+Gol HD i C+Weekend HD czarny obraz a potem wyskakuje błąd - brak sygnału chyba.

Chyba trochę duzo kanałów HD wpakowali na jeden transponder. Mam antenę 90cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo.Wprowadzili nowe kanały które w ogóle nie działają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wczoraj ustawiałem w jednym domu antene.Dziś rano już nie działały.Dziś w 2-gim i nie ma tych kanałów.Wszystkie próby przestawiania anteny z precyzją powodują pogorszenie odbioru.Proszę o pomoc!!!!!!Ustawiam,przestawiam już tą antenę z 1,5 godz.i nic.Wszystko świetnie chodzi nic się nie tnie a C+Gol HD i C+Weekend HD i kanały z + nie działają w ogóle!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. wlasnie wyszedl ode mnie monter cyfry. antene mialem ustawiona perfect, dekoder philips pvr hd i co? i nie dzialaja kanaly c+ film, gol i weekend w HD. zadzwonilismy na infolinie pani sie nie zna i gada bzdury. monter powiedzial ze moze ten philips sobie nie radzi z tymi czestotliwosciami. cyfra sobie pogrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo.Wprowadzili nowe kanały które w ogóle nie działają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wczoraj ustawiałem w jednym domu antene.Dziś rano już nie działały.Dziś w 2-gim i nie ma tych kanałów.Wszystkie próby przestawiania anteny z precyzją powodują pogorszenie odbioru.Proszę o pomoc!!!!!!Ustawiam,przestawiam już tą antenę z 1,5 godz.i nic.Wszystko świetnie chodzi nic się nie tnie a C+Gol HD i C+Weekend HD i kanały z + nie działają w ogóle!!!!!!!!!!!!

a jaki masz dekoder? moze philipsa pvr hd? jesli tak to pewnie to dziadostwo sobie nie radzi z tym transponderem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa wygląda tak że antenę też mam ustawioną bardzo dobrze.Nawet BBC HD perfekt śmiga a nowe kanały z + w HD niestety.Ja mam dekoder Pace w 2 domach i jest ten sam problem to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!Moi znajomi też się męczą i nic nie działa.Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam antenę ustawioną perfect a HBO HD, paczka AXN, Sci Fi, Universal i jeszcze z 2 programy ogarnęła ciemność.

A jak dzwoniłem na infolinię to się dowiedziałem że może mam problem z anteną... [beep]e ! Przez 3 lata nie miałem ŻADNEGO problemu, i nagle dziś mi powstał, tak samo kilkuset innym osobom ?

Banda kiepów.

Ps. mam dekoder Ariva 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ariva 200 też sobie nie radzi? Jeśli różne dekodery sobie nie radzą, to znaczy, że z transponderem jest prędzej coś nie tak. Ja miałem poprawiana ustawienie anteny właśnie pod kątem programów HD, lepszego ustawienia mieć nie mogę, a na wspomnianym transponderze sygnał mocno faluje.

 

Bit rate na transponderze waha się od 0 do 20 KB/s. Nie ma szans nic odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz zadziałało z wysoką siłą i jakością sygnału, ciekawe na jak długo. Ten transponder jest po prostu niestabilny, albo coś z nim kombinują. Bo warunkami atmosferycznymi nie da się wytłumaczyć faktu, że w jednej chwili sygnał jest bardzo słaby, a po chwili bardzo silny.

 

No i przestało właśnie działać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się cieszcie, bo ja HBO HD nie mam od rana. Czarny ekran, brak kodowania, siła 90%, jakoś 75%. Nic z tego nie rozumiem.

Ariva 100.

Mialem kiedys problem taki ze ustawilem sobie antenke a robilem to na arivie i kanale bbc hd no i mam sile 90 jakosc 76 nic schodze i mysle ok ale nie dzialaly mi zadne kanaly procz kilku wiec znow na drabinke i korygacja po dwoch minutach poszlo zobaczylem obraz na tvp hd wiec znow na bbc hd i ustawianie korygacja i poszlo podsumowujac byc moze przyczyna byla zle pierwotnie ustawiona antena bo na zadnych z dekoderow nie bylo obrazow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ten wasz pechowy tp. 11411 /27500/H na dekoderze CP(taki jak w opisie). Co ciekawe nie ma z tym tp. żadnego problemu, odbiór bardzo stabilny, poziom sygnału podobny do tego co na innych tp. z kanałami HD. Odbieram te serwisy z promo nowych kanałów, bo są niekodowane. Obraz jest stabilny, nie zacina się. Problemy są pewnie po stronie dekoderów lub anten. Moja rodzina ma dekoder Phlips RVR HD i oni nie mają żadnych problemów, więc może to jednak anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...